Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Необитаемият северен плаж I_vote_lcapНеобитаемият северен плаж I_voting_barНеобитаемият северен плаж I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Необитаемият северен плаж Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Необитаемият северен плаж Banne110

Необитаемият северен плаж Bb18bf10

Необитаемият северен плаж 5084683k

Необитаемият северен плаж Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Необитаемият северен плаж

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Авг 21, 2011 6:28 pm

Необитаемият северен плаж 1264109377_682d32a001
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 7:26 pm

След като всичките ми вчерашни премеждия приключиха, осъзнах, че искам да прекарам остатъка от вечния си живот с единственото момиче, което не избяга от мен когато разбра какво съм всъщност. Усмихнах се и след като се облякох небрежно, като не пропуснах и банския си, взех най-необходимото и се отбих в кухнята за кошницата с храна... След като приключих се отправих към беседката на северния плаж, който не беше много нашумял и бе безлюден по това време на нощта, когато всички звезди се виждаха. След като ми отне десет минути да приготвя всичко, извадих лист хартия и написах с възможно най-красивия си почерк "Перфектната вечеря, за перфектното момиче". Украсих го с всевъзможни завъртулки и след като го оставих на масата, изпратих СМС на Селена къде да дойде и се скрих в очакване да се появи. През цялото време не можех да спра да мисля как ще реагира и какво ще каже за това, но бях твърдо решен да го направя и връщане назад нямаше. Усмихнах се мистериозно и се подготвих за предстоящото събитие, ако можеше да се нарече такова.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 7:38 pm

Върнах се в имението малко по-късно след Джо, защото имах неотложна работа в ателието, а бе късно да викам Ясмин. Беше повече от добра помощничка и реших сама да се справя.
Тръгнах обратно към вкъщи и сърцето ми пееше. Най-накрая всичко се свърши, но любовта ми към Джо не гаснеше, а се усилваше с всеки ден. С нетърпение очаквах да се прибера, да усетя тялото му до моето, нежните му усни върху моите. Размечтах се и скоро пристигнах. Но Джошуа не бе тук. Огледах хубаво къщата и накрая зърнах с крайчеца на окото си бележка. Прочетох я и усмивка се изписа на лицето ми. Пак бе подготвил изненада и сърцето ми зачести ударите си. Реших да го зарадвам, затова отделих доста внимание на външният си вид. Взех си душ, после накъдрих косата си и облякох къса, тъмносиня лятна рокля.
Излязох от къщата и си взех такси,така че след две минути бях на плажа. Видях го веднага и се затичах към него с протегнати ръце и несекваща усмивка.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 7:46 pm

-Изненада! - казах аз и прегърнах Селена, като същевременно започнах да целувам Селена. Хванах я за ръка и я поведох към беседката. За разлика от моето небрежно облекло, тя бе направо неотразима тази вечер. Усмихнах се галантно и й казах:
-Тази вечер си просто неотразима. - за пореден път я целунах, а като се отдръпнах поех ръцете й в шепите си и като я погледнах в очите, казах:
-Е, предполагам, че това е мига, в който можем да останем насаме и да се отдадем на глезотии. - засмях се и след като приключих, предложих на Селена да похапнем, а после да поплуваме малко. След това щеше да дойде кулминационния момент, в който да извадя пръстена и да й предложа да се омъжи за мен, но преди това трябваше максимално да я предразположа за изненадата, която предстоеше да й направя. Крайчетата на устата ми се извиха в усмивка, а аз не можех да отделя поглед от Селена.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 7:54 pm

Усмихнах се щастливо и се настаних в скута на Джо. Пред нас имаше покривка и кошница пълна с лакомства. Тъкмо бях огладняла.

-Погрижил си се за всичко-усмихнах се по посока на мъжа, който обичах, и за пореден път впих устни в неговите. Чувството бе несравнимо и всеки път ми действаше като наркотик-караше ме да искам още и още. С нежелание се отделих от него и отворих кошницата. Носеше се приятно ухание. Извадих някаква кутия с плодове, която включваше-банани, ягоди и череши. Взех и шоколада и отхапах от ягодата, като преди това обилно я потопих в шоколада. Въздъхнах доволно и тъкмо щях да доизям останалата маст от ягодката, когато срещнах жадният поглед на Джо и непринудено се засмях. Взех нова ягода, направих същото като предишната и я поднесох към устните му.

