Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Преди няколко месеца, Рим I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим I_voting_barПреди няколко месеца, Рим I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Преди няколко месеца, Рим Banne110

Преди няколко месеца, Рим Bb18bf10

Преди няколко месеца, Рим 5084683k

Преди няколко месеца, Рим Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Преди няколко месеца, Рим

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 6:45 pm

Ах, Колизеумът... Толкова много се надявах да имам възможността да го видя отново след последното ми пътуване, но после се сетих, че съм вещер и нямам нужда от нищо, за да се телепортирам до там. Усмихнах се и след секунди се появих малко по-далеч от Колизеумът. Бавно тръгнах по пътеката към него като започнах да си мисля за мои си глупости, когато се блъснах в някакво момиче. Стана ми много неловко заради нелепия сблъсък и казах:
-Аз.. вината е моя и адски много, много съжалявам. - извиних се на момичето изчервявайки се. - Е, ако сте в същата посока г-це, бихте ли искали да ме придружите за една разходка из Колизеумът? - попитах аз, виждайки необикновената аура на момичето. Точно тогава си спомних, че бях чел нещо за тези създания. "Пазител! Тя е Пазител"... Не, не просто не можех да повярвам, че такова могъщо създание може да се появи на подобно място и в подобно време. Опитах се да прикрия почудата си и ми се получи добре, защот не подскачах наоколо като обезумял, крещейки "О боже мили!!! Ти си Пазител!!!" - е, главно, защото не бяхме в Миднайт и тук, в Рим може да не бяха свикнали със свръхестествените създания.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 7:29 pm

Обичах да пътувам, всъщност обожавах да пътувам. Беше се превърнало в нещо като навик или по - скоро начин на живот. Не си се представях завързана за едно определено място за дълъг период от време. Този път бях решила да се спра на едно доста красиво място - Рим. Имаше нещо наистина завладяващо в този град... макар за мен да нямаше по - красиво място от Ванкувър и Лондон, Рим притежаваше свое собствено величие, което ме караше да се връщам тук.
Вървях бавно по малката уличка, с чаша кафе в ръка и слушалки на ушите загледана в една витрина, когато нещо се блъсна в мен и буквалното щеше да ме повали на земята. Залитнах, но съумях да запазя равновесие, което беше добре, но не можех да кажа същото за кафето си
- Merda* - изругах правейки тъжна физиономия
- Наистина харесвах това кафе - оплаках се и се огледах за кофа или нещо подобно където да изхвърля празната чашка, когато най - накрая регистрирах, че някой ми говори и не беше музиката от слушалките ми.
- Оу, ъм извинявай - казах поглеждайки момчето което стоеше на една крачка от мен и се усмихнах леко. Сигурно ме бе помислил за луда или поне странна, кой нормален би се жалваше, че си е разсипал кафето когато имаше следи от него по блузата си и почти не бе прегазен от друг човек
- Разходка ли казахте? - попитах поклащайки леко глава опитвайки се да се съсредоточа
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 9:23 pm

-Ъм, чудех се... Ако сте към Колизеумът, можем да се разходим до там... ако искаш. - не знаех как да се държа покрай Пазител, който имаше сила, поне двеста пъти по-голяма от моята. Постарах се да се държа нормално и се усмихнах на непознатата като все още се чувствах адски виновен за кафето, което момичето беше разсипало:
-Аз... такова... Наистина съжалявам за кафето и ако искате ще Ви възстановя парите, защото май аз бях виновникът то да се разсипе по Вас и навсякъде другаде. - усмихнах се виновно и си спомних, че не съм се представил на момичето:
-Е, ако искате все пак да повдигнете обвинения за разлятото кафе срещу мен, името ми е Зандър.... Зандър Сторм. - усмихнах се вяло и за пореден път хвърлих поглед към зданието, което беше някак величествено и мистериозно, носещо толкова много история в себе си.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 9:36 pm

Той започна да бръщолеви продължавайки да се извинява и да се държи малко странно, ако трябва да съм честна, но ми беше забавно
- Първо, можеш да ми говориш на ти, тази учтива форма ме кара да се чувствам стара - казах поклащайки леко глава
- Второ ще ми бъде приятно да се разходя из Колизеума - продължих с усмивка
- Трето не се тревожи за парите, не е кой знае какво, просто наистина обичам мокачино - казах с малко тъжно изражение на последните си думи
- Може би след разходката ще ти позволя да ми купиш ново - казах повдигайки леко вежда
- О, и името ми е Габи, Габи Сейнт Джон - казах накрая подавайки му ръка с лека усмивка на лицето си
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 9:51 pm

-Да, защо не? - засмях се на предложението на момичето за кафето след разходката. Ръкувахме се и в момента, в който си стиснахме ръцете си се убедих в усета си. Да, но малко трудно щях да свикна с това обръщение на "Ти" и то към някой, който можеше само с едната си ръка да ме прати направо на майната си. При мисълта ми стана малко смешно, но се сдържах и заедно продължихме към Колизеума. Когато стигнахме до входа, направих път на момичето и след това влязохме и разходката започна. Усмихнах се и се загледах във всички тези доспехи, мрежи, копия, които гладиаторите са използвали.
-Това определено ми е любимото място... Толкова историческо, толкова прекрасно и толкова, толкова, тоооооолкова... твърдо. - казах през смях, удряйки се в една колона.
-Колона? Сериозно ли точно тук решиха да я сложат? - попитах с уж недоволна усмивка и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 10:03 pm

