Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_lcapПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_voting_barПариж, преди 10 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Banne110

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Bb18bf10

Париж, преди 10 месеца - Page 2 5084683k

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Париж, преди 10 месеца

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 7:16 pm

First topic message reminder :

Беше невероятно скучно в хотела, затова просто се преоблякох набързо и излязох от хотела. След двуминутно мислене къде мога да отида, избрах Айфеловата кула и без да му мисля повече, с вампирската си скорост се качих на върха й и погледнах надолу. Гледката беше великолепна. Можех да видя целия град отдолу. Без да му мисля особено много, се качих на парапета и разпервайки ръце встрани като самолет, започнах да се разхождам по парапета, като отговорих на учудените хорски погледи с пренебрежителна усмивка и махане с ръка. По едно време заниманието ми омръзна и реших да започна да ходя на ръце. Бях направо невероятен акробат и то с голямо "Н", но бях и тотално Хахо, с огромно "Х". Усмихнах се самодоволно и седнах на парапета, загледан в множеството разхождащи се хора, които ми приличаха на мравчици. Отпуснах се и леко наклоних глава встрани, гледайки прекрасната картина, разкриваща се пред очите ми. Всичко беше някак си... Великолепно и неописуемо, а характерът ми определено не пасваше на място като Париж, та всички тук бяха толкова сдържани, скучни и някак безлично досадни, че ми се искаше да изчезна по най-бързия начин от това място.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:09 pm

-Всъщност май е така... - казах аз, като си премълчах факта, че всъщност членувам в таен Орден на съпротивата, което означаваше, че ще саботирам и двата воюващи Ордена, но реших да го опазя в тайна. Когато му дойдеше времето, всичко щеше да се изясни веднъж и завинаги, но това време нямаше да е скоро... май. Усмихнах се плахо на Демс и след това се телепортирахме под Айфеловата кула. Засмях се жизнерадостно, защото вече бях свикнал с телепортациите и чувството не ми пречеше толкова много, но все пак почувствах лек дискомфорт и дисбаланс, но все пак се задържах на краката си:
-Ами може да се разходим по магазините, да отидем до някоя забележителност или не знам... Някакви други идеи? - попитах аз и се усмихнах галантно на момичето и се напрегнах да измисля някакви занимания, но това далеч не беше Миднайт, който познавам наизуст. Така че просто реших Демс да води, защото аз най-много да се загубя.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:43 pm

- Само не ми предлагай да обикаляме магазините, защото ще те подлудя... Буквално - казах през смях на предложението му и се огледах, за да измисля някаква идея. Доста неща ми идваха на ум, но трудно щяхме да ги постигнем.
"Интересно, откога оглеждането помага за измисляне на каквото и да е било?" чух някой да говори и се огледах. Не беше гласа на Джо. Но и не виждах някого наоколо.
- Кой каза това? - попитах объркано, продължавайки да се озъртам. Джош ме погледна странно - Не го ли чу? - попитах още по-объркано и започнах да се притеснявам. Но след като нищо не видях или чух повече, реших, че гласчето е било в главата ми. - Няма значение... Еми сега се сещам за Версай, Пер Лашез... - щях да продължа, но Джош ме погледна странно - Гробище... Спокойно, в момента не се извършват погребения, забележителност е - поне така си мислех. Но да се надяваме, че не мислех грешно. Погледнах Джош и се усмихнах - Ее? Къде? Версай или Пер Лашез? - попитах и го погледнах изчаквателно. Въпреки че май знаех какъв ще е избора му. Кой щеше да отиде в гробище, и то през нощта. Личеше си, че бях руса.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:33 pm

-Нека отидем на гробището... Искам да го разгледам така, че може да ме водиш направо нататък. - засмях се и заедно с момичето се отправихме към гробището на Париж. Чувствах се страшно развълнуван... Като малко дете в сладкарница, което щеше да получи всички лакомства, поднесени на тепсия без дори да плаща. Усмихнах се мистериозно на момичето и продължихме да вървим докато най-сетне не стигнахме. Влязохме вътре и ми се стори, че видях една сянка, която се промъкна зад една крипта. Реших да не плаша момичето, затова просто игнорирах сянката отпреди малко, но чух шепот и получих видение... Това вече беше ново... по принцип това се случваше чрез сънищата и то докато спя, но не и наяве... определено трябваше да разбера какво става, но точно сега не беше мястото "Стегни се...Та ти си Хибрид" си казах на глас и двамата с Демс продължихме да се разхождаме из гробището:
-Супер е! - казах аз и продължих да се разхождам наоколо.

Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 3:14 pm

Леле, определено не мислех, че ще се съгласи. Беше ми странно, но се усмихнах и поведох Джош към гробището. Не беше много далеч, затова не бързах. Мразех да вървя бързо, жалко, че повечето пъти се налагаше. След около десетина-петнайдет минути стигнахме и разперих ръце театрално пред входа. Видях лицето на Джош и се засмях. Навлязохме вътре и започнах да се оглеждам наоколо. Имаше изумителна архитектура. Толкова красиво. Гледайки паметниците, се напрегнах да си спомня какво бях чела за Пер Лашез. Не беше особено много, тъй като нямаше много сведения освен за множеството погребения.
- Прав си. Супер е - кимнах и се обърнах към Джо - Искаш ли да ти разкажа малко за гробището? - Джо кимна и се усмихнах - Еми това е най-голямото гробище в Париж. Наречено е на Франсоа де ла Шез, в чиято градина е изградено. В началото на 19 век нови гробища в Париж трябвало да заменят старите. Така били изградени гробищни паркове на север, на щг и изток. Пер Лашез е гробището на изток. Първото погребение тук е било на едно 5-годишно момиченце и се състояло на 21 май 1804 г. - казах тихо, все пак бяхме в гробище, дори и неактивно вече - Това знам - вдигнах рамене и се усмихнах плахо. Изведнъж отново чух онзи глас - "Ооо, знаеш и още. Знам, че знаеш!" - Не, не знам! - машинално извиках и се огледах. Видях, че Джош ме гледа странно, но не му обърнах внимание. Бях сигурна, че това не съм го казала аз или някакво гласче в ума ми. Имаше някой, предполагах - мъртъв - който ми говореше или лазеше по нервите. Видях нещо да прибягва зад една надгробна плоча - Стой! - развиках се и се втурнах натам. Видях едно момиченце, с червена коса и сини очи, но покрай тях имаше сини кръгове. - Защо ме тормозиш? - попитах, знаейки, че е мъртва - Какво искаш? - взрях се в нея, но тя не ми отговори. Чух обаче друг глас зад мен. Джо ме питаше какво става и на кой говоря. Обърнах се и го погледнах невинно - На момиченце? - казах миличко и го погледнах, знаейки, че не вижда това момиченце.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 3:45 pm

-Това... ти... Общуваш с мъртъвци... Но защо теб... Какво иска от теб това момиченце...? - погледнах към мястото, където би трябвало да стои момиченцето, но видях само сянката... Не виждах и не чувах нищо друго, но за сметка на това, Демс можеше да си говори с малкия дразнител... Какво ставаше и какво искаше това момиченце от Демс... Нямах си и представа, но не ми се искаше да разбирам. Нито по сложния, нито по лесния начин. Усмихнах се и се приближих до Демс... Знаех, че малкото момиченце ме вижда и чува...:
-Значи в това се изразява промяната ми... Видях сянката на несъществуващото момиченце, в това се състоеше видението ми... Моята промяна и нещо от миналото, което държи това детенце тук. - усмихнах се плахо на Демс и я попитах:
-Можеш ли да разбереш какво иска детето и как е умряло? Можем да се пробваме да му помогнем някак си...
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 5:26 pm

- Да... общувам с мъртви хора - казах тихо и го погледнах - Не знам, но ще трябва да разберем! - казах твърдо и се обърнах към момичето. Все още не ми бе отговорила. Само стоеше свита в ъгъла и ни наблюдаваше, но нищо друго. Опитах се да прочета мислите и', но не се получаваше. "Защо, по дяволите!?" запитах се и погледнах към Джош, който се обърна към момичето. - Явно в това - казах тихичко - По принцип да, но с дух, който не ми говори, не знам как ще стане. - признах си и в същия момент чух гласче "Не можеш да ми четеш мислите, мъртва съм!". Обърнах се рязко. - Как разбра, че се опитах?! Коя си ти? - попитах объркано и предпазливо се доближих - Хайде, не се безпокой, няма да те нараня - казах мило и протегнах ръка. Изведнъж ми проблесна нещо. - Ти ли си? Онова момиченце? Първото погребано момиченце тук? Ти ли си това? - попитах загрижено и изчаках отговор. Момиченцето кимна. - Тя е. Онова пет-годишно момиченце, за което ти говорех - обърнах се към Джош и се опитах да се усмихна - Как се казваш? Как умря?... Защо си още тук, в нашия свят? - прекалено много въпроси задавах, но трябваше да знам. Момиченцето каза, че се казва Адел и че се е удавила, но не спомена защо не е преминала, само че иска да е при майка си. Предположих, че е за това.
- Казва се Адел и са я удавили. Вероятно е тук, заради майка си - обърнах се към Джош и го погледнах объркано. По-сложна ситуация не бях виждала.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 5:54 pm

-Нека намерим надгробната й плоча... Искам да опитам нещо... Две неща... - казах мистериозно и тръгнах нанякъде.... Боже колко инфантилен бях само... С вампирската си скорост започнах да обикалям от плоча на плоча, докато не я намерих. Оказа се, че Демс и призрака на момиченцето са стояли до нея през цялото време, а аз просто не погледнах. Обиколих цялото гробище и задъхан се върнах, като осъзнах, че плочата е била точно под носа ми:
-О, просто не казвай нищо... - казах задъхано, като видях, че Демс се приготвя да ми каже нещо. Протегнах ръка и докоснах студения камък... Тогава нещо се случи.... Появи се видение... Имаше малко момиченце, много вода и една жена... Красива жена с дълга коса и сини, проницателни очи... Тя се опитваше да спаси детето, но не можа... Нея са намерили припаднала, а детето мъртво в обятията й... Майката била спасена, но за момичето било късно... Това е причината да е тук... Майка му е запазила нещо негово... Пуснах камъка, защото всичко това ме накара да почувствам ужасна болка и да се свлека на земята:
-Майката е запазила нещо нейно и тя не може да премине... Това е причината да е тук... - казах аз като се обърнах към Демс:
-Трябва да намерим Архива за смъртта й.... Името и адреса на майка й и да й помогнем да премине... - казах всичко на един дъх и се изправих.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 6:19 pm

Кимнах и се огледах наоколо. На пръв поглед ми изглеждаше невъзможно да открием гроба и' - все пак имаше хиляди и хиляди. Започнах да се оглеждам за името Адел, но момиченцето ми каза да се обърна. Направих го и видях, че сочеше към плочата, до която седеше. Отидох до нея и прочетох

Адел л'Ариеж
10 септември 1799- 21 май 1804
Почивай в мир, мило дете!


Щях да викна Джош, но не беше много разумно да го викам сред гробище, при положение, че не знаех къде е. След малко се върна изпотен и изморен. Посочих му плочата и се усмихнах тъжно.
- Добре, няма... Но ти си знаеш - опитах се да скрия нотката на смеха в гласа ми, но не бях сигурна, че успях.
Джо хвана плочата и след малко падна на земята. Отидох и му помогнах да се изправи, а той ми каза какво е видял.
- Добре... но майка и' е мъртва. И то отдавна - прошепнах и го погледнах - Иначе за архива е лесно...
Mortua puella, frustra stetisset saeculis hic mors eius nobis sit amet orci. Nunc! - прошепнах и след малко една голяма и прашна книга се появи в ръцете ми. Усмихнах се на Джош и започнах да прелиствам страниците. - Ето... - показах го на Джош - Майка и' - Жулиет л'Ариеж... умряла е през 1710. Не пише от какво - прошепнах, сядайки на земята - Сега какво?
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 7:16 pm

-Тогава ни остава само да си блъскаме главите, чакайки момиченцето да ни насочи къде точно е майка му, което ми напомня, че може да... Пише ли къде е издъхнала майката? - попитах аз и след като получих отговор от Демс, вече запланувах какво ще правя. Трябваше да посетим мястото и да проведем един кратък разговор с призраците. Обърнах се към Демс и казах:
-Опитай се да говориш с малката, а аз ще отида до мястото и ще поразпитам за какво става дума... Преди да ми Каже нещо Демс, се телепортирах направо на мястото, на което се предполагаше, че жената е умряла. Щом детето я търсеше тук, значеше само едно нещо - Майката също има недовършена работа и ни се отваря двойна задача. Усмихнах се мистериозно и се телепортирах на гробищата отново. Намерих Ашли и детето, което не виждах и казах:
-Майката е била убита, а тялото зазидано в стената... Единствения вариант да ги съберем е да заведем момиченцето там, да извадим костите, в следствие на което ще спасим майката и двете ще си заминат заедно отвъд.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 7:38 pm

- Еми, момент - започнах да прелиствам страниците и след секунди намерих търсенето нещо - Ето тук, не мога да го произнеса - обърнах книгата към Джош, а след това се обърнах към момиченцето, като се усмихнах.
Изведнъж Джо ми каза да се опитам да говоря с майката и се телепортира. "Да говоря с ма;ката ли?! Толкова ли е лесно според теб?" развиках му се, но полза нямаше. Той не беше тук. Обърнах се към момиченцето
- Адел... какво е взела мама? Знаеш ли къде е тя? - знаех, че няма да подейства, но все пак надеждата умира последна. Момичето бавно кимна. - Да, за кое?... Разбираш ли ме? - Адел поклати глава. - Пфф, добре... Какво е взела мама? Сега разбираш ли ме? - последните думи казах на френски.
Момиченцето кимна и прошепна една думичка "Фантин".
- Фантин? Коя е Фантин? - момиченцето ме хвана за ръката. Всичко се срути и се преместихме в една къща. Адел си играеше с една кукла, а красива жена се суетеше около нея. След секунди се върнахме при гробищата - Фантин е куклата ти, така ли? - попитах я и тя кимна.
В същия миг се появи Джо и разказа какво е разбрал.
- Чудесно! Нищо работа - казах иронично и погледнах момиченцето - Майка й е задържала куклата й... - обясних и подадох ръката си към Адел Хайде, да отидем при мама и Фантин - казах на френски и тръгнахме към мястото, за което каза Джо.
Телепортирахме се, естествено, точно до стената.
- С магия нали? - попитах момчето и то кимна - А случайно да знаеш каква? - замислих се. Коя ли магия бе за пренасяне на кости... - Сетих се за една за транспортиране, не знам дали ще свърши работа, но си струва да опитаме - казах и затворих очи, прошепвайки няколко думи. Изведнъж се вдигна прах и нещо твърдо се показа, при което паднах назад. Изправих се и размахах ръце, за да може да видя. - Стана ли нещо? - попитах, защото виждах само камъни.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 7:55 pm

-Май не... - казах аз и казах на Демс, че има само един начин да се случи това. Засилих се към стената и разбих мястото, където би трябвало да се костите, които паднаха. Обърнах се към Демс и казах тихо:
-С това сме готови. - казах аз и видях как куклата падна в краката ми. Обърнах се към Демс и вдигнах куклата:
-Това... това търси тя, нали...? - точно в този момент се появи нещо като мъгла пред мен и започна да шепне... Думите й... Думите й звучаха далечни и някак неясни, но все пак успях да чуя, че ми благодари за всичко. Усмихнах се и видях как двете заедно си отиват... Нещата си станаха по старо му и се обърнах към Демс:
-Е, май приключихме с това нещо тук, така че май е време да се махаме от тук, преди да са ни намерили още чаршафчета, които да имат нужда от помощ. - усмихнах се на Демс и след като я сграбчих за ръката, се върнахме на гробищата.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 8:30 pm

Знаех си, че нищо нямаше да се получи. Но все пак трябваше да опитаме. И Джош го направи - със сила. Стената се срути и костите паднаха.
- Да, тази кукла видях - казах тихо и видях как същата жена, с няколко години по-възрастна и бледа, се показва от там и говори нещо, благодареше. След това хвана дъщеричката си и преминаха.
- Да, приключихме... - казах облекчено и се озовахме отново на гробищата - А и мисля, че е време и оттук да се махаме - предложих и се усмихнах на Джош, който кимна - Без телепортиране, моля - примолих се и тръгнахме към изхода.
- Когато дойдох тук, в Париж, имам предвид, изобщо не предполагах, че ще трябва да събирам майка и дете от 18 век - засмях се и погледнах Джо - нито пък, че ще се запозная с хибрид - допълних и се усмихнах - За второто съм много благодарна... Искаш ли да изпием по кафе между другото? - добавих след малко. Изобщо не ми се спеше, но на Джош може би - Ще те разбера, ако откажеш. Все пак е... два сутринта - добавих и вдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 8:40 pm

-Всъщност не ми се спи, така че бих изпил едно кафе. - засмях се и двамата с Демс излязохме от гробищата:
-За пръв път ли срещаш Хибрид? - попитах аз с леко глуповато изражение и влязохме в едно кафене, като си поръчах голяма доза кофеин и след като с Демс си намерихме маса, се отдадохме на кафе и разговори... Може би не бях в напълно нормален вид за подобно място в момента заради сблъсъка със стената, но не обърнах особено внимание на любопитните погледи и казах на Демс:
-Знам, че може да ти се стори глупаво, но какво те задържа в Миднайт? - попитах аз леко с глуповато изражение, защото нямах идея как така една свободна вещица би останала на подобно място, макар, че аз обичах града и нямах нищо против да живея в него вечно... или поне докато не спре да съществува, което силно ме съмняваше.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 9:09 pm

- Мм, да - казах, след като се замислих. - За пръв път - обобщих, сядайки на масата. Кафето дойде след секунди и жадно отпих от него.
Замислена над случилото се, отново почти да не чуя думите на Джо. "По дяволите" казах си наум, но успях да схвана смисълът на изречението. - Какво ли? И аз не знам какво - казах първоначално, но въпреки всичко се замислих. - Всичко и същевременно нищо - казах и отпих от кафето. - Там са приятелите ми, работата, дома... израснала съм там. Не съм живяла другаде. Признах си и допих кафето. Поръчах си още едно и се усмихнах на Джош.
- Ами теб какво те задържа? Безсмъртен хибрид в малък град като Миднайт? - попитах го след малко. Не знам защо, но тази теме ме накара да се замисля. И то сериозно. Върху много неща.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:25 am

-Задържа ме това, че съм прекарал невероятна голяма част от живота си там. Приятели и и познати и никога не бих оставил града, за да се преместя където и да било. Все пак Миднайт е мястото, на което преживях толкова много промени и няма как да го напусна, за да започна от нулата и то на друго място. - усмихнах се и отпих от кафето си. Ох, какво си мислех... Сигурно отстрани приличах на сантиментален глупак, чиято единствена цел е да изживее безкрайния си живот в спомени, спомени и отново спомени. Усмихнах се на Демс и казах:
-Е, явно доста неща ме задържат в Миднайт и не ми позволяват да го напусна, но аз обичам това място и ако двата Ордена решат пак да го унищожат, ще направя всичко, за да го защитя.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 1:46 pm

Доводите на Джош наистина си бяха добри. Все пак ако се замислех, и моите бяха същите. Само дето щях да умра, а той не. Но пък това още повече те караше да останеш на мястото, което обичаш и те прави щастлив.
Усмихнах се мило на Джо и отпих от кафето.
Огледах се около си и видях, че хората ни гледат леко странно. Учудих се защо ли, но само като погледнах Джош - прашен - а след това и себе си - почти не можеше да се различи дали в бяло или сиво. Засмях се лекичко и момчето ме погледна странно.
- Няма нищо сериозно - казах и се загледах през прозореца.
Настана тишина. Градът беше тих, нямаше много хора по улиците. А тук, в кафенето, имаше. Ее, не чак толкова много, но все пак се намираха.
- Имаш ли си гадже? - попитах след малко и усетих, че се изчервявам. Как можех да попитам точно това. Много бях нетактична.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 3:31 pm

-И да и не... - казах аз - Историята е дълга и заплетена, но най важното е, че съм някъде по средата. - засмях се и погледнах през прозореца. Всичко беше толкова тихо и спокойно. Обърнах се към Демс и я попитах:
-Ами ти? - усмихнах се плахо и платих на келнерът. Още преди да ми каже каквото и да било, й казах:
-Миднайт ми липсва и миля по-късно днес да замина. Искам да се върна веднъж и завинаги. - засмях се и двамата с момичето излязохме от кафето, когато един тип на около 30-35 години ни се изпречи на пътя, извади нож и ни заплаши с цел да вземе парите ни:
-Ъм, сори пич, обаче не пе плашиш изобщо... И нож? Ти в кой век живееш изобщо? - попитах през смях и хвърлих поглед към ножа му:
-Момче, виното е по-старо от теб! - гласът на мерзавецът се разнесе из празното пространство и събра доста зрители. Усмихнах се нагло и му казах:
-Възрастта е нещо, което лъже. Не съм чак толкова млад...
-На 33 съм, момче... Не ти давам повече от 20. - този какво си мислеше? Нима очакваше да му се размине...
-Всъщност прав си... На 20 съм от вече 1500 години. - със завидна скорост стигнах до него и го стихнах за гърлото. Запратих го в отсрещната стена и той избяга.
-И това ми било крадец! - казах през смях на Демс и допълних - Е, как ти се струва идеята да се завръщаме в града?
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 4:20 pm

Засмях се. Как така и да, и не. Не можех да го осмисля, но предпочетох да си замълча, защото доста неща, които не схващах, бяха елементарно лесни за схващане.
- Емии не, нямам - казах накрая и се усмихнах.
Но усмивката ми бе леко заличена от появилия се мъж. Но Джо беше прав, не се страхувахме от него. Засмях се на човека, мислейки, че ще ни обере, просто защото има хладно оръжие и е по-стар. А и особено като знаех какво може да направи Джош.
- Определено, не съм виждала подобен - отвърнах през смях и кимнах - Да, не е лоша. Всъщност, супер е. Започва да ми липсва - признах си честно го погледнах с усмивка.
Задуха вятър, но той не беше студен, всъщност беше приятен. Сетих се, че съм с якето на момчето и го съблякох, за да му го върна.
- Благодаря ти отново, но сега не ми е нужно. - усмихнах се, продължавайки да вървим напред.
След малко си погледнах часовника - беше към четири и половина. Отвратително време. Нито така, нито иначе.
- Искаш ли да отидем до хотелите, за да се оправим и да можем на сутринта, смисъл към осем или девет да тръгнем? - попитах след малко и странно, но се прозях.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Париж, преди 10 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 7:43 pm

След като се отървах от натрапника, Демс ми върна якето и заедно се отправихме към хотела й, за да си стегне багажа. Докато тя си оправяше нещата, казах леко сънливо:
-Аз ще дремна докато се приготвиш, а после ще отидем до моя хотел, където нещата вече са опаковани, за да ги вземем... След това летището и в Миднайт! - засмях се, като леко се отпуснах и не усетих кога съм се унесъл, сънувайки сладки сънища. Това нещо сигурно е продължило с часове, преди да усетя как някой ме буди. Скочих на крака и извиках:
-Внимавай! Владея карате. - осъзнах колко глупаво се държа и казах на момичето:
-Хайде да тръгваме... Аз ще поема част от багажа. - вдигнах част от нещата и след като минахме през рецепцията се отправихме към моя хотел, за да си взема нещата. Върнах ключа и хванахме такси, за да отидем до летището. Купих билети и след като самолета ни дойде, минахме през терминала и се качихме на самолета, който щеше да ни отведе в Миднайт.
-Най-сетне ще се върнем в града. - казах на Демс и се загледахме през прозореца докато полета траеше.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net

Sponsored content



Париж, преди 10 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 10 месеца   Париж, преди 10 месеца - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Париж, преди 10 месеца

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Гробищата на Миднайт, преди три месеца
» Корея, преди няколко месеца
» Гората, след 2 месеца
» Преди няколко месеца, Рим
» На плажа преди 6 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-