Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Хотелът отвън I_vote_lcapХотелът отвън I_voting_barХотелът отвън I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Хотелът отвън Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Хотелът отвън Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Хотелът отвън Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Хотелът отвън Banne110

Хотелът отвън Bb18bf10

Хотелът отвън 5084683k

Хотелът отвън Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Хотелът отвън

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 5:14 pm

Хотелът отвън 2d7118600a78305a1906d2f042c75bc2
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 5:04 pm

След като с Ясмин си тръгнахме от магазина се запътихме към входа на хотела където на някой от етажите двама родители тъгуваха за своята дъщеря.
облегнах се на студената стена на хотела и зачаках всъщност не знаех какво чакам но все пак чаках нащо.
-Ти от кога си в града ?-Поппитах момичето изглеждаше ми приятно момиче затова я заговорих .
Скръстих ръцете си пред гърдите си и вятъра задуха като по часовник сигурно само чакаше да ми стане студено и веднага му скимва да духне.
Върнете се в началото Go down
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 5:18 pm

Погледнах я и се усмихнах.
- От скоро. - казах. Не се бях замисляла от колко време бях тук, но от както ме бяха прокудили от глутницата ми се чувствах ужасно самотно. Познавах много малко хора, на който можех да имам доверие, но Миранда ми се стори ужасно мила и реших да и кажа.
- Всъщност от както останах сама, скитаща се наоколо разбрах какво всъщност е призванието ми. - погледнах към ръкавиците , който държах в ръцете си. - Да се боря за справедливостта.
Миранда следеше всеки мой жест и ми направи впечатлението, че я бях трогнала, от едното нищо.
- Ти си магьосница нали? - погледнах я спокойно. - Усетих присъствието на аурата ти и на това, как координираш силите си. - макар да не я бях виждала как борави с тях. Потреперих, нямах намерение да ги използва върху мен.
- А ти от кога си тук?
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 5:35 pm

-Да аз съм вещица.Ииии ами от близо няколко месеца съм в града .- Усмихнах й се мило и видях Ашли да се телепортира затова тръгнах към нея и подканих Ясмин да дойде и тя.
Прегърнах момичето защото преди това нямах шанса да яго направя и я целунах по бузата.
Отдръпнах се от Ашли и вперих поглед в земята.
-О боже мой къде е Джош... да не се е случило нещо?-Попитах и я погледнах притеснено като въздъхнах ...
-Имаме ръкавиците на онзи нещастник ...и открихме парфюма и между другото си харесах един страхотен който мерише убийствено трябва да ти го покажа...-Усмихнах се мило и я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 5:51 pm

Миранда ме прегърна и целуна. Ооо, наистина имах нужда от това. Все още не проумявах какво точно правеше Джошуа и защо ме "пропъди" така. А и това, че и Рани и Ясмин бяха добре ме успокои страшно много.
- Амии... дълга история. - започнах неуверено и въздъхнах - Не, той е добре... - казах и се усмихнах леко, "надявам се" казах си на ум и погледнах Миранда и Ясмин.
- Чудесно. Добра работа сте свършили - казах и се усмихнах искрено, този път. Лекичко се засмях при думите на Миранда - Дообре! С нетърпение чакам да го подуша - казах и смигнах на Ясмин.
Тръгнахме към входа на хотела и вървейки ги попитах как е минало и дали са имали затруднение с намирането на парфюма. И тъкмо когато щяхме да влезем вътре, чух някакво тихо "пук!" и веднага се обърнах.
Бяхме срещу слънцето и лъчите ме заслепяваха, но различих фигурата на Джо, малко прашен, и се втурнах към него, а Рани и Ясмин ме погледнаха учудено. Изтичах разстоянието и се хвърлих на врата на момчето, при което едва не го съборих, защото доста се бях засилила и забравих да намаля, когато го наближих.
- Съжалявам! - смънках виновно и го погледнах полу-изпитателно, полу-притеснено - Как се измъкна? Какво стана? - засипах го с въпроси и докато ми отговори, момичетата дойдоха към нас.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 6:02 pm

Прегръдката ми дойде като гръм от ясно небе, но в момента от това се нуждаех. Когато Ашли ме пусна, беше ред на обясненията, а това щеше да е кофти част. Усмихнах се и казах на Ашли:
-Вложих всичките си познания в Диаболистиката и Елементалистиката и успях да взривя проклетата барака. Дори се натъкнах на Древния вампир, който ни заключи... и ми се наложи да му изтръгна сърцето. - казах аз като погледнах окървавената си ръка. Важното бе, че момичетата са наред... Селена също беше в безопасност, така че бях изпълнил задачата си съвършено. Усмихнах се на Ашли и попитах бързо:
-Какво открихте за нещастниците... Аз намерих единия, но нямаше особено много време да си говорим. защото се наложи да го ликвидирам преди той да го е сторил с мен. - засмях се и погледнах към момичетата, които се приближиха към нас. Непознатата държеше чифт черни ръкавици. Спомних си за видението, което получих
преди малко в бараката и реших да си пробвам късмета отново:
-Може ли? - попитах непознатата, която ме гледаше с недоумение, и поех черните ръкавици. Сетих се, че не съм се представил, затова гузно казах:
-Аз съм Джош, между другото. - преди да получа отговор обаче, се обърнах към Миранда и казах:
-Не е време за шопинг точно в момента Миранда. - засмях се и реших да се пробвам да се съсредоточа върху ръкавиците в ръцете ми.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 6:12 pm

