Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Bar "Ice" I_vote_lcapBar "Ice" I_voting_barBar "Ice" I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Bar "Ice" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Bar "Ice" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Bar "Ice" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Bar "Ice" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Bar "Ice" Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Bar "Ice" Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Bar "Ice" Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Bar "Ice" Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Bar "Ice" Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Bar "Ice" Banne110

Bar "Ice" Bb18bf10

Bar "Ice" 5084683k

Bar "Ice" Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Bar "Ice"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 9:15 pm

Bar "Ice" The-bar
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 7:52 pm

Погледнах го хванах го за ръката и се телепортирахме телепортирането ми беше по различно от миналия път сега се изстреляхме от земята в златисти кълба и се приземихме пред ледения бар отворих му вратата и го изчаках да мине усмихнах се мистериозно и си поръчах 10 шота сега вече не можех да се напия така че изчаках бармана да си тръгне и го погледнах като вдигнах вежда и извадих малко пликче със сив прах в него .
-Искаш ли дяволски дух .. това е нещо като дрога кара те да не изпитваш болка и ти става забавно и лигаво и малко ти се доспива. Бармана се върна и се развика за дрогата погледнах го в очите и го придърпах към себе си и казах катоп му въздействах;
-Няма да помниш какво се е случило туко що ако видиш отново заберавяш ясно?-Попитах а той леко кимна и остави шотовете пред мен усмихнах се на Зандър и зачаках отговор.
-Е какво мислиш
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 8:00 pm

-Мисля да се позабавлявам малко. - засмях се и след като изсипа съдържанието на пликчето, грабнах шота и го надигнах. След като преглътнах и оставих чашката на плота, се почувствах някак леко и лигаво. Започнах да се хиля като обезумял, което си имаше обяснение. Беше заради прахчето, което бях поел с първия шот:
-Втори рунд...! - засмях се и надигнах втория шот, като усещах как ме носи главата. Усмихнах се на Фей и й казах:
-Наздраве! - след тези си думи започнах да се хиля като кретеноид без видима причина, но какво пък. Смехът е здраве. Обърнах се към Фей и й казах:
-Не ми се мисли как ще си намеря апартамента след тази феерия. Може да си взема стая в хотел, което май със сигурност ще стане. - засмях се за пореден път и продължих да надигам шот, след шот.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 7:14 pm

Погледнах го и се засмях сложих ръка на устата си за да не започна да се смея в лицето му но той беше толкова лигав .Закикотих се и поех прахчето като потопих пръста си в един от шотовете и след това в прахчето и го погълнах .
Повдигнах вежда и му се засмях .
-Зандър май вече няма да ти давам от това ставаш ъм ... Смешен.-Засмях се и изсипах праха в устата си на мен нищо нямаше да ми стане защото вече бях БЕЗСМЪТНААА .
-Мисля че няма да можеш да се прибереш .-Казах и усетих погледа ми се размазва и започнах да сричам думите . Явно това действа и други раси освен на хората . А аз бях поела почти цялото пликче на веднъж това определено нямаше да свърши добре .
-З-з-андъ-ър.Това ми действа .-Казах и започнах да се смея като пълен тъпак . Започнах да клатя главата си на едната страна после на другата и се усмихнах .
-Това не е много тежко.-Казах леко забавено трябваше ми време за да обмисля думите защото това ми вредеше на мисленето . Поех и другите шотове като се опитах да повдигна вежда но не стана .
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 7:40 pm

-Щом го казваш! - хилех се като пълен кретен,но бях прекалено друсан, за да ми пука какво мислят хората наоколо. Изправих се от стола и залитайки, тръгнах към вратата, като забравих да отворя и се размазах в стъклото:
-Добре съм, мамо! - извиках и се изправих, като се обърнах към Фей и казах:
-Ам, Фей, идваш ли? - засмях се и тръгнах нанякъде, като дори не знаех къде вървя. Накрая прегърнах една лампа и започнах да пея като напушен, надрусан, натряскан и всичко на-, пре- и прочие. Усмихнах се и продължих да пея и танцувам, залитайки:
-Приветствам пролетните ветрове, които минаааааваат през мееен... Като вяяяятър! - накрая паднах на четирибуквието си и се спрях. Хилейки се е обърнах към Фей и й казах:
-Ми аз май ще спя в някой хотел, а имам прее-ссс-конференция. - отново започнах да се хиля като кретен.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 7:56 pm

