Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_lcapПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_voting_barПарка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Banne110

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Bb18bf10

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец 5084683k

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 7:07 pm

Ванеса си спинкаше сладко ,докато изведнъж не започна да чува шун в главата си.Уфф онези проклети боговепак искаха разни неща от нея.
"Хората разрушават паркове и градини ,скоро планираме да слезнем на земята за няколко месеца .Напрви парк в който ще можем да се разхождаме .ТРябва да е свързано със земята и небето."
Е да мерси много , как по демоните ВАнеса ще направи парк , който да е свързан със земя и със въздух.Тези Богове май съвсем полудяха.Това , че Неса е пазител на града , не им дава право да идват неканени в главата й и да я командват.За Бога това беше Ванеса Грийн , момичето което не може да бъде командвано.Стана от леглото ,изкъпа се , изми си зъбите , изправи косата си , облече се и се телепортира в гората.
Погледна дърветата които скоро щяха да бъдат убити от нея.
Затвори очите си , и изведнъж отнякъде се изви силен вятър ,който накара дърветата да се разклатят , тя усили силата на елемента въздух и започна да усеща как кожата й малко започва да се разрязва но раните бързо бяха изчезнали заради регенерацията й.Усили още сиулата си , и дърветата започнаха да падат .СИгурно стотици дърветата бяха паднали.Дърветата които бяха на път да умрат, започнаха да изчезват като цветя поникваха на тяхно място ,и зелена трева се появяваше там където листата бяха паднали.Нови дървета започнаха да се появяват отляво и от дясно .В центъра където беше застанала ВАнеса започна да прави пътека която беше асфалтирана , благодарение на магията й .
Обърна се към дърветата и ги накра да сменят цвета на листата си от зелено на есенно оранцево .ПО асфалтираните пътища се появяха есенните листа паднали от дърветата .Дърветата бяха голи бяха красиви , но и някак празни . Накара листа отново да се появят там отново същия цвят.Лампи се появяваха от всяка страна на дърветата.И пейки от всяка страна на пътеката.В центъра сложи един фонтан, на няколко Бога.Седна на земята и се загледа.
-Харесва ли ти ?-Знаеше , че Демс я наблюдава през цялото време.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 7:18 pm

Напоследък ставаше нещо с мен, не знам какво. Бях далеч от Неса и въпреки това някак си я усещах. Когато прави магии, когато се развихря. Беше странно, но беше факт. И тази сутрин беше по същия начин. И може би нямаше да имам против, ако не се бе случило още в ранни зори. Ее, може би не беше толкова рано, но за мен, която миналата вечер си легнах към два-три, беше убийствено рано. Не беше честно както спокойно си спях аз, нещо да ме връхлети като ураган, нали? Веднага се събудих и първата ми мисъл беше, че каквото и да става, аз това момиче, щях да го удуша. Тя идеално знаеше, че я усещам - тя мен също ме усещаше, когато се преуморя от силите си - и точно за това се питах защо толкова рано!
Но все тая - станах, измих се и след като се оправих, се съсредоточих и се телепоритах на мястото, където беше Ванеса. Още щом я видях, широка усмивка се разля по лицето ми, но не смятах да я прекъсвам, защото това, което правеше, си беше опасно - все пак дървета летяха навсякъде. Едва щом ме попита дали ми харесва, се приближих до нея и също седнах, като усмивката не слизаше от лицето ми.
- Супер е. Много е красиво. - побутнах я леко с рамо и се засмях. - Но защо ти беше да го правиш толкова рано? - попитах аз след като се прозях, и направих някаква смешна физиономия, защото все още "леко" ми се спеше.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 7:27 pm

Ухх , боже радваше се ,че паркчето се хареса на Демс.
-А-а-а-ами не съм аз виновна ... онези проклетници ме събудиха, и ми казаха да направя това за тях , защото смятали да литнат до тук .-Засмя се като изкрещя думата "проклетници".
-Ии ъм , съжалявам , че те събудих не беше нарочно , просто силите ми не се владеят вече.Междругото , искаш ли да видиш нещо?-Попита тя а Демс кимна.-Окей Гледай лицето ми.-Неса затвори очите й и усети как предишната й руса коса се заменя с кестенява , очите й променят цвета си а самите й очи се дръпват леко.Устните й променят формата си , и цвета на кожата й също променя цвета си .
-Това е новата ми дарба от проклетниците - изкрещя тази дума- но мога да се трансформирам само в нея.-Каза и реши за днес да остане с тази си външност .Усмихна й се , и се замисли как щеше да се развика на проклетите божества , когато слезнат на земята.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 7:37 pm

Онези проклетници. Да, бях забравила за тях... И за начина, по който Неса викаше! Засмях се леко, а след това ококорих очи, иждайки сестра си не в нейния лик. Да не бе.... Корейка? Оо, Бооже, защо точно корейка? Запитах се аз, но се усмихнах мило.
- Много си краива така - намигнах и' и се върнх на предните и' думи - Споко, и без това ми липсваше. Идеален повод да те видя - и ова си бе така. Щом казах това, прегърнах леко Неса, като ми беше все още странно да не е руса.
-Искаш ли да се разходим? Иии да пием по кафе?
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 7:44 pm