Все още ми се струваше някак странно държанието му, но не казах нищо, завъртях се леко и тръгнахме към историческият обект.
- Благодаря - казах когато той ме пусна да мина преди него, истински кавалерски жест.
- Любимото ти място в Рим или изобщо? - попитах любопитно сбърчвайки леко вежди поглеждайки го преценяващо. А когато прегърна колоната, не можах да се сдържа и един кикот се изплъзна от устните ми. Прехапах долната си устна опитвайки се да не бъда невъзпитана, но просто ситуацията беше толкова забавна
- Добре ли си? - попитах поглеждайки го с лека усмивка
- Май, днес не ти е ден за координация - предположих повдигайки вежда
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 10:11 pm

-Физически състоянието ми е перфектно. За психическото още чакам констатацията на психиатъра. - засмях се и изтупвайки се, се изправих и реших да отговоря на въпроса на Габриела:
-Да, като цяло града ми е най-най-най-любимото ми място. - засмях се и се върнах до Габриела като продължихме с разходката, която скоро приключи и сега следваше кафето, което разбира се аз щях да черпя. Излязохме от Колизеумът и тръгнахме по оживените улици на Рим докато не стигнахме кафето. Отворих вратата на момичето и слязох вътре след него. Намерихме си маса и след като седнахме дадохме поръчките си:
-А ти... - ето това обръщение отново... - как така реши да дойдеш в Рим? - попитах аз като въпросително повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 10:21 pm

След приятната разходка из изключителното съоръжение се отправихме към едно кафене. Настанихме се на една маса и след като си поръчах моето безценно мокачино върнах вниманието си върху събеседника си.
- Обичам да пътувах, не умея да се задържам за дълго на едно място и тъй като от доста време не бях идвала в Рим, реших да поправя грешката си - обясних свивайки леко рамене заигравайки се с гривната си
- Но ако трябва да избирам най - любимо място в целият свят определено това е Лондон. Просто този град ми е на сърцето, че дори и в костите - допълних със замечтано изражение
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:30 pm

-Лондон, значи... Определено има защо да обожаваш мястото. Толкова е невероятен... Лично аз обаче предпочитам местата, където постоянно вали. Така се чувствам уютно в хотела, с чаша горещ шоколад в ръце, гледайки навън. - засмях се и отпих от кафето си като хвърлих един поглед наоколо. Обстановката беше невероятна и това май щеше да се превърне в другото ми любимо място. Усмихнах се вяло и попитах Габриела:
-А искала ли си някога мигновено да се пренесеш от едно място на друго по някакъв магически и немислим начин? Лондон, например? - усмихнах се и отпих от кафето си отново. Определено знаеха как се приготвя кафе тук. Май скоро отново щях да се появя насам само заради кафето и Колизеумът, а после веднага да си се телепортирам обратно в Миднайт и сивото му ежедневие.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:05 pm

Усмивката ми стигна до ушите, когато чух думите му, прехапах леко устна представяйки си картинката която описа, беше наистина приятна
- Или зимата когато снегът леко вали и ти си се наместил удобно пред камината с чаша горещ шоколад и приятна компания - допълних гледката и повдигнах леко вежда поглеждайки го любопитно
- Трябва да си призная, че ме изненадваш - казах с усмивка и след кратък размисъл продължих
- Рядко се среща мъж който да се наслаждава на толкова простички неща.. повечето биха го възприели като лиготия - допълних прокарвайки пръст през косата си
- И да, определено е имало моменти в които ми се е искало с щракването на пръстите си да се озова някъде другаде - отговорих на въпроса му
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:48 pm

-Ами да предположим, че нещо подобно се случи... - усмихнах се и се концентрирах като картината мигновено се промени и двамата с Габриела се озовахме на любимото й място... Лондон, който беше толкова мистериозен и невероятен. Усмихнах се и казах на Габриела:
-Не искам да те стряскам, но май се озовахме в Лондон. - усмихнах се и без дори да знам за какво го правя, но казах на Габриела:
-Не знам как ще реагираш, но аз съм вещер... и май имам малко психически отклонения и... ами така се озовахме в Лондон. - засмях се и се огледах наоколо като се усмихнах леко вяло и казах на Габриела:
-Е, добре дошла в Лондон!
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 2:33 pm

Засмях се леко и отпих от мокачиното си, а изведнъж всичко около нас се промени. Не ми беше нужно да се огледам дори, знаех перфектно къде се намирам. Не можех да го обясня, но сякаш имаше нещо във въздуха, нещо което ме омагьосваше и ми подсказваше къде се намирам. Огледах се набързо прокарвайки поглед по всички онези така любими места и отново погледнах към Зандър
- Добре е да го знам... това за отклонението - казах засмивайки се и го потупах леко по ръката
- Благодаря - казах искрено и го целунах леко по бузата, след което се върнах на красивият Лондон, въртейки се около себе си
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 3:33 pm

-За нищо... - казах на момичето и се засмях като продължихме да се разхождаме из Лондон. Засмях се и докато си вървяхме се оглеждахме наоколо. Обърнах се към Габриела и казах:
-Не обръщай внимание на факта за психичните ми отклонения... Тя няма да ни попречат на разходката... - ако телепортирането от Рим до Лондон беше разходка, то определено бяхме адски добри в нея. Засмях се и продължихме да вървим като минахме покрай един хотел:
-Е, предпочиташ да останем в Лондон или да се връщаме обратно в Рим... и още един малък въпрос... Ти Пазител ли си? Имам предвид - аурата ти ми подсказва, че имаш сила, пъти по-могъща от моята и затова питам... - да, невероятно подходящ въпрос.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 4:01 pm

Тръгнахме да се разхождаме из града по дължината на Темза, беше спокойно и за моя изненада не дъждовно... или поне не за момента.
- А, аз си мислех, че те те правят още по - чаровен - казах свивайки леко рамене
- Но щом така предпочиташ, няма проблем - казах с лека усмивка. Трябва да си призная, че компанията му беше приятна, макар и да не знаех почти нищо за него. Когато минахме покрай един от луксозните хотели на Лондон, той попита дали искам да остана тук и аз се усмихнах широко
- С най - голямо удоволствие бих прекарала още няколко часа тук - отвърнах усмихвайки се леко. Изненада ме малко въпросът му, но бързо се съвзех и кимнах леко
- Чувал си за видът ми? - попитах учудено и се огледах на бързо
- Този разговор не е за тук - казах след малко и го хванах за ръка тръгвайки по улицата. Имах перфектното място на ум, не беше кой знае колко луксозно и голяма, но беше уютно и приятно.
- Имам точното място - обясних поглеждайки към Зандър с усмивка и му показах ключът който вече беше в ръката ми. Пристигнахме пред една не много висока сграда с червеникав цвят, влязохме вътре и когато стигнахме последният етаж, отключих единствената врата там. Бях наела този апартамент първият път когато бях в Лондон, беше една от най - старите сгради в града, но не това беше най - изумителното.
- Ела с мен - казах и тръгнах към металните вити стълби, които водеха към покривът на сградата от където се разкриваше невероятна гледка.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 5:41 pm

-Леле, тук е просто невероятно! - казах въодушевено и се усмихнах. Сетих се за въпроса на момичето от по-рано и реших, че сега е моментът да й дам отговор:
-Всъщност съм чел много за вида ти и знам, че ти е отредено да защитаваш някой. Лошото е, че има Пазители, които го правят за пари... - довърших леко замислено и се усмихнах вяло, невероятно разсеян от гледката, която се разкриваше пред очите ми. Местенцето адски много си го биваше и ме караше да се чувствам някак спокойно и във възторг от красотата на Лондон:
-Местенцето ти е просто невероятно. - казах въодушевен и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 5:53 pm

- Вълшебно нали? - попитах с по - широка усмивка и се настаних на дървената пейка придърпвайки крака към гърдите си.
- В повечето случай е така, но точно в момента нямам "повереник" - обясних с лека усмивка
- Което е добре, защото мога да пътувам където и когато си поискам - казах свивайки леко рамене, но когато спомена за онези които търсеха само парите, усмивката ми стана тъжна
- Не лошото е, че има пазители които се съюзяват с чудовищата и им предоставят лесна плячка - отвърнах тъжно, а гласът ми беше почти шепот
- Това... тази гледка беше причината да го наема на първо място. Макар че тогава нямаше онези сгради - казах засмивайки се леко, опитвайки се да разведря обстановката.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 5:59 pm

-Определено имаш вкус да си избираш местата, на които да живееш и определено е ужасно, че повечето се съюзяват с чудовищата, но това е изборът им и ти не можеш да го промениш... Важното е да ти е ясно какво предпочиташ и да си добре. - усмихнах се окуражително на Габриела и седнах до нея.
-Добре е, че си пазител и който и да ти е повереник, няма никак да съжалява с толкова печено същество до себе си. - засмях се и се огледах наоколо. Преди много, много време Лондон никак не е изглеждал така, но въпреки промяната е запазил магията в себе си, която може да те плени необратимо с мистиката си.
-Учудващо е, че не са те назначили като мой Пазител.... Не веднъж си бях поставял живота в опасност заради отклоненията си.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 6:09 pm

