Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Стая №213 I_vote_lcapСтая №213 I_voting_barСтая №213 I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Стая №213 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Стая №213 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Стая №213 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Стая №213 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Стая №213 Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Стая №213 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Стая №213 Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Стая №213 Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Стая №213 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Стая №213 Banne110

Стая №213 Bb18bf10

Стая №213 5084683k

Стая №213 Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Стая №213

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 8:13 am

Когато получих обаждането, успях да усетя треперещия глас на бащата на Алисън Хоуп. Стана ми интересно, що за изроди биха били способни да отвлекат невръстно момиченце и да искат 1,000,000 $ откуп, като знаят, че цената е непосилна за семейството. Извиних се на Клеър и изхвърчах по възможно най-бързия начин и маршрут до хотела. Качих се веднага в 213-та стая и заварих семейството в ужасно положение. Майката ридаеше, а бащата нервно кършеше пръсти и не знаеше какво да прави. По телефона ми стана ясно каква е ситуацията, затова нямах намерението да питам какво става. Страдаха достатъчно, за да се намесвам и аз:
-Знам какво Ви е и знам, че е трудно да се приеме... Но не се предавайте толкова лесно! Обещавам, че аз и приятелите ми ще Ви върнем момиченцето невредимо. - тъкмо давах обещанията си, когато телефонът звънна отново. Направих знак на бащата да остави на мен да говоря и отидох до телефона. Пресегнах се набързо и грабнах слушалката. Същия ужасен глас ми проговори:
-Ако искате да видите пак дъщеря си, изпратете ми 1,000,000 $. Оставете ги в центъра на града и ще мине мой човек, за да ги вземе. Разбера ли, че сте повикали полицията, няма да видите малката Алис жива. - ужасно дразнещ смях се разнесе от другата страна на линията и ме накара да загубя спокойствие за момент.
-Ви какво, копеле нещастно! Искам да чуя детето веднага, защото заклевам се - намеря ли те, ще ти откъсна главата, с която и без това не мислиш особено много. - казах му през зъби... Когато се успокоих след секунда-две, сърцето ми започна да бие по нормалния си начин и казах:
-Искам да чуя Алис... - точно в този момент се чу писък... Какво по дяволите се случва там?!?
-Какво й правите, чудовища такива?!? - този път не сдържах гнева си, а онзи само ми напомни за парите и ми затвори... Обърнах се към приятелите си и им казах:
-След днешната задача днес ще ме намразите. Ако убия каквото и да било същество в мен, върколашката ми страна ще се пробуди и със сигурност ще ме намразите, но цената, която ще заплатя си струва. - точно в този момент някой пъхна една бележка под вратата. Използвах вампирската си скорост и грабнах бележката. Започнах да чете, като се обърнах към всички и казах:
-Не знам до колко е достоверна информацията на бележката, но пише, че са се покрили в някаква метална барачка насред гората. Какво ще кажете да отидем и да проверим - Как Ви се струва идеята? - запазих хладнокръвие и докато всички се бяха умълчали в мислене... Седнах до Лусия и й казах:
-Обещавам ти... обещавам лично аз да доведа дъщеря ти жива и здрава тук... - окуражително я потупах по рамото и се усмихнах, но в никакъв случай щастливо.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 1:58 pm

Аз Джошуа и още няколко човека които не познавах тръгнахме към хотела за да разберем за отвлеченото момиче . Когато стигнахме Джо ззапочна да утешава родителите на бедното момиче а на мен ми стана гадно защото аз можех да се защитя а малката Алис не можеше . Майката не спираше да пплаче а бащата кършеше пръстите си от нерви затови реших да оправя нещата с една малка магия . Продумах едно заклинание което щеше да ги накара да забравят за болката поне малко и след като завърших заклинанието зачаках ефекта от магията е както всяка магия трябва малко време преди да се задейства затова просто въздъхнах и зачаках . Джо каза че ако убие някой тази нощ ще се превърне във върколак затова се намесих . или по-точно му пратих мисъл която гласеше .
- Спокойно няма да се преврънеш във върколак и ние сме тук и ще накажем нещастниците .
Къде ли можеше да са одвели момичето и как щяхме да го намерим е да всеки от нас имаше дарби които може би щяха да са от полза затова реших после да се притеснявам .
Върнете се в началото Go down
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 2:10 pm

Докато успокояваха родителите се опитвах да надуша следите на тези, който бяха отвлекли момичето. Трябваше да разпитаме родителите като се опитаме да изкопчим всичко възможно, което да ни послужи за да открием момичето.
- Да са ви заплашвали с нещо? - попитах предпазливо като се опитвах да отсея всеки един вопъл на майката.
Прехапах устни още когато попитах, защото бащата ме изгледа супер заплашителното, след което отново притисна жена си към себе си и започна да я гали.
Всичко беше повече от странно.
- Ще я открием! - категорично заявих аз и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 2:24 pm

Около двайсет човека, мъже и жени, средно на около моята възраст, се бяха събрали в хотела и обмисляхме какво да правим и къде първо да отидем, за да помогнем на момичето. Онези хора бяха истински изверги, щом бяха отвлякла такова невинно дете. Умът ми не го побираше, как беше възможно. Бях една от последните дошли и бях назад, затова първо се опитах да се провра до Джо, Миранда, Ясмин - някого, когото познавам, което предизвика доста оплаквания не, но негодувания от страна на останалите хора. И когато най-сетне успях, с хиляди изречени "Извинете!", и ги видях близо сравнително близо един до друг, забързах към тях притеснено.
- Джош! - казах задъхано и го погледнах разтревожено - Мога да се опитам да видя къде е Алис. Не съм сигурна, че ще стане или че ще има някаква полза, виденията не винаги са точни, но все пак ще е нещо - предложих и погледнах към останалите. Забелязах Ясмин до родителите на малкото момиченце и отидох до нея, защото мернах някаква розова жилетчица на дивана и си помислих, че ако имам нещо нейно, ще стане по-лесно. Бяха само предположения, но все пак...
- Надеждата умира последна! - промърморих си и взех бързо дрехата. Затворих очи и се съсредоточих върху жилетчицата, но по дяволите, нищо не ставаше. Прекалено много хора имаше, и около мен, явно и около Алисън. Ядосах се, но със сигурност, не се отчаях. Трябваше да има нещо, което да се направи и да бъде полезно. Трябваше да я открием възможно най-бързо. Трябваше...
- Джош... - казах тихо, въпреки че той беше на метър-два от мен, но се надявах на вампирския му слух, а и го прострелях с поглед, за всеки случай - Нищо не става, за сега - казах, вече убедена, че ме чува, и стиснах още по-силно малката жилетчица - Има прекалено много емоции тук. Съжалявам. Но определено ще опитам по-късно на по-тихо място! - казах и погледнах родителите на момиченцето, молейки се каквото и да предприемем да е успешно.
Върнете се в началото Go down
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 2:42 pm

Прииждаха все повече хора и в хотела започна да заприличва на меле. Проврях се измежду хората, като се опитвах да се измъкна от задушаващата схватка. Полицията , която беше дошла преди няколко секунди също се опитваше да изкопчи нещо от родителите. Погледнах към Ашли, която също беше пристигнала преди малко и с усмивка на лице отидох при нея.
- Какво държиш? - веднага забелязах розовата жилетка в ръцете и. - Това е улика! - зарадвах се аз. - Може ли? - тя ми я подаде, след което острата миризма на мъжки парфюм ме удари. Миризмата беше толкова силна, че за момент замъгли съзнанието ми. - Не ми е познат - казах аз. - Може би трябва да идем в парфюмерията и да попитаме, кога е бил взиман този парфюм. - предложих аз като и подадох отново жилетчицата. Тя ме погледна и се опита да се свърже с Джош, който беше поне на няколко метра от нас.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 2:50 pm

-Ще се наложи шестима да останете тук, за да ги пазите. Не знаем какво целят и не искам да се рискуват още животи. Този, на едно невинно момиченце е достатъчен. Що за зверове биха го направили?!? Не го проумявам... Миранда, Ашли и Ясмин, Вие ще дойдете с мен да проверим достоверността на бележката и да се опитаме да намерим Алис. Останалите, пазете семейството от бъдещи шантажи. Не искам никой да пострада. - Селена ме гледаше недоволно, но това бе в нейна полза... Не исках да я въвличам. Целунах я и се обърнах към хората, с които щяхме да тръгнем заедно и казах:
-След всичко това аз ще се променя, а те ще си платят за всичко! Лично аз ще им изтръгна сърцата и ще им откъсна главите! Ще запомнят веднъж и завинаги кой е Джошуа Райли! - наметнах се с връхната си дреха, когато чух, че Ясмин е надушила парфюма на похитителя. Всичко започваше да се изяснява и преди да отидем в гората, трябваше да посетим парфюмерията от където е бил закупен парфюма. Бегла усмивка се появи на лицето ми, обърнах се назад и подканих момичетата да тръгваме:
-Ясмин, Ашли, Миранда! Хайде! Колкото повече време губим, толкова по-малък е шанса ни за успех! После ще празнуваме... Искам да изпълня обещанието си в момента. Ясмин и Миранда ще проверят за парфюма, а аз и Ашли отиваме в бараката, за която се опоменава в бележката. Ще се чакаме пред входа на хотела! - дадох набързо няколко наставления и започнах да слизам по стълбите.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 3:17 pm

- Опитах се да видя къде са я завели, но не стана - казах разочаровано на Ясмин и вдигна рамене, подавайки й жилетката. - Усещаш ли нещо? - попитах след малко и за миг се обнадеждих, че сме намерили следа, но отговора й не беше от най-обнадеждаващите. - Пффф...
В същия миг Джо каза, че трябва да останат и тук хора, а аз, Ясмин и Рани и Джош, естествено, да отидем и проверим бележката. Станах и двете с Ясмин се запровирахме покрай останалите. Джо ни подкани, но не беше лесно да ходим толкова бързо, специално ние с Ясмин.
- Знам! Но едва се промъкваме, Джош! - подвикнах раздразнена, за да надвикам останалите и след секунди се озовахме до него. - Разделяме ли се?! - попитах учудена и щях да продължа, но погледа на Джош ме прониза и предпочетох да замълча. - Добре. До после - казах на Рани и Ясмин и тръгнах да слизам след Джош. - Къде се намира тая барака? Далеч ли е много? - попитах в движение и най-сетне излязохме на чист въздух. Вътре, в хотела, беше прекалено препълнено и задушно. - Ела! - казах на Джош и го хванах за ръката. След секунда се озовахме в дебрите на гората, както ми беше казал Джош къде се намиран барачката. - Съжалявам за острото телепортиране, обаче бързах. Сега накъде? - попитах и погледнах мъжа до мен.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСря Яну 25, 2012 5:46 pm

Когато всичко приключи, всички се върнахме в хотела, където семейството отново бе заедно, а главния инспектор се чудеше какво е станало и как по дяволита няколко младежи са успели да се справят с похитителите на детето. Не грешах... Въпросите веднага се почнаха, но още преди да започна да отговарям, успях да поставя под влияние главния инспектор:
-Сега, няма да питаш абсолютно нищо... Просто ще отпратиш служителите си под предлог, че случая е прекратен и ще седнеш тихо и кротко, докато си свършим работата тук. - по кристалния поглед на мъжа разбрах, че е под въздействието ми и се усмихнах мистериозно. Обърнах се към Ашли и казах:
-Отведете семейството от тук... После ще се погрижим за тях... И Ашли, напълно ли си сигурна, че ще се справиш с магията. Аз съм напълно изтощен, но Миранда е тук все пак... Тя доказа, че е могъща вещица, макар че е малка. - засмях се и се обърнах към Селена. Прегърнах я и й пошепнах в ухото:
-Моля те отиди при семейството и се увери, че няма да излизат и да станат свидетели на това. - след като Селена затвори вратата, се обърнах към Ашли и Миранда и ги подканих да започват:
-Вече може да започвате... Ако имате нужда от нещо, веднага ще Ви го донеса... - усмихнах се мистериозно и се настаних в най-близкото кресло, готов да наблюдавам всичко, което предстоеше да се случи преди да приключим със задачата си.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСря Яну 25, 2012 6:16 pm

Бях влязла в стаята по - късно. Всичко беше необичайно пусто, а Джош се бе обтегнал на едно от близките кресла и наблюдаваше Миранда и Ашли с голямо любопитство. Зачудих се къде ли е отишла половинката му, след което обърнах лице към Миранда , която като ме видя се усмихна и ми махна с ръка да вляза, защото още висях на вратата. Усмихнах и се широко и влязох в стаята , като затворих вратата след себе си.
- Магия ли ще правите? - попитах аз, а Джош ми направи знак да мълча и аз мирно и кротко седнах от другата страна на дивана. Определено ми беше интересно и не мислих да пропусна нищо.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 7:23 pm

-Добре Ашли давам ти малко от моите сили за да направиш магията защото знам че и ти си изтощена.-Усмихнах се .
-Призовавам огъня въздуха водата земята и душата искам да отидете при моята сестричка и да й помогнете със заклинанието.-УСмихнах й се мило и когато усетих елементие да ме напускат се почувствах страшно изтощена доближих се до едно от канапетата и и за миг затворих очи и заспах 7 миннуи. след това се събудих и погледнах стаята . Явно са ме гледали как сппя.
-Ашли готова ли си ?
Попиах и повдигнах перфектно оформената си вежда.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 8:50 am

Миранда прие новината повече от добре и в известна степен доста се учудих. Но все пак тя си беше малко по-ненормална от другите, така че този път това й помогна. Не знам. Но се чувствах много по-спокойно, за да направя магията. Джош направи така, че инспекторът да не пита, но по-тежката част все още предстоеше.
- Да, сигурна съм. - казах уверено след въпроса на Джош. Тъкмо щях да започна, когато Рани реши да ми даде малко от силите си. Вля в мен огън, въздух, вода, земя и душа и усетих някакво затоплящо чувство по тялото си. - Не съм много сигурна дали ще ми потрябват, но ти благодаря - казах и погледнах останалите, след това и току-що върналия се инспектор с купа питащи се полицаи. Огледах ги, бяха всичките, поне доколкото успях да преценя. Въздъхнах и затворих очи. "Момиченцето е било в гората, нищо не се е случило. Няма нещо, заради което да се води следствие. Ще забравите всичко, мислейки, че родителите на Алис са ви повикали, защото не са я намерили, но след час тя се връща у дома, невредима." Мисълта ми се вля във всички в стаята. Отне известно време, но след около 5 минути отворих очи и видях разфокусираните им погледи - знак, че начинанието ми е било успешно.
- Готово - казах на останалите и седнах уморено до Ясмин и се взрях в Миранда, която явно беше задрямала и сега се събуди. Кимнах леко на въпроса й и погледнах към залязващото слънце.
- Свърши се нали? - попитах след малко по-тихо от обикновено и отпуснах глава върху рамото на Ясмин.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 1:16 pm

-Мисля, че всичко вече е готово... Няма да е необходимо повече да се притесняваме за това какво ще се случи за напред, след като Алис е спасена, а онези са заличени от лицето на Земята. - усмихнах се мистериозно и казах на останалите, достатъчно високо, за да ме чуят, защото се бяха пръснали навсякъде из стаята:
-Хора, нека оставим семейството насаме... Все пак ние не трябва да нарушаваме идилията им. - станах от мястото си и отидох до стаята, за да извикам Селена:
-Сел, хайде да си вървим и да ги оставим насаме. - хванах я за ръката и отидохме при останалите, а след мен, дойде бащата на Алис с едно куфарче с пари, които искаше да ни даде. Не знаех как ще реагират другите, но аз се възпротивих, но човекът бе толкова настоятелен, че не можах да го разубедя да задържи парите, затова просто му казах:
-Не го направихме за пари, така че може просто да дарите сумата за някоя детска болница или дом, където ще са в полза на децата. - усмихнах се и погледнах към Сел, която наблюдаваше всичко случващо се отстрани. Все пак тя ми беше достатъчна и не исках повече пари, така че нямах нужда от нищо друго освен от нея. Обърнах се към останалите и казах:
-Е, как смятате? Да направим ли дарението? - усмихнах се окуражително на бащата на Алис и зачаках отговор от останалите в стаята.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 1:46 pm

Предложението на Джош беше разумно, само че леееко трудно постижимо, поне от моя страна, защото имах чувството, че ако стана, ще падна веднага. Използвах времето, през което той отиде да извиква Селена, за да се съвзема и да успея да се задържа на краката си. Затворих за малко очи и се опитах за малко да се отпусна. Някъде след минута-две видях как Джош неуспешно се опитва да убеди бащата на Алис, че не сме го направили за облаги.
- Добре, аз нямам против. Това е добра идея, ще помогнем и на други хора. - казах, изправяйки се. Причерня ми за момент, но се оправих. - Вие? - обърнах глава към двете момичета, за да видя лицата им.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 2:01 pm

Станах от канапето и се подпрях на стената като кимнах едва доловимо на въпроса за дарението щеше да е много хубаво да дарим парите за децата които нямат дом и не знаят какво майчина обич а родителите им са ги изхвърлили или нее са искали да се грижат за тях или са починали и децата са останали без родители и роднини и се е наложило да отидат в дом .
Хубаво е да знаеш че винаги ще можеш да разчиташ на някой и този някой винаги ще бъде до теб и ще ти помага в трудните ситуации.Отидох до Ашли и я прегърнах през кръста вече си имах сестра истинска сестра дори и не точно истинска а по бащина линия но все пак сестра .
-От кога знаеш че сме сестри ? - Попитах тихичко...
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 2:29 pm

Имах нужда от прегръдка. А тази на Рани ми дойде ободряваше и малко от малко ми възвърна силите. Гушнах я и се усмихнах на въпроса й.
- Емиии... - започнах, а тя ме погледна изчакващо - От момента, когато отидохме у вас онази нощ, за да успокоим майка ти - отговорих простичко и имах чувството, че Миранда ме погледна леко осъдително, задето вече два месеца не й бях казала, че сме сестри.
Селена и Джош влязоха в стаята с куфарчето, което вече бяхме решили да дарим.
- Всички ли ще ходим? - попитах след малко и ги погледнах. Обърнах се към Рани и й казах по-тихичко, за да не могат да чуят другите - Искаш ли после да отидем двете някъде и да си поговорим? Като сестри? - попитах я и я погледнах изчаквателно, а след това и Джош, за да разбера, колко още щяхме да се бавим.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 2:48 pm

-Всъщност Ашли, всичко тук вече приключи, така че предлагам с Миранда
да вземете куфарчето и да отидете да направите дарението, а останалите
да се прибираме, защото лично на мен ми се спи страшно много. - хванах
Селена за ръката и преди да си тръгнем от хотела, човекът ни благодари
за пореден път. Беше много любезно от негова страна. Все пак трябваше да ги оставим на спокойствие, защото преживяха много в рамките на тази вечер и не искахме да им досаждаме повече, затова се обърнах към останалите и казах:
-Хора, не знам за вас, но на мен ми дойде в повече и със Селена ще се прибираме. - заедно тръгнахме към изхода, като за последния път се обърнах и казах на Ашли и Миранда:
-Благодаря за всичко, което направихте тази вечер... Благодаря на всички. - усмихнах се окуражително и помахах за довиждане на всички, като със Селена се отправихме към имението, готови да прекараме една свободна от всякакви магии и изроди, и ритуали... Усмихнах се на Селена и казах:
-Това беше вече... Няма да ни се налага да го преживяваме пак. - чух, че Ашли и Миранда слизат след нас и им пожелах:
-Лека нощ и приятно прекарване на сестринското събиране.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 3:11 pm

- А защо ние? - казах учудено, поглеждайки Джош. - Да не би ние да не сме изморени, Джо? - попитах леко иронично, но след малко кимнах. И да се противях, нямах особено голям избор. Всъщност, нямах НИКАКЪВ. Леко поклатих глава и взех куфарчето от ръцете на единствения мъж в стаята. Със Селена тръгнаха към изхода, като междувременно ни благодариха.
- За нас беше удоволствие - казах, отново с лека нотка на ирония. - Чао Ясмин - казах, махайки на приятелката си и хванах Миранда - Хайде! Колкото по-бързо направим дарението, толкова по-скоро ще можем да си починем. - казах и заслизахме надолу по стълбите.
- Хееей, Джош! - викнах по стълбите след като ни пожела приятно изкарване на "сестринското събиране" - Нали знаеш, че не е прилично да се подслушва? - попитах, но единственото, което чух от негова страна бе смеха му. - Пффф, колко е невъзпитан - казах на Рани и след малко излязохме от хотела. - Еййй, нали искаше да ми показваш някакъв парфюм? - изведнъж се сетих, докато вървяхме и се засмях лекичко - Хайде да ми го покажеш след като оставим парите. Искаш ли? А после можем да отидем някъде. - предложих и погледнах сестричката си.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Стая №213 Left_bar_bleue0/50Стая №213 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 4:11 pm

-Ао не бях толкова изморена щях да ти подпаля задника Джо.-Провикнах се и задърпах сестра си към онази малка парфюмерия в края на улицата . Вече бе доста тъмно но почти не го усещах.
По пътя подскачах явно бях придобила някакви малки силици а Ашли зад мен ходеше съвсем бавно като охлюв .
-Хайде де докато стигнем ще стане утре .-Казах и се спрях и се извъртях се и я погледнах.
Отидох до нея хванах я за ръката и я стиснах а след това включих турбото .
-Хайде де ходенето по магазините не е шега работа особено за мен .
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Стая №213 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая №213   Стая №213 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Стая №213

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Стая № 12
» Стая №1
» Стая №2
» Стая №3
» Стая №4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Midnight city :: Hotel "Midnight"-