Не се сдържах и се разсмях, при което част от шоколада остана по лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 8:04 pm

-На това му се казва да се потопиш изцяло в удоволствието. - засмях се и си отхапах от ягодата. Небето беше безоблачно и всички звезди се виждаха. Растящата луна която точно тази нощ наближаваше зенита си - също. След като със Селена приключихме малкото си угощение, се изправих и й подадох ръка и казах умолително, с възможно най-детския си невинен поглед и казах на момичето:
-Искаш ли да поплуваме малко. Все пак прекрасна нощ като тази предразполага към това. - засмях се и започнах да целувам Селена по врата, като целувките ми бяха нежни и същевременно невероятно страстни. Селена заслужаваше много повече от този импровизиран пикник, но все пак в главата ми вече се заформяха нови идеи, коя от коя по-добри:
-Знам, че не съм повече от изрод и заслужаваш много повече от това, но все пак... - отдръпнах се от Селена и след като улових ръката й, я поведох към плажа, където водата миеше брега. При допира на водата с кожата ми се почувствах някак приятно и казах на Селена:
-Ще е лошо да си скапеш прическата заради мен, затова можем просто да поостанем тук и да се наслаждаваме на гледката.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 8:10 pm

-Съгласна съм на всичко, стига да съм с теб-отпуснах се в обятията на джо като правех странни кръгчета по ръката му. Цялата обстановка ми действаше успокоянащо-звездите, пълната луна, която безмълвно ни наблюдаваше и бе единственият свидетел на този момент, тишината, която ни обгръщаше и най-вече-създанието, чийто пулс бе най-важен за мен.

Зачудих се защо бе всичко. Да, правеше от време на време изненади за мен без повод, но този път усещах, че има и още нещо. Любопитството надделя, затова заговорих, разцепвайки тишината:

-Защо ме доведе тук? Искаш ли да ми кажеш нещо?
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 8:17 pm

-Не насилвай нещата. - изшептях предизвикателно и се отделих от момичето, правейки няколко крачки напред. Бавно и съблазнително започнах да се отървавам от дрехите си, докато не останах само по бански и без да казвам нищо повече, бавно започнах да влизам във водата. Обърнах се към Селена и след като се усмихнах изкусително, казах на Селена:
-Хайде, ела при мен... Не ми се стои самичък в необятното море... Освен това искам да си близо до мен. - засмях се и й помахах бавно и изкусително. Селена се усети, че имам нещо наум, но нямах намерение да й казвам все още. Когато дойдеше момента, щях да го разбера и точно тогава щях да й го кажа. Със сигурност щеше да бъде в този ден, но времето щеше да покаже в кой момент... Усмихнах се ласкателно и се отпуснах във водата, оставяйки се на течението и на всички мисли, които ме тормозеха толкова много... За момент просто забравих всичко и това си беше.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 8:19 am

Така и не получих отговор на въпроса си, а и се съмнявах Джо скоро да ме осени с някой отговор, затова последвах примера му. Жалко, че не носех бански. Останах само по бяло, прозрачно бельо и се потопих във водата. Съсипах и грима си и косата си, но вече не ми пукаше. Важното бе, че бях с човека, когото обичах.

Оставих се течението да ме носи по гръб и затворих блажено очи. Усещах присъствието на Джо и това ми действаше още по-успокояващо.

Отърсих се от транса, в който бях попаднала и се гмурнах във водата, после отново изплувах и лицето ми бе на няколко милиметра от това на Джо. Мигът бе идеален, затова нежно впих устни в неговите и останах притисната в тялото му няколко секунди, което ми се стори като цяла вечност.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 12:59 pm