Поседяхме наслаждавайки се на красивата гледка още малко, когато той похвали изборът ми
- Благодаря, но май местата избират мен - казах със срамежлива усмивка. Това си беше самата истина, сякаш когато влезех на дадено място можех да усетя вибрациите му и можех да усетя когато те ме приветстваха и кога ме отблъскваха.
- Зная, че искам да помагам, да защитавам онези които не умеят да се бранят сами - отвърнах с усмивка, а когато заяви, че е учудващо защо не съм негов пазител се разсмях истински развеселена
- Сигурно, защото често се приспособявам към характерите и личностите на поверениците си, а повярвай ми не ти трябва да ме виждаш луда - казах побутвайки го леко с рамо и почесах леко нослето си с показалец. А може би не ме бяха назначили за негов пазител, от страх да не се повтори случката със Саймън, ако онези горе изобщо изпитваха страх...
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 10:17 pm

-Е, ще го преживея някак. - засмях се и се обърнах към Габриела като й казах колко много обожавам мястото. Нямах си и идея за кой път се възхищавах на Лондон, но беше толкова обаятелен и нов за мен. Усмихнах се и казах ентусиазирано на момичето:
-Е дори и да не си ми пазител, ще се виждаме доста често, предполагам. - засмях се и сръчках Габриела. Сигурно беше много яко да си Пазител, но ако аз бях на тази длъжност, по-скоро населението на света би намаляло драстично. При мисълта за това се засмях и казах на Габриела:
-Можеш ли да си представиш ако аз бях Пазител, какъв ли щеше да е резултатът? Може би щяха да ме уволнят още на първия ден. - засмях се и се загледах в обаятелната красота, която местенцето ми предлагаше в изобилие.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 10:27 pm

Засмях се леко поклащайки глава, той наистина не знаеше в какво се забърква, ако ме видеше в лудостта ми най - вероятно щеше да се изпари с писъци
- Не е сигурно, току виж затова се сблъскахме в Рим, извратен начин онези горе да ни запознаят - казах повдигайки леко вежда и го побутнах игриво.
- Не, че съм песимист или нещо, но ако всеки ден си толкова координиран колкото днес най - вероятно щеше да се озовеш мъртъв или поне тежко ранен на първата седмица - казах сериозно и кимнах с глава за да дам повече тежест на думите си. Изведнъж стомахът ми се обади, което ме накара да се засмея срамежливо
- Гладен ли си? - попитах поглеждайки го и се изправих готова да отида да взема менюто за доставка на храна
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 7:15 pm

-Ммм бих похапнал нещо. - усмихнах се окуражително на момичето и се върнах до нея като се загледах в менюто. Не можех да повярвам колко много букви има така, че реших да оставя Габриела да избере, а и не ми беше много до избор, защото гледайки всичко това направо можех да се удавя в лигите си. Засмях се и казах на момичето:
-Не знам за теб, но на мен всичко ми изглежда толкова апетитно, че мога да го изям заедно с каталога. - усмихнах се чаровно и се надигнах от мястото си, изваждайки мобилния си:
-А защо просто не си съкратим всички главоболия около избора и не си поръчаме пица? - засмях се, но се отнесох и изпуснах телефона си и за щастие отреагирах навреме и си го върнах обратно с магия.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 7:56 pm

Кимнах леко, когато той се съгласи с мен за вечеря и забих по - съсредоточен поглед в менюто. Дам, беше прав това не помагаше
- Пицата винаги е добро решение - казах затваряйки менюто и го оставих на масичката и се обърнах към него
- Какво обичаш върху пицата си? - попитах за да знам отделни ли ще поръчаме или една голяма, а и бях любопитна, ако трябва да сме честни. Телефонът му се изплъзна от ръката му и направих инстинктивно крачка напред, макар да нямаше шанс да го хвана преди да се разбие в земята, но той съумя да го предотврати
- Бързи рефлекси - казах засмивайки се леко
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 10:30 pm

-Благодаря. За мен няма значение с какво ще е пицата, така че отново оставам избора на теб. - засмях се и реших, че ще е време да седна преди да съм направил още някоя колосална простотия. Засмях се сам на себе си и се заставих да седна, защото щеше да е жалко да унищожа толкова хубава жилищна сграда с действията си. А това си беше не просто възможно, а направо мое ежедневие. Добре, че не бях Пазител, защото просто населението щеше да намалее драстично и безвъзвратно. Усмихнах се и казах на Габриела:
-Какво реши с пицата, защото скоро имам чувството, че няма да е необходимо, защото май ще квакна. - да, обичайната ми шега след която се превръщах в жаба. Трансформирах се отново и казах на Габриела:
-В случай, че не вярваш... - засмях се и си спомних колко пъти Великия Маг ми се караше, че не вземам магиите на сериозно.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 7:29 am

Мой избор значи, дам това може би нямаше да е много добра идея, прехапах леко устната си и го погледнах любопитно
- Ами, аз обикновено си поръчвам пица със четири сирена - казах повдигайки вежда
- Но ако не ти харесва няма проблем ще поръчаме друга - допълних набързо. Имах доста странен вкус или поне за храните, но си ми харесваше, въпреки че ме гледаха странно понякога. Изведнъж Зандър се превърна в жаба, което ме обърка, no когато отново видях зелените му очи и руса коса се разсмях поклащайки глава. Вещери винаги те карат да се смееш ...
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 11:26 am

