Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Gabrielle ---> Dillon I_vote_lcapGabrielle ---> Dillon I_voting_barGabrielle ---> Dillon I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Gabrielle ---> Dillon Banne110

Gabrielle ---> Dillon Bb18bf10

Gabrielle ---> Dillon 5084683k

Gabrielle ---> Dillon Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Gabrielle ---> Dillon

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeПет Сеп 21, 2012 5:50 am

Мислих много преди да започна да търся номера му, най-накрая се реших. Съвестта до известна степен ме гризеше, а и исках да видя какво е станало,дали ию е казал, как го е приела.
Въртях телефона в ръцете си, мислейки какво да му кажа, е, аз щях да му пиша, защото можех да му навлека неприятности. Най-накрая започнах да пиша.

"Вероятно се чудиш защо ти пиша и как съм намерила номера, но това няма значение. Интересува ме дали си казал на приятелката си? Тя прие ли го? Моля те, кажи ми, защото ще се побъркам.
Габриел"
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeПет Сеп 21, 2012 5:35 pm

Сърцето ми все още препускаше бясно, но самия факт, че точно в този момент бях с Жаси и всичко беше толкова хубаво, сякаш предната нощ, не, предния ден, изобщо не се е случвал.
Внезапно чух как телефона ми иззвъня и за момент си помислих, че му пада батерията. Секунди по-късно осъзнах, че имах съобщение, затова бързо бръкнах в джоба си и се заех да чета написаното. Очите ми се разшириха и не знаех какво да направя.
"Откъде имаш номера ми? И защо ти пука дали съм и' казал? И това как тя го е приела. Защо правиш всичко това, ха!?
-Д"

Прочетох няколко пъти написаното и го изпратих, като отново върнах погледа си на моето момиче и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСря Сеп 26, 2012 2:24 pm

Трябваше да почакам доста, преди да получа отговор, но хубавото бе, че все пак получих. Хубаво, само дето като го прочетох, не знаех как да му отговоря.
''Прекалено сложно е за обяснение, и не, не съм го измъкнала от дънките ти, ако това се питаш. И искам да знам, имам предвид, интересувам се, защото не съм кур*а, която спи с всеки срещнат, без значение дали си има гадже или не. Това ми се случва изключително рядко и наистина се притеснявам да не би да си си провалил връзката заради мен (макар че и ти си виновен толкова, колкото съм и аз)...
-Габрел''
Изпратих го и зачаках нетърпеливо отговор.
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСря Сеп 26, 2012 4:21 pm

За разлика от моя отговор, нейния не закъсня. Прочетох с бясно биещо сърце написаното и тръгвайки да пиша по клавиатурата, пръстите ми трепереха.
"Виновен съм! Но неведнъж ти казах, че това беше грешка, голяма грешка, която искам да забравя. Не знам дали ще успея, но да не би да ти е минавало през ума, че така не ми помагаш? Ами ако случайно в момента съм с приятелката си? Ако тя вижда всичко!? Не си ли си помисляла за това, а?
И да, казах и'. Доволна?
-Д"

И въпреки всичко написах всичко това доста бързо, и като въздъхнах, натиснах "Изпрати" бутона, загледан в телефона.
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeПет Сеп 28, 2012 4:31 am

Отговорът не закъсня, но може би малко ме ядоса. Какм щеше да ми говори така? Аз да не му бях някоя си уличница, която... Все тая. Поклатих глава и започнах да пиша.
"Може да ти е интересно, но наистина ме интересува. КАзах и преди, не искам да ти навличам неприятности. Не исках да кклюкарствам, а да разбера как е реагирала тя. Дали е разбрала, което мал;ко ме съмнява, все пак.. Няма значение! Само ти казвам, че Дилън, аз не съм такава, за каквато ме мислиш!"
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2012 7:00 pm

Ама тя вярно била много нагла и нахална. Не само че ме прелъсти ,ами и сега ме уверява, че не била такава... нямах думи просто.
"Ами тогава защо не вземеш да млъкнеш и да спреш да си хабиш пръстите в писане на безсмислени неща, като не си такава, Габриел? И да ме молиш, пак няма да ти кажа нищо повече от това, което вече казах. Каквото и да направиш, запомни! НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ НИЩО ОБЩО С ТЕБ! НЕ ИСКАМ ДА МЕ РАЗПИТВАШ И ДА МЕ ТЪРСИШ! ЯСЕН ЛИ СЪМ?"
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 9:06 am

''Не, не си, идиот такъв. Аз съм нахалната, а? А кой ми се натискаше снощи? Хайде си помисли внимателно и после пак говори... Дилън, исках само да бъда мила, но с теб май не се получава!''
Изпратих бясна съобщението и с треперещи пръсти оставих телефона сиу на масичката.
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 4:47 pm

И продължава?!
За пореден път се убедих, че снощи бях направил най-голямата грешка в живота си... Защо позволих изобщо да се случи?
Все тая..
"Добре! А кой ме заговори? Ако не беше ти, вероятно щях да си седя до не знам колко в бара и да се напия, за да забравя за проклетата болка, която ме изгаряше и все някак да се прибера вкъщи... Но не! Госпожица Французойка реши, че и' е скучно и ме заговори. Кой сега не помни!? Ако не беше ти, нищо от това нямаше да се случи."
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeПет Окт 12, 2012 4:57 am

Бях повече от бясна. Как смееше? Значи аз съм виновната....

"Да, заговорих те, но дотам. Друго да съм правила -не, отидох да танцувам. Ти ме последва, ти започна да ме сваляш. Да, целувката... Но не за всико съм виновна, Дилън. Това, че ти не можеш да се владееш,, си е твой проблем."
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСъб Окт 13, 2012 5:22 pm

Кучка.... как можеше да бъда такава? Но като се замисля, беше права. Не тя, а аз бях виновният. Все пак, ако не бях и аз виновен, едва ли тя сам самичка щеше да е правила секс. Притворих за миг очи и започнах да пиша, отново вбесен. Нямаше да и' показвам вината си.

"Виж какво. НЕ ме изкарвай мен виновника, защото не съм. Или то не изцяло. Но какво ще кажеш да си затворим очите, да забравим за снощи, както си казахме в хотела, и да се правим, че не се познаваме? Не искам да имам общо с теб, окей? Не искам да те познавам, Габриел!"
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСря Окт 17, 2012 2:48 pm

Ама че кретен.....
''Ама чакай малко? Да не си мислиш, че аз искам да имам общо с теб, а? Май си много самовлюбен, като всички мъже. Защо ли те сметнах за различен?! Но спокойно, можеш да бъдеш сиггурен, че никога повече няма да ме видиш, обеюавам ти!''
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeЧет Окт 18, 2012 5:47 pm

Самовлюбен... как ли пък не. Тая се взимаше за някоя.... и аз не знам каква.

"Това беше най-хубавото нещо, което някога съм чувал от теб -.-"
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Gabrielle ---> Dillon Left_bar_bleue0/50Gabrielle ---> Dillon Empty_bar_bleue  (0/50)

Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitimeСря Окт 24, 2012 10:52 am

"Ами радвам се, представи си (-:.
Не си мисли обаче, че си ме трогнал; с нещо, окей? Изобщо...
надяввам се това да е последния път, в който чувам за теб"
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Gabrielle ---> Dillon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gabrielle ---> Dillon   Gabrielle ---> Dillon Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Gabrielle ---> Dillon

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Dillon Devón
» Dillon Devón
» Dillon's clothes
» Dillon------>Jasmine
» Gabrielle de Ch.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Where the hell is my phone?!?...My diary?!? :: Let's start talkin' :: Our Beloved Conversations-