Погледнах го и си казах на ум:О боже мой какво създадох .
-О боже мой Зандър .-Казах и се запрепъвах към него но признавам си сега ли беше най-подходящия момнт да се размаже в стъклото погледнах и се замсхя о нима той гушна лампа !?Сериозно ли .
-Зандър сериозно притесних се ...да те телепортирам ?-Попитах и го погледнах като го хванах през кръста и го изправих като се строполи на земята .
-Повече няма ъъ дааа видис дрога от мен .-Разпрах че вместо видиш казах видис но какво пък не бях аз виновна .
-Не ми пречи да те теле-Замислих се как беше думата -портирам .-Йес беее сетих се . Нима туко що казах Йес бе ?Този дяволски прах не ми влияеше добре трябваше да го спра .
Захилих се и зачаках той да ми отгори опитах се да се съсредоточа но нещо не се получи много добре погледнах го наклоних глава назад като се строполих по дупе на земята нацупих се и си легнах на земята като се усмихнах на Зандър
-Внимавай виж зад теб .-Казах паникьосано и когато фокурас видях че това беше някакво насекомо.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:10 pm

-Ми може да ме "теле"... "теле"... -Ми може да ме "теле"... "теле"... Ахаха-ха-ха-ха... Много яко звучи! Мнооогоу! - засмях се и погледнах назад. Точно зад гърба ми летеше муха и аз изскочих и извиках:
-О, боже, Спайдърмен! Не исках да използвам "Rait"-a срещу теб тогава. - засмях се и след това се изправих и казах на Фей:
-Аз съм теле... теле... теле... А, бе аз съм теле-порта... Телепортатор съм! - засмях се и се опитах да се телепортирам, но се приземих в близкия контейнер.
-Фей, аз ще преспя в този хотел. Оставам те да се прибираш сама... самичкУ и много сама. - започнах да говоря пълни нелепости, без да мисля как всъщност звуча.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:22 pm

Погледнах го и се засмях и смънках едно едва доловимо окей и се изстрелях в небето но стигнах 3 метра над земята и се ударих в лампата .
-Мамка му .-Казах и се отместих и пак се фуш-нах във въздуха като наблюдавах сребристите и злантите кълба които най-нагло обикаляха около мен .''Юпи вижте аз летя *у трябва да запея ''.
-I belive I can fly I belive I can Touch the sky .-Запях докато ъмм летях и се засмях силно но уви от цялата песен само това знаех завъртях се във въздуха и усетих че започнах да падам крилата ми ме обгърнах и се приземих по дупе някъде . Огледах се нещо беше тъмно и видях някакви мърдащи фигури.Закикотих се и се облегнах на дървото зад мен като ударих главата си в короната му .
-Пляс пляс ръчички .-Запях и започнах да пляскам с ръчички и да подскачам леко на място . Засмях се тихичко и започнах да си говоря с дървото .
-Хей дъъъърво как си днес .-Казах и го гушнах леко като го целунах но на устните ми се появи мравка и я махна като пак гушнах дървото беше много хубаво щяхме да сме много хубава двойка с него.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:31 pm

-О да, определено с дървото сте чудесна двойка, но нека да отидем да нощуваме някъде, защото започва да ми става много студено. - засмях се и отидох да откъсна Фей от новата й половинка.
-Извинявай, но ще ти я отнема за малко. - засмях се и я дръпнах от дървото, а след това тръгнахме някъде по улицата, в опит да намерим хотел или домовете си, но уви без успех, а трябваше да отида и в катакомбите... Както и да е, накрая малко се посвестих и координирах, така че можех да се пренеса някъде си. Обърнах се към Фей през смях й казах:
-Хайде да си намерим място да преспим докато отмине ефекта на прахчето. - усмихнах се тъпо и тръгнах пак нанякъде, като дори си нямах на идея къде, кога, и как ще стигна до там, до където мислех да стигна. Ох, кого залъгвах... Та аз не знаех дори къде отивам! Усмихнах се на момичето и попитах:
-Сега?
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:40 pm

-Муци кака ще върви .-Казах като усетих че Зандър не е моята котка усмихнах се чаровно и казах ;
-Аз ще вървя че ми доспа .-Усмихнах се и станах от земята като двамата тръгнахме по улицата и се усмихнах отворих чантата си и погледнах вътре имах още около 3 пакетчета и половин а от дяволския прах .
-Запасила съм се .-Усмихнах се на Зандър и му се оплезих той не можеше като мен аз бях ... ъм си бях аз а той той трябваше да направя нещо но забравих какво .
-Уу искаш ли половин пакетче от праха за специален случай .-Закикотих се и зачаках да ми отговори .
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Bar "Ice" Left_bar_bleue0/50Bar "Ice" Empty_bar_bleue  (0/50)

Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:45 pm

-Не. Мисля, че получих достатъчно за една нощ. Мисля да тръгвам. - преди да получа отговор, се телепортирах някъде, като дори и аз си нямах на идея къде. Исках да си почина преди голямата среща на Ордена на Розата и се засмях. За щастие се телепортирах точно в стаята си и след това се отдадох на сън, но преди да го направя, написах СМС на Фей. "Добре съм! Утре ще се чуем!". Натиснах изпрати и след това заспах непробудно, като същински пън и започнах да сънувам сладки сънища, които ме споходиха неименуемо след употребата на прахчето.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Bar "Ice" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Ice"   Bar "Ice" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Bar "Ice"

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Midnight city :: When the Night falls down...-