Неса я погледна и се замся.
-Нали знаеш , че мога да ти прочета мислите .-Засмя се и се изправи, като помогна на сестра си да стане.
-Добре нека се разходим.И без това не съм си пила кафето.-Отново се изкрещя , за да могат онези ГАДОВЕ да я чуят.
Двете започнаха да ходят , нанякъде , Неса не знаеше къде, по-точно знаеше , но я мързеше да мисли ,защото не си беше изпила кафето .
"Ух , ух кафенце сладко малко течно ще те изпия наведнъж и ще се стопля" започна да си таананика Неса.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 8:02 pm

- Известно ми е. - казах през смях, като се изправях - Но и на теб ти е известно, че не харесвам особено много корейците.
Надявах се да не си изяда някой и друг удар, затова я погледнах миличко, но в същия момент си запучих ухото с ръка.
- Аууу, ще ми спукаш тъпанчетуууу - този път беше мой ред да зкрещя, но не толкова силно.
Вървяхме безцелно, като се мъчех да се сетя за място, в което проодават кафе. Не успях много-много, но можехме в краен случай да си го материализирме иили да се телепорираме някъде.
- Оуч, това е зарибяващо - засмях се аз, като против волта ми наум започнах а пея песничката на Неса.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 8:06 pm

-Ти говедо такова ... ти да умреш ли искаш , корейците и корейките са най-перфектинте същества които някога съм виждала , ще те , ще те ъмм не знам какво ще те , но ще те по някакъв начин.-Разкрещя се , знаеше , че логиката й беше блестяща , но не можеше да направи нищо по въпроса.
-Има кафе някъде в града може да отидем там.-Да , те бяха извън града но все пак .Неса я хвана за ръка и двете се телепортиаха пред едно кафене и влязоха вътре.
-Поръчай нещо , аз отивам на масата.-Усмихна й се Неса.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 8:45 pm

- ВАнеса.... - започнах аз, но в последния момент реших да не се заяждам допълнително. Нямаше как да променя мнението и', нито пък възнамерявах да променям своето. Това не ни пречеше, докато не се стиигнеше до такива моменти.
''Най-перфектните... Как ли пък не'' измърморих и аз под носа и в следващия момент се озовахме вв някакво кафе. Всеоще не можехд да преодолея гадното чувство, но се запътих към щанда, поръчвайки кафе.
След малко седнах до Неса, като и' подадох едната чаша и се усмихнах.
- Чу ли ме преди да се телепортираме?
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 8:59 pm

Погледна я .
-Ъъъ, не честно казано не те слушах много-много ... бях се замислила нещо .Извинявай .-Усмихна й се и отпи една малка глътка от кафето си .
-Ухх, горещо е .-Изнедоволства тя ,поглеждайки черната течност която беше в чашата.
-Какво каза , когато не те слушах?-ПОпита и се загледа в тавана , но този път я слушаше.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 9:21 pm

Когао я чух, се успокоих и се усмихнах. Не че инаще ящх да се уплаша, ама все пак. Отпих от кафето - наистина бе топло, но какво пък - щеше да се преживее.
- Аа не нищо не е важно - казях вяло, но като видях погледа й допълних - Сериозно. Няма нищо.
Опитах се да изглеждам убедитлна и отново отпих от кафето си, което ме парна леко. Загледах се напред,но тъпото тиктакане на часовника близо до нас ме изнервяше.
- Оох напоследък съм станала много раздразнителна. От какво ли? - ачудих се на глас и премигах няколко пъти.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 11:08 pm

-Вие със Джейс , да не сте се сексали , и да не си ми казала , и сега да си бременна и да не знаеш какво да правиш бебто , и след като го родиш да го дадеш за осиновяване ... защото ако е така , няма да ти дам да го дадеш !Аз обичам деца ! И ако си бременна трябваше да ми казеш .Бременна ли си ?-Попита я момичето , поглеждайки я подозрително , ако онова говедо е забременило моята сестричка света ще му се стори малък , ще го убия , и ще изпия кръвта му.
-Отговори ми ! И ако не си ... забременй.-Каза й момичето и я перна по рамото шеговито.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Left_bar_bleue0/50Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty_bar_bleue  (0/50)

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 12:23 pm

Гледах я с отворени и разширени очи и не можех да повярвам на това, което чувам. Смисъл, когато я попитах от какво, изобщо не ми мина през ума, че ще започне да говори за бременност, бебета и тем подобни неща. Изчаках да се наговори и чак тогава позволих на смеха, който напираше в мен още откакто устничките и' се размърдаха, да излезе. Наистина ми беше страшно смешно, не знам защо точно. Може би защото чувах това от сестра си? Не знам, но не можех да спра да се хиля.
- Не, не съм бременна. Или поне не ми е известно - констатирах след като се успокоих малко от малко и поклатих развеселено глава. - То така става. Казваш "забременей" и хоп - Деметра е бременна! - засмях се аз, като отпих от кафето и едва не се задавих, защото продължавах да се смея.
- Да не си бях отваряла устата... - промърморих след малко на себе си и кръстосах крака, опитвайки се да се абстрахирам от тиктакането на часовника.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец   Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Парка на Боговете ... Извън Миднайт. - След месец

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» След година реката извън Миднайт.
» Миднайт сити, 19/07/12
» След година; Ню Йорк
» Гората, след 2 месеца
» Остров Закинтос ( след 4 месеца)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Wherever you want in time :: Other places and times-