Всичко беше съвършено и нямах намерението да свършва, затова просто на свой ред целунах Селена и я обвих с ръце, като тихо изшептях в ухото й:
-Обичам те... Ти си най-скъпото, което имам и най-хубавото, което може да ми се случи... - внимателно отметнах косата й встрани и започнах нежно и същевременно страстно да обсипвам врата й с целувки. Не исках да я загубя... Исках винаги да бъде до мен и аз да съм с нея, закриляйки я и да й помагам с каквото мога, за да се чувства добре. Усмихнах се галантно и поемайки ръката на момичето, казах:
-Нека излезем на брега, подготвил съм ти нещо... - без да обелвам и думичка повече, заедно със Селена излязохме на брега. Оставих я в пълно недоумение и изтичах до беседката. Взех "малката изненада" и се върнах обрано при Селена.
-Знам, че в живота ми досега се случиха много неща.. и тепърва ще започват да се случват още и още, но има едно нещо в живота ми, което искам да остане мое завинаги... Това нещо си ти Селена и аз искам... - преди да довърша мисълта си, коленичих пред момичето и подавайки й кутийката с пръстена, попитах:
-...искам да знам ще се омъжиш ли за мен Селена? - това беше единствения въпрос, който исках да й задам и след като приключих замълчах в очакване да видя реакцията на Селена.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 1:12 pm

Ахнах. Още щом видях малката червена кутийка в ръцете му, после как коленичи знаех какво ще последва. И исках да стане така.

Първо изненада се изписа на лицето ми, защото дори и в най-смелите си мечти не си бях помисляла, че този момент ще настъпи така неочаквано. Впрочем това обясняваше всичко. Изненадата обаче бързо бе изместена от радост, нежност и..любов. Очите ми се напълниха със сълзи, ръцете ми затрепериха и единственото, което успях да кажа, но бе напълно достатъчно бе:

-Да. Искам да бъда твоя жена.

Усмихнах се, когато го чух. Госпожа Райли. Звучеше идеално. Кутийката бавно се отвори, а пръстенът...беше обсипан с миниатюрни камъчета и блестеше на лунната светлина. Джо го постави на пръста ми и се почувствах като най-щастливата жена на света.
След минутата, през която се наслаждавах на моментът, обвих ръце около врата на Джо и притиснах устните си в неговите. За пореден път се учудвах как си пасваха.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 1:21 pm

Целувката беше толкова нежна и исках да продължи вечно. Обвих ръце около талията на момичето и се отдадох на целувката изцяло. След като мигът приключи, поех ръцете й в шепите си и след като се усмихнах галантно, казах:
-Госпожа Райли? Звучи страхотно. - засмях се и без да обелвам и дума повече, вдигнах Селена във въздуха и я завъртях. Пуснах я да слезе и след това събрах дрехите, които бяха мокри и нямаше как да ги облека веднага. Казах на момичето да ме почака и изтичах до раницата, като след секунди се върнах с една плажна кърпа. Седнах ма земята и придърпах Селена към себе си. Наметнахме кърпата отгоре си и се загледахме в луната. Усмихнах се мистериозно и казах на Селена:
-Всичко е толкова красиво... Като теб... - изшептях тихичко и обвих длани около нежните ръце на Сел. Мигът бе незабравим и исках да не свършва никога повече...
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 1:41 pm

Думите му предизвикаха хиляди пеперудки в стомаха ми. Не, не пеперудки, по-скоро танкове. Гравитацията вече не ме държеше на земята и летях от щастие. Моментът бе незабравим. Сгуших се в прегръдките му и блажено притворих очи.

Идилията бе пълна. Изтощена от толкова емоции бавно се унесох в щастлив и непробуден сън.

Събудих се бавно, имах чувството, че съм спала дни наред. Прозях се сънено и първите слънчеви лъчи влязоха в очите ми и останаха за минутка леко заслепена. Слънцето вече бе изгряло и пред нас се простираше страхотна гледка.
В миг всичко от вчера се стовари на главата ми и щастлива усмивка цъфна на лицето ми.

-Добро утро-погледнах към Джо и задържах поледа си върху лицето му и устните му, които сякаш ме приканваха.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 2:12 pm

-Добро да е! - поздравих Селена, която бе все още сънена и са усмихнах. Изправих се и й помогнах да последва примера ми, след което се отправихме към беседката. За щастие бях приготвил храна в повече, така че спокойно можехме да закусим преди да се приберем в имението. Честно казано изобщо не ми се мислеше да се прибирам, но нямаше как. Всеки един от нас си имаше задължения, така че нямаше начин да се отдадем изцяло на удоволствията. Точно по средата на похапването, телефонът ми звънна, но вместо да отговоря, затворих и написах СМС, че съм зает с нещо друго и няма да се появя днес. Обърнах се към Селена и й казах:
-Е, имам един цял свободен ден, който мога да прекарам с теб в ателието. - усмихнах се чаровно и погледнах към телефона, чийто звук бях изключил, за да не ми се налага да отговарям на досадни обаждания цял ден и цяла вечер. Усмихнах се чаровно и нежно целунах Сел, като хвърлих телефона в чантата си, без да ме е грижа кой ще звъни. Ако не за друго, то поне гласовата поща щеше да се включи и нямаше да има пренебрегнати.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 2:49 pm

Седнахме в беседката, а онова чувство на щастие и безтегловност не ме напускаше. Отворих бавно кошницата и извадих храните. Хляб, пастет, салам, домати, сирене, кашкавал. Джо, както винаги се бе погрижил за всичко.

Сръчно направих два големи сандвича и му подадох единият.
Отхапах от моя и с почти пълна уста заговорих:

-Кой звъня? Можеше да вдигнеш, не искам да ти създавам неудобства.
-Ще е супер да си с мен в ателието. И без това умирам от скука, когато Ясмин не е на работа.


Скоро привършихме с храната и започнах да прибирам остатъците.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 3:03 pm

-Никой, който да заслужава вниманието ми, освен теб. - казах мило на Селена и й помогнах с останалото. Облякох се набързо и поемайки ръката й, заедно тръгнахме към ателието й. Докато вървяхме си спомних ужасната случка, в която и Ясмин взе дейно участие и казах на Селена:
-Сел, мисля че Ясмин преживя достатъчно в онази нощ на отвличането... Защо не й дадеш свободен ден, а ако ти е необходима помощ, на драго сърце ще ти помогна и аз. Е, поне доколкото уменията ми ми позволяват. - засмях се и целувките ми отново зашариха по врата й. Съвсем скоро излязохме от безлюдната северна част и ни се наложи да минем през навалицата, за да можем да излезем на главната улица. Докато вървяхме, обувките ми се напълниха с пясък и съжалих, че се обух толкова бързо. Както и да е, след като се отървах от ужасните "мъчения", най сетне стигнахме до главната улица.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 3:16 pm

-Знам какво преживя и съм се погрижила. Пуснах я в отпуск поне една седмица. Все пак това не се преживява лесно. А и..-въздъхнах леко-мога да се справям сама. Напоследък няма толкова клиенти, а поръчките са малко.

-И-насочих многозначително погледа си към него-няма да м помагаш. Все пак аз трябва да си изкарвам сама прехраната. Не стига, че живея в твоята къща, плащам нищожен наем и почти винаги ти купуваш всичко.

Избърборих всичко на един дъх, но очевидно Джо не ме слушаше. Бе зает да обсипва врата ми с целувки, а това така ме разсейваше, че просто се отказах да говоря и го целунах, като вложих голяма доза страст.

Хората ни глеедаха странно. Явно не можехме да се наситим един на друг. Бях забравила, че вече не сме сами и с нежелание се отделих от него.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Необитаемият северен плаж Left_bar_bleue0/50Необитаемият северен плаж Empty_bar_bleue  (0/50)

Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 3:28 pm

-От сега нататък няма да се налага да плащаш никакъв наем. Освен това би ми било приятно да прекарам един ден на работното ти място с теб. - засмях се и със Селена продължихме да се държим за ръце, чакайки да мине някое такси. Накрая се отказах и извадих телефона от раницата си, набрах набързо компанията, в която работеше един познат и след броени мигове вече таксито беше дошло. Отворих багажника и захвърлих багажите вътре. След това отворих вратата на момичето и след като бяхме готови, казах на шофьора, къде да ни закара. Усмихнах се и поех ръцете на Селена в шепите си и целувките ми зашариха отново по нежната й деликатна кожа, като дори и отново да беше започнала да ми говори, пак нямаше да я чуя, защото бях невероятно зает да дарявам жената на живота си с поредната ударна доза целувки, които бяха нежни и същевременно невероятно страстни.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net

Sponsored content



Необитаемият северен плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Необитаемият северен плаж   Необитаемият северен плаж Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Необитаемият северен плаж

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Малкият ВИП плаж
» Източният плаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Let's travel around! :: Take off your shoes and get in the water... What are you waiting for?!? This is the beach!-