Подадох ръкавиците на момчето и го погледнах.
- Всъщност аз съм Ясмин. - казах и се засмях. - Май сте преживели доста преди малко. - усмихнах му се . - Какво ли не бих дала да вляза в битка. - оголих кучешките си зъби.
- Ръкавиците са кожени - казах аз, като гледах как ги оглежда. - Всъщност може да изследваме отпечатъците и да намерим бандита.
- Сигурен ли си , че си добре? - погледнах към окървавената му ръка, която така умело се опитваше да прикрие.
- Надявам се да може да помогнем с това. - Само това успяхме да открием.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 6:20 pm

-О боже мой Джош виж си дрехите целите са прашни ...-Призовах вятъъра и махнах праха от него като една от ръкавиците фръкна на някъде ...
-Съжалявам отиваям да я взема...-затичах се към ръкавицата и я хванах но се изплъзна като литна нагоре но когато вятъра спря падна на главата ми и аз я улових.
-Даааа и Миранда отбелязва точкааааааааааааааааа.-Прокашлях се и се върнах при групичката ...
-Кхъм така де съжалявам обещавам дче това няма да се повтори .
Усмихнах се и подадох ръкавицата на Джош.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:17 pm

Засмях се. Това си беше Миранда. Без значение къде сме или какво правим. Гледах я и ми стана смешно, като едно малко момиченце. Ее, тя донякъде си беше.
- Миранда... - казах и се усмихнах, когато се върна - Ииииии публиката скандира "Миранда! Миранда" - допълних през смях и се засмях. - Рании, не сме сигурни, че няма да се повтори - намигнах й и видях ръката на Джо - Трябва да я превържеш и почистиш - вдигнах му ръката и прошепнах няколко думи, пипайки на разкървавеното място. Раната зараснаха и се появи малка черупка. - Така май е по-добре, нали? - попитах Джош и се усмихнах. - Ъмм Джо усещаш ли нещо около ръкавиците? Иии сещате ли се накъде да продължим? - попитах притеснено и ги огледах един по един.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:31 pm

Докато държах ръкавиците, нещо странно се случи и... и получих поредното видение. Тъмни и мрачни улички и решетки. Картината изчезна и се появи ужасна болка. Пуснах ръкавиците на земята, отстъпих няколко крачки назад и притиснах главата си. Болката беше неописуемо ужасна и в момента исках да умра окончателно. За щастие всичко приключи бързо и се съвзех. Изправих се и казах с разтревожен поглед и леко треперещ глас на момичетата:
-Видях ги къде са. Видях Алис... Водят я в един от изоставените затвори на гетото. - последното изшептях, защото в този момент слизаше някакъв полицай. Той се приближи до нас, а аз бързо скрих ръкавиците, когато попита дали сме намерили нещо.
-Съжалявам, но знаем толкова, колкото и Вие г-н полицай. - да вярно излъгах и видях погледа на Миранда и Ашли, макар, че и Ясмин не отстъпваше и прошепнах:
-Не можем да месим хора във проблеми със свръх естествени създания, а и искам да си уредя сметките с тези индивиди, така че предлагам да тръгваме нататък преди да се е случило нещо на детето. Впрочем, проклятието, което тегнеше над мен се освободи, защото затрих един Древен вампир от лицето на земята и понякога ще мога да се превръщам във върколак, но нямаме време за това сега. Нека тръгваме към изоставените затвори в гетото.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Хотелът отвън Left_bar_bleue0/50Хотелът отвън Empty_bar_bleue  (0/50)

Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:44 pm

Кимнах в знак на съгласие и уважих казаното от Джош. Макар и да беше излъгал разбирах защо го прави и не мислих да го виня за това. Всеки трябваше да си изчисти сметките. Моите - все още тегнеха над мен, но някой ден, някой ден и аз щях да отмъстя.
Обърнах се и погледнах Миранда и Ашли , който сещо се запътиха след Джош.
- Ще те намерим мъниче! - прошепнах тихо и тръгнах след тях.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Хотелът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелът отвън   Хотелът отвън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Хотелът отвън

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Midnight city :: Hotel "Midnight"-