-Значи ще ядем пица с четири вида сирена. - засмях се и казах на Габриела:
-Но май ще е по-добре ти да поръчаш пицата, защото може да унищожа нещо...отново. - засмях се и седнах на мястото си, внимавайки за днес телефонът да е единственото нещо, което бе на косъм да пострада от ръцете ми. Усмихнах се и след като поръчката беше дадена, оставаше само да чакаме момчето да се появи. Засмях се и казах на Габриела:
-За Пазител имаш доста специфичен вкус за пица, но поне не е нещо пресилено като пица с ананас и водорасли. - усмихнах се окуражително и се облегнах на пейката като за не знам кой вече път изпивах гледката с очи.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 12:39 pm

Усмихнах се леко и поръчах пицата, след което прибрах телефона в джоба си и се върнах на пейката и се заиграх с ръба на блузата си.
- Обожавам сирене - казах с лека усмивка
- А комбинация между четири е още по добре, особено когато са леко разтопени - допълних свивайки леко рамене
- И да пица с ананас вече е прекалено - съгласих се и се разсмях. Слънцето залязваше и приказната картина която градът представляваше беше просто спираща дъхът.
- Често ли ти се случва? - попитах по някое време, но видях обърканото му изражение и се до уточних
- Да разрушаваш разни работи или да си непохватен? - попитах поглеждайки го любопитно може би днес просто не му беше ден, на всеки се случваше
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 3:29 pm

-Всъщност винаги съм бил толкова непохватен... Дори си спомням как веднъж превърнах учителя си в куче, но после си получих наказанието... Цял ден трябваше да търкам котли... - засмях се и тогава чух звън. Леле, не знаех, че доставят дори и на покрива. Усмихнах се и отидох да взема пицата и да платя. Оставих бакшиш на момчето и се върнах при Габриела:
-Е, вечерята, закуската, обядът.... Ъм, похапването пристигна. - оставих кутията на масата и седнах до Габриела. След като тя си взе от изкусяващо парещата пица, реших да опитам и аз. Определено комбинацията от четири сирена беше много, много, много... толкова много "много" невероятна.
-Пицата е просто превъзходна. - казах аз след като преглътнах и се усмихнах на Габриела. Определено идеята да си поръчаме пица беше повече от превъзходна.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 3:48 pm

Засмях се леко и се опитах да си представя ситуацията която описа, трябва да си призная, че бях учудена, как не са му дали пазител, направо бодигард, не за друго, а за да не нарани себе си... Пицата ни пристигна и Зандър я взе от доставчикът и я остави на масата, а аз побързах да си взема парче
- Нали, блаженство за сетивата - казах с широка усмивка и се сетих нещо
- И като казах блаженства за сетивата, искаш ли нещо за пиене? Вино, бира? - попитах любопитно изправяйки се леко. Аз лично обичах да комбинирам тази пица с вино, ароматно Пино Ноар или Шардоне, просто уникално, може би заради сирената, но беше великолепно.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 9:55 am

-Като се замисля... виното е невероятен вариант за пицата с четири вида сирена. - засмях се и след като Габриела донесе бутилката, си наляхме и се отпуснахме, гледайки прекрасния залез. Толкова много ми липсваха залезите на Миднайт, среднощните разходки по плажа, тихият повей на вятъра, летния нощен бриз... Носталгията яко ме подгони и още преди да се усетя, започнах да ръся глупости:
-Толкова е прекрасно... Напомня ми за всички прекрасни вечери в Миднайт, когато излизах на брега, пишех песни, рисувах... или просто се оставях на лекия нощен бриз... - започнах да изреждам носталгично като се чудех защо говорех всичко това на Габриела:
-Аз... такова... съжалявам, че ти надувам главата с глупости...
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 3:12 pm

Донесох бутилка Пино Ноар и напълних чашите усмихвайки се леко
- За случайните срещи - казах повдигайки чашата с и отпих една сладка глътка. Последвах примерът му и се облегнах на пейката свивайки крака под себе си, заглеждайки се в небето, което бе изпъстрено с нюанси на розово, червено, лилаво и малко оранжево, беше наистина красиво. Но когато чух думите му шок мина през мен и го погледнах повдигайки вежди
- Миднайт ли каза? Живееш в Миднайт? - попитах отново поклащайки леко глава, не не сигурно ми се е причуло, не вярвам да е възможно
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 8:43 pm

-Да, живея в Миднайт, но обичам да пътувам и адски рядко можеш да ме засечеш там. Ако сега кажеш, че и ти си от там, това ще е направо феноменално! - засмях се и отпих от чашата си. Усмихнах се на момичето и казах:
-Е, ако си от Миднайт, значи може доста често да се засичаме. - засмях се и си представих почудата, която може би Габриела щеше да изпита, защото принципно всички, които досега ме познаваха, решаваха да си вземат дълга еднопосочна почивка в друг континент. При мисълта ми стана смешно и се усмихнах вяло на Пазителката:
-За случайните срещи. - приключих тирадата си с тост.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 19, 2012 8:05 am

Трябваше ми малко време да се осъзная и да затворя устата си
- Не точно - промърморих все още мислейки
- От Ванкувър съм, но наскоро се преместих в Миднайт, дори успях да си намеря местенце вече - казах поклащайки глава
- Надявам се при следващата среща да успея да си допия кафето - казах закачливо и му намигнах, а лека усмивка се изписа на устните ми.
- За неочакваните срещи.. не вярвам в случайността - отвърнах засмивайки се леко надигайки чашата към устните си. Не може да ми кажете, че е случайно да срещна някого на улицата, който да се окаже от градът в който съм решила да пребивавам, който на всичкото отгоре да харесва неща които аз харесвам.... твърде много съвпадения
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeЧет Авг 23, 2012 1:54 pm

-На това му се казва съвпадение.. даже поредица от такива. - засмях се и си взех още едно парче пица. Вкусът на сирената беше направо божествен, а виното... Направо не ми се връщаше в Миднайт колкото и да ме гони носталгията. Усмихнах се на Габриела и след като преглътнах храната, казах:
-Не съжалявам, че пътувах за Рим, макар да се озовах... ами в Лондон. - засмях се и станах като отидох на ръба на парапета. Прекрачих го и се загледах надолу.
-Или от тук хората приличат на мравки, или това наистина са мравки и този факт ще оправдае цвета на косата ми. - засмях се за пореден път като леко залитнах:
-Уопс! - засмях се и реших, че е време да се преместя на по-безопасно място, за да не се налага да ме събират с лопати от земята.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeЧет Авг 23, 2012 2:02 pm

Поклатих глава, още веднъж убедена, че съвпадения не съществуват
- Не, че нещо, но толкова много съвпадения са подозрителни - казах замислено. Кой знае каква изненада ще изскочи от този ъгъл.
- И аз се радвам, че се запознахме - казах простичко четейки между редовете и лека усмивка се оформи на устните ми.
- Мислиш, ли че е безопасно да стоиш толкова близо до ръба? - попитах повдигайки вежда, днес видях достатъчно от него за да се съмнявам в отговорът на този въпрос
- Още едно предимство на апартамента, всичко ти изглежда различно - допълних отпивайки от виното си
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 2:52 pm

-Определено не е никак безопасно да се стои там. Особено за някой, който все още не е разбрал, че това че е вещер, не го прави безсмъртен. - засмях се и се върнах на пейката при Габриела. Усмихнах се чаровно и си взех още едно парче пица, след което стигнах до невероятното заключение, че трябва да се кротна:
-Обещавам да не щупя нищо и да не правя глупости до края на годината... Не, всъщност до края на месеца... деня, часа... секундата. - определено истината за мен беше, че трябва да внимавам да не унищожа нищо, но далеч по-трудно беше на практитка, особено пък за някой като мен, който не знае кога да сложи край на глупостите си:
-Не е хубаво да се съмняваш в съвпаденията, колкото и много да са те.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 6:50 pm

Засмях се развеселено поклащайки леко глава
- Ти си прекалено чаровен за твое собствено добро - казах накрая и лек нацупих устни. Беше някак много лесно с него, шегите, говоренето, дори смехът беше лесен. Което не ми се случваше много често, да не кажа изобщо, да бъда доверчива и толкова лъчезарна си беше голямо предизвикателство за обикновено свитото ми състояние.
- Май трябва да се замисля, дали да не кандидатствам доброволно за твой пазач.... - казах засмивайки се на обещанието му, струваше ми се по - лесно казано отколкото направено от негова страна
- Нем, извинявай, но не можеш да ме убедиш, че съвпадения съществуват в чист вид
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 10:35 pm

-Всъщност няма да е зле да кандидатстваш за мой Пазител, а ако това не помогне, ще започна да правя върховни глупости, докато не те назначат като мой такъв. Не, че би било да направя кой знае колко невероятна глупост. - засмях се в опит да бъда чаровен и да си вярвам, но дали можех да надскоча обичайното си ниво на глупост. Никой не можеше да ми збрани да се пробвам. Скочих отново от мястото си и започнах да се разхождам по ръба. Обърнах се към Габриела и казах:
-Знаеш ли, че една интересна статистика сочи, че 49% от нелепите инциденти стват от "Йоу, глей к'во мога!!!", 50% от нелепостите са от "Не бе тъпанар! Глей как става!"... А останалия 1%... Това съм аз - човекът, който си умира от смях, гледайки всичко това отстрани. - засмях се и скочих с пъргавината на котка. Седнах до Габриела и казах:
-Е, според статистиката е цяло чудо, че досега не са те назначили като мой спасител.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 10:43 pm

Идеята му се понрави и даже реши какво ще прави ако моят вариант не помогне което ме накара да поклатя леко глава
- Не знаеш нищо за мен, а искаш да съм ти пазител, това ми се струва достатъчно глупаво и рисковано - казах поглеждайки към пръстите си със слаба усмивка на устните ми. Имаше неща които със сигурност щяха да го накарат да се замисли за това и най - вероятно да избяга далеч от мен
- Чудното е, че не са ти назначили личен психиатър - казах побутвайки го леко опитвайки да разведря леко обстановката
- Може би психо - пазител - продължих закачайки се
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 10:52 pm

