Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Имението на Ясмин Смит I_vote_lcapИмението на Ясмин Смит I_voting_barИмението на Ясмин Смит I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Имението на Ясмин Смит Banne110

Имението на Ясмин Смит Bb18bf10

Имението на Ясмин Смит 5084683k

Имението на Ясмин Смит Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Имението на Ясмин Смит

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 3:29 pm

Имението отвън и малкия басейн:
Имението на Ясмин Смит Luxuriouschestnuthouse1-thumb
Терасата:
Имението на Ясмин Смит Luxuriouschestnuthouse3-thumb
Басейна зад имението:

Имението на Ясмин Смит Img

1 ЕТАЖ

Хола:
Имението на Ясмин Смит 94_big
Кухня:
Имението на Ясмин Смит Tristaen-tuhla-nova-gotov-zavyrshen-neposleden-6-8-etaja-apartamenti-stai-gr-plovdiv-smirnenski
Стаята на Ясмин:
Имението на Ясмин Смит 11_big
Баня и тоалетна:
Имението на Ясмин Смит 28464


2 ЕТАЖ

Хол
Имението на Ясмин Смит 358_big
Стая за гости
Имението на Ясмин Смит 1
Малка тераса със страхотен изглед:
Имението на Ясмин Смит Flash
Банята на Rose Tayler :
Имението на Ясмин Смит Tumblr_lnrox6Er8B1qhtup9o1_500_large
Стаята на Rose Tayler :
Имението на Ясмин Смит Tumblr_m1egu6SLlm1qmevz7o1_500_large


Последната промяна е направена от Ясмин Смит на Вто Мар 27, 2012 6:54 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 4:20 pm

Моят дом е моята крепост. За първи път водех някого у дома си, особено от мъжки пол. Но Дилън не беше човек, който би ме наранил, затова и рискувах, а и честно казано не ми се искаше всичко да свърши така бързо.
Затова го поканих в дома си, при което той остана без думи.
- Не е нищо особено - казах му аз. - Обещавам , че няма да те задържам, тъй като чакаш обаждане. - усмихнах му се аз и тържествено вдигнах ръка, за да му покажа, че намеренията ми са искрени.
- Настанявай се, спокойно - показах му хола и отворих терасата, за да влиза свеж въздух.
- Ако искаш да ти донеса сухи дрехи? - погледнах го като прехапах долната си устна, трябваше да се сетя за това по - рано.
- Веднага се връщам! - изтичах по коридора като се качих на горния етаж и отворих огромния гардероб в който бях наредила страшно много дрехи, от новата си колекция. Трябваше да я представя тази есен, но така и не успях да реализирам това което исках. Взех едни тъмно сини дънки и една черна блуза. Надявах се да обича такива цветове и изтичах при него.
- Облечи ги - усмихнах му се мило. - Можеш да се преоблечеш в отсрещната стая.
Може би го накарах да се чувства малко неудобно затова преди да излезе от стаята допълних.
- Това е моя колекция и ще се радвам да видя как стоят. - намигнах му.
Докато го чаках да се преоблече нахлузих едни черни дънки и един червен потник и седнах на креслото, тръпнеща да видя как изглежда.
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 4:46 pm

Къщата и' наистина беше много красива и голяма. Преди не бях влизал в подобно... нещо. Особено ако е в притежание на момиче, което познавам от няколко часа. Но Ясмин и всичко свързано с нея беше различно.
- Напротив. Наистина е много хубаво - възразих и' и се усмихнах - Няма проблем. Не смятам, че госпожицата ще ми се обади точно сега! - "А и не искам. Ще бъде подло от нейна страна да ни прекъсне.", продължих наум и седнах на едно от канапетата.
- Имаш ли? - попитах учудено и се загледах в нея. Така прехапала устна бе толкова красива. След малко се върна с дънки и тениска и ми показа къде мога да се преоблека. - Благодаря ти! - казах мило, поех дрехите от ръцете на Ясмин и тръгнах към стаята - Така ли? - обърнах се учудено и завървях с гръб, не откъсвайки поглед от момичето. - Ее, тогава ще побързам да се преоблека възможно най-бързо - казах и се засмях, но изведнъж се чу едно "БАААМ!". - Ооопс! - погледнах виновно Ясмин, защото от невнимание се бях блъснал в лампата и разтърках глава - Съжалявам! - извиних се и побързах да отида в стаята.
Свалих мокрите си дрехи и облякох дрехите, дадени ми от Ясмин. Излязох и разперих ръце.
- Как ми стоят? