Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Пещерата край плажа I_vote_lcapПещерата край плажа I_voting_barПещерата край плажа I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Пещерата край плажа Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Пещерата край плажа Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Пещерата край плажа Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Пещерата край плажа Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Пещерата край плажа Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Пещерата край плажа Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Пещерата край плажа Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Пещерата край плажа Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Пещерата край плажа Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Пещерата край плажа Banne110

Пещерата край плажа Bb18bf10

Пещерата край плажа 5084683k

Пещерата край плажа Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Пещерата край плажа

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeНед Авг 21, 2011 6:45 pm

Пещерата край плажа Bonau
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 11:45 pm

-Е, ето ни и нас. - засмях се и притеглих момичето в обятията си, като се заслушах в тишината и равномерното й дишане. Нежно започнах да обсипвам врата й с целувки, като рязко се изправих и след като се съблякох, влязох във водата. Усмихнах се на момичето и попитах:
-Няма ли да се присъединиш към мен? Нима ще ме оставиш така самотен в студената вода.... Без да ме гушнеш и успокоиш, че няма да ми се случи нищо лошо? - засмях се и напръсках Ариадна в опит да я подразня малко, но не до такава степен, че да вземе и да си излее гнева върху мен, практикувайки заклинанията си. Реших да се направя на удавник и за момент се потопих под вода като след малко се появих на повърхността колкото, за да извикам за помощ. Засмях се и за пореден път напръсках момичето преди да се потопя отново, очаквайки я да дойде и да ме спаси:
-Помощ! - примолих се за помощ на шега, но знаех, че Ариадна няма да ме остави да се удавя.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/0Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeПет Май 25, 2012 9:55 am

- Ако още веднъж ме стреснеш като станеш толкова рязко ще те превърна в жаба. Обещавам! - смехът ми отекна в стените на пещерата и ехото бързо заглъхна.
- Освен това няма да си направя труда да те целуна защото жабите стават принцове само в приказките... - вдигнах глава уж надменно и му се изплезих сладко.
- Хмм...да видим... Предпочитам да ти се наслаждавам от тук. - отново му се изплезих и се облегнах на каменната, неудобна стена. Не че не исках да вляза при него, просто исках да го подразня. Итън ме напръска смеейки се. След малко започна да се прави на удавник знаейки, че въпреки всичко няма да го оставя така. Съблякох късите си панталонки и тениската си на Спондж Боб. Сложих ги на купчина до черните си немного високи сандали и оправих косата си. Добре, че си бях облякла банския защото щеше да е тъпо да плувам с дрехите...отново.
- Спасител Ариадна идва на помощ! - извиках скачайки в топлата вода. Щом стигнах до Итън ръцете ми обгърнаха раменете му и устните ми се настаниха върху неговите. След миг ръцете ми обгърнаха врата му и аз се отделих от него.
- Спасих ли те? - засмях се гледайки го в очите.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeПет Май 25, 2012 6:54 pm

-Мммм може да се каже и така. - засмях се и започнах да я гъделичкам, като в крайна сметка устните ми пак намериха нейните, за да се слеят в поредната целувка. Когато всичко приключи се отделих от момичето и се усмихнах мило на Ариадна и подпрях челото си в нейното. Усмихнах се плахо и казах:
-Какво ти се прави сега? Нощта е дълга, а аз нямам намерение да я пропилявам, при положение че ти си наоколо... - усмихнах се и нежно я целунах. Хванах я за ръката и заедно излязохме от водата, като се подпрях на стената и притеглих момичето в обятията си. Постарах се да не шавам много, за да й е удобно и се загледах в стените на пещерата, които изглеждаха толкова странно бледи и влажни... сякаш мъртвец стоеше пред очите ми. Усмихнах се и попитах момичето:
-Няма наистина да ме превърнеш в жаба, нали?
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/0Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeПет Май 25, 2012 10:37 pm

-Значи мисията е изпълнена. - усмихвайки се казах. Когато устните му се сляха с моите отвърнах на целувката му докато не се отдръпна. Итън ме поведе отново към пещерата където се облегна на една от стените и ме придърпа към себе си. Усетих как гледаше да не мърда много за да ми е удобно. Всъщност винаги когато стояхме така той стоеше като статуя.
-Отпусни се де.. Да не съм кралицата на Англия? - смехът ми огласи пещерата и след време създалото се ехо се стопи.
- Какво ми се прави... Хмм... не знам, може да попрактикувам някое заклинание върху теб. - лъчезарна усмивка се настани на лицето ми. Макар да не виждах лицето на Итън усещах, че е замислен, но може и да бях сгрешила.
- Искаш ли да прекараш живота си в опасения и криене докато някой щъркел все пак не реши, че те иска за закуска? - въпросителният ми поглед прониза отсрещната стена. Студено сивият камък блестеше от влагата и отразяването на водата....
- Не бих ти го причинила дори и да ме молиш. - засмях се и надигайки се леко се извърнах. Устните ми намериха неговите, едната ми ръка се настани на врата му, а с другата се подпирах за да не падна.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 6:20 am

-Да, права си... - засмях се и обвих ръце около талията й, за да не падне. Усмихнах се галантно и рязко се изправих и я вдигнах във въздуха, завъртайки я сякаш беше не по-тежка от перце. Устните ми за пореден път намериха нейните и след като я целунах я пуснах на земята. Усмихнах се и й казах:
-Имам по-добра идея в какво животно искам да се превърна. - засмях се и вече не моето място не стоеше предишния Итън. Сега там просто си имаше един голям бял вълк с лъскава козина. Дори и в тази си форма можех да се контролирам и не нападнах момичето. Застанах до нея и просто си останах така. Знаех, че Ариадна няма да се уплаши, защото при всички положения тя си беше вещица и беше свикнала да прави това... Та вещица се е срещала с къде, къде по-ужасни същества... Нямаше причина да се уплаши от мен. Усмихнах се чаровно, макар и само вътрешно и се преобразих отново в човек.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/0Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeНед Май 27, 2012 3:29 pm

Когато Итън се превърна във вълк всичко в мен настръхна. Причината бе разделена на две части, едната от страх и другата от вълнение и възхищение. Козината на вълка бе снежно бяла и изглеждаше толкова мека... Знаех, че върколаците не можеха да се контролират, но въпреки това не видях нищо странно в държанието на Итън.
Когато се приближи към мен не направи нищо. Нито пък аз. След малко когато отново се преобрази в човек се успокоих.
- Предполагам нямаше да бъде приятно ако те бях почешела зад ушите? - смехът ми огласи пещерата разсейвайки мълчанието.
- Ако някога го направя да знаеш, имаш пълното право да ме ухапеш... ако трябва ще го получиш и в писмен вид. - усмихнах се, но останах на мястото си. В момента ни деляха поне два метра разстояние...
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:10 pm

-Спокойно... Аз не съм точно типичния върколак, така че... И в интерес на истината, обожавам да ме чешат зад ухото. - засмях се скъсих дистанцията помежду ни. Усмихнах се любезно на момичето и нежно го прегърнах, като се огледах наоколо. Ставаше късно, а бризът в пещерите не ми се нравеше особено много. Засмях се и след като си събрахме нещата, целунах Ариадна в опит да я подкупя с думите:
-Снощи гледах една много интригуваща реклама за записване за участие в Биг Брадър... Би било много яко ако опитаме и ние. Все пак ще е интересно да срещнем и други видове. - засмях се и я вдигнах на ръце, започвайки да я целувам в опит да я подкупя поне малко да се съгласи на нещо подобно. Усмихнах се галантно и заедно се отправихме към изхода на пещерата, като по средата на пътя я пуснах на земята и за пореден път започнах да я целувам. Исках да съм сто процента сигурен, че ще се съгласи да се запишем за участие в подобен проект. Все пак си беше рядкост да ти се отдаде такава възможност, а и не изключвахме факта, че можем да спечелим:
-Моля, моля, моля, моля те... Ще бъда най щастливото кученце на земята ако се съгласиш... Честна вълча! - засмях се и започнах да умолявам момичето, като след всяка молба включвах в действие чара и целувките си. Знаех, че Ариадна и иначе няма да ми откаже, но така ми беше много по-интересно да я моля.
-Моля те! - започнах отново като удължих "Я"-то и вложих възможно най-детския си и невинен поглед.
-Адски много ще те обичам ако го направиш за мен... Ще те обичам от тук до три метра над небето.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/0Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:46 pm

Едва спрях да се смея щом чух, че обожава това с чесането зад ушите.
- Да, но ако го направя ще бъде странно. И за двама ни... - все още се смеех докато казвах това. След малко когато започна да ме моли да се запишем за БИГ БРАДЪР беше толкова сладък, че сигурно дори най-големият му враг нямаше да може да му откаже.
-Хубаво, ще се запишем, но само ако ме пуснеш на земята. - когато го направи дяволска усмивка се настани на лицето ми.
-Но не обещах... - засмях се. Итън продължи да ме моли и междувременно ме целуваше.
-Съгласна съм. - казах на края и се усмихнах. Нежно го целунах и после се отдръпнах.
-И ти ли си гледал този филм? - засмях се когато каза последното.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeНед Май 27, 2012 6:22 pm

-Ндам... Заслужаваше си да го гледам... Беше просто невероятен и ако се наложи, бих го гледал пак, но с теб. - засмях се и целунах Ариадна като я хванах за ръката и заедно продължихме пътя си навън. Засмях се и казах на момичето:
-И да, определено ще е странно това с ушите, макар че все още си имам един кофти навик... Нека ти покажа. - застанах пред момичето и се почесох зад ухото, неистово потропвайки с крак по земята. Засмях се и казах на Ариадна:
-Затова, когато реша да се почеша зад ухото, се скривам някъде или се превръщам във вълк. - усмихнах се, а смехът ми се разнесе и празното пространство, преплитайки се с този на приятелката ми. Опитах се да направя фалшива нацупена физиономия и инатливо потропах с крак:
-Не е особено смешно! Ох, кой залъгвам - СУПЕР смешно е, но пък си е моят сладък тик и това си е. - засмях се и заедно с Ариадна продължихме пътя си навън,като междувременно попитах:
-А ти как стана жертва на това да гледаш филма? Имам предвид, загуби бас, някой те нави, намерила си го случайно или...? Лично аз - При мен батериите на дистанционното се бяха изхабили и ме домързя да стана и да сменя канала. - засмях се и нежно целунах момичето.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/0Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeПон Май 28, 2012 8:51 am

- Нее не бих си причинила ужаса да го гледам отново. - ужасена физиономия се появи на лицето ми. Филма имаше потенциал, но можеше къде, къде повече...
- Абсолютна лигавщина... - засмях се и изслушах Итън. Това с почесването беше... Беше сладко. Даже много. Смехът ми се сля с неговия докато вървяхме към изхода на пещерата.
-А ти как стана жертва на това да гледаш филма? Имам предвид, загуби бас, някой те нави, намерила си го случайно или...? Лично аз - При мен батериите на дистанционното се бяха изхабили и ме домързя да стана и да сменя канала. - смехът му огласи все още кънтящата пещера и устните му намериха моите. Отвърнах на целувката и после отново продължихме бавно да вървим.
- Ами си мързел! - засмях се.
- Ами една приятелка започна да ме увещава колко бил хубав, как била влюбена в главния герой и така нататък. - отново се засмях.
- Честно, гледах го само заради актьора. Все пак харесвам секси мъже... а и им толкова мускули... - изимитирах уж замечтана физиономия с усмивка на лице.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Пещерата край плажа Left_bar_bleue0/50Пещерата край плажа Empty_bar_bleue  (0/50)

Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitimeНед Юни 24, 2012 9:04 pm

-Значи ще гледаме Мистър Бийн. - засмях се и заедно с
момичето продължихме да се придвижваме все така бавно към изхода, за да може да
се приберем, да вечеряме и след това да гледаме филм или нещо подобно. Усмихнах
мило на момичето и след като го целунах нежно, казах:
-А как ти се струва да се приберем в града, да хапнем нещо и след това да
правим нещо, което ти се прави на теб. - предложих с усмивка и заедно с Ариадна
продължихме да излизаме, когато най-сетне достигнахме до изхода. Усмихнах се
мило на момичето и казах:
-Нямам търпение да се запишем в Биг Бро, просто... Ще бъде невероятно просто! -
засмях се и осъзнах, че най-сетне сме вън.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Пещерата край плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата край плажа   Пещерата край плажа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Пещерата край плажа

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Езерото в пещерата
» ОЛЕ НЕ ХОРА КРАЙ УМРЯХ!!!!
» На плажа преди 6 месеца
» На плажа преди няколко дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Let's travel around! :: Take off your shoes and get in the water... What are you waiting for?!? This is the beach!-