-Да, определено и ако той ми каже, че съм наред, със сигурност ще се наложи да се лекуваме заедно при специалист. - усмихнах се и се сетих за по-ранните думи на Габриела. Не исках да я карам да говори за нещо, което не иска да говори, но исках да разбера какво иска да каже. Обърнах се към момичето и попитах:
-Защо да не искам да си ми Пазител? Има ли нещо, което не знам, а определено искам да науча? - попитах аз, окуражително поставяйки ръка на рамото на Габриела. Усмихнах се на момичето и се огледах наоколо. Не исках да я притискам, затова реших за момент да преодолея синдрома на голямата уста и да не я карам да говори за нещо, което определено не й беше по вкуса.
-Ако искаш не ми казвай... Все пак тук сме от няколко часа и... Не се познаваме напълно... - замълчах и отново насочих вниманието си към перфектната гледка.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 11:03 pm

Разсмях се отново на думите му, успяваше да се само иронизира токова лесно, сякаш не беше кой знае какво.
- Ще сте си добра компания, само не съм сигурна кой кого ще пази - казах с усмивка. Но разбира се той не подмина коментара ми, но и как би го направил ако наистина искаше да съм му пазител. Прехапах леко устна заигравайки се с ръбът на блузата си и се изправих приближавайки се до парапета
- Изгубих "повереният си" - промърморих, гласът ми беше малко над шепот и не бях сигурна дали изобщо ме беше чул, но не можех да се насиля да го кажа по - силно. Замълчах за един дълъг момент позволявайки му да асимилира думите ми
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 11:20 pm

-"Изгуби"...като... - за момент се намразих, че накарах да си спомни това, което очевидно не искаше и ми идеше да скоча през балкона още сега. Не исках да я гледам така, затова реших да я успокоя. Прегърнах я и й казах:
-На всеки се случва да направи някоя грешка, която никога да не повтори... Това е било времето, в което е било отредено да я направиш... И въпреки всичко... Искам да ми бъдеш Пазител каквото и да става, а и това, което не те убива, почти те е убило първия път. - опитах се да разведря момичето. Заведох я до пейката и седнах до нея. Поех ръцете й в шепите си и й казах:
-Не е фатално да сгрешиш веднъж, а и с повереник като мен няма да има нужда да ме пазиш... много. - усмихнах се окуражително на Габриела и се загледах в очите й. Каквото и да ставаше бях абсолютно сирен, че искам тя да ми е Пазител:
-Хайде да отиваме при шефовете и да им кажем какво точно искаме... Не ме интересува какво ще се случва. - да, не прозвуча много окуражително, а по-скоро като "и аз ще си квакна като предишния", но нямаше да оставя нещата така, затова продължих:
-По-добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 11:32 pm

Когато усетих ръцете му около себе си знаех, че трябва да се отдръпна, именно това беше причината Саймън да е мъртъв сега. Това, че бях позволила на емоциите да ме завладеят, това че бях свалила гарда си. Но по някаква странна причина не го направих. напротив отпуснах се в ръцете му облягайки глава на рамото му. Той се опитваше да ме успокои, но думите му само ме накараха да се извърна и да го погледна присвивайки вежди объркано
- "Това, което не те убива, почти те е убило първия път"? - попитах въпросително не успявайки да схвана много логиката, май не трябваше да пия.
- Да най - големият ми противник ще бъдеш самият ти - отвърнах засмивайки се леко
- Ако не те интересува защо точно ще ходим? - попитах повдигайки вежда и лека усмивка се плъзна по устните ми
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 8:40 pm

-Отиваме, за да им кажа, че се нуждая от Пазител, защото мога да го направя на практика, но тогава става страшно и... - засмях се и отпих от виното си. Долях на себе си и на Габриела и се загледах вяло в нищото като не прескочих и гледката, която се разкриваше пред очите ми:
-Съжалявам, че отворих неподходяща тема, но искам да съм ти повереник... Не знам защо, но го искам. - усмихнах се окуражително на Габриела и си взех последно парче пица. Изправих се и казах:
-Какво мислиш за Лондонското око? Винаги съм искал да се кача на него вечер... Искаш ли да дойдеш с мен? - попитах аз и се засмях като започнах да описвам гледката.
-Само си представи - тишината, мастилено черното небе, звездите, песента на щурци и звукът от течаща вода... Просто прекрасно!
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 8:50 pm

Поклатих глава, това момче беше наистина лудо, не знаеше в какво се забърква... Всъщност знаеше. Тъкмо му признах, че са убили един от поверениците ми, а той настоява да съм му пазител, определено май беше мазохист.
- Обожавам Лондон, как мислиш дали не обичам и окото? - попитах свивайки леко рамене. Нямаше нещо в този град което да не харесвам.... освен може би движението все още ми беше откачено да карам в лявата лента. Зандър описа една красива картина, а аз го погледнах подозрително, приближавайки се леко към него
- Опитваш се да ме убедиш да ти бъда пазител или да ме прелъстиш? - попитах повдигайки вежда.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 8:57 pm

-Зависи как го виждаш ти... Но определено искам да си ми Пазител... Виждаш в какво състояние съм. - засмях се и поведох Габриела надолу по стълбите като междувременно я молех да се навие. Тръгнахме по вече малко по-спокойните улички на Лондон. Стигнахме до Лондонското око и след като се разплатихме с човека отдолу, се качихме в кабинката. Усмихнах се на Габриела и след това се загледах в наистина мастиленочерното небе и многото звезди, но нищо не чувах засега. Можех да направя толкова много неща да покажа на шефовете, че имам нужда от Габриела:
-На бас, че ми стиска да скоча от тук, само и само шефовете ти да видят, че ми трябва Пазител... или по-скоро някакъв свръхестествен психиатър.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 9:09 pm

Поклатих леко глава, не знаех как точно го възприемах аз, но ако продължаваше с тези красиви картини които описваше щеше да получи второто... Но тогава нямаше да има първото защото няма шанс да се хвана отново на това хоро. След малко отново вървяхме по уличките на Лондон и това ме успокояваше толкова много. Беше странно как един толкова различен и непознат град може да бъде толкова уютен, тук се чувствах като у дома си. Качихме се на колелото и аз се настаних на седалката слагайки крака под себе си, когато каза, че можел да скочи оттук, инстинктивно ръката ми се стрелна към блузата му хващайки платът в юмрукът си
- Не се прави на герой - казах след малко срещайки погледът му осъзнавайки колко близко всъщност бяхме
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 9:20 pm

-Да, права си... Просто мога да си остана тук и да... - нещо се случи. Инстинктивно наведох глава към Габриела и я целунах. Когато целувката приключи се отдръпнах и леко объркано наведох глава. Не вярвах, че това е начинът да я убедя да ми стане Пазител... Не, това беше вариантът да я убедя да ми зашие един хубав и звучен шамар. Наведох примирено глава и зачаках удара да последва. Нещо се забавяше, затова леко отворих едното си око и попитах с глуповато изражение:
-Няма ли да ме удариш с нещо... Все пак май малко прекалих и... - изчервих се и едва вързах едно свястно обяснение. В момента не само, че се мразех, а направо се ненавиждах и затова реших да млъкна колкото се може по-скоро.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 9:36 pm

Моята реакция ме изненада определено, но неговата ме изненада повече. Но въпреки шока отвърнах на целувката му, а ръката ми леко отпусна хватката върху блузата му, макар и все още да се намираше на гърдите му. След края останахме мълчаливи за известно време, аз се опитвах да разбера какво точно се случи и как стигнехме до тук, а той зареян в неговите мисли
- Значи все пак наистина се опитваш да ме прелъстиш - казах шеговито засмивайки се на засраменото му изражение. Беше сладък, а когато се изчервяваше ставаше още по - сладък
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 9:43 pm

-Всъщност май се опитвам да си изпрося боя. - засмях се и отметнах косата й встрани. Усмихнах се вяло и се загледах. Бяхме отново най-отгоре, когато изведнъж спряхме. Огледах се леко уплашено, но знаех че отдолу са професионалисти и нямаше как да ни оставят залостени тук...май. Загледах се и през смях казах на Габриела:
-Просто невероятно! Погледни колко е... вълшебно. - да, беше странно някой като мен да се радва на толкова прости неща в живота, но това си бях аз. Свалих якето си и наметнах Габриела:
-Не искам да се чувствам виновен ако настинеш, а и не мисля, че в момента ми е необходимо. - силно се молех да оправят повредата скоро, успокоявайки се, че всичко ще е наред. Засмях се и казах:
-Знам как изглежда, но нямам пръст в това. - засмях се и за пореден път се възхитих на гледката.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 9:59 pm

Поклатих глава, явно доста често му се случваше, макар че не го разбирах, той беше сладък, кое ли момиче би му устояло.
- От мен бой няма да видиш - казах свивайки леко рамене и погледнах около нас. Гледката от върха на колелото беше невероятна, спираща дъхът, караща те да се замислиш колко малък си всъщност. Отпуснах глава назад, а лекият ветрец леко погали кожата ми карайки я да настръхне, май щеше да е добре да си взема дълъг ръкав. Зандър сложи якето си върху раменете ми и аз се усмихнах благодарно, придърпвайки реверът му по - близо към себе си и поемайки ароматът който се носеше от якето му
- За кое се чувстваш виновен? - попитах поглеждайки го отново
- Че ме целуна или че не го направи по - рано? - допълних с лека усмивка и любопитно изражение
- Не се тревожи винаги спира на върха - казах махвайки леко с ръка и се загледах в него очаквайки отговорът на въпроса си
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преди няколко месеца, Рим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преди няколко месеца, Рим

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Париж, преди 10 месеца
» На плажа преди 6 месеца
» Къщата на Девон, преди 7 месеца
» Гробищата на Миднайт, преди три месеца
» Дворът на Гимназията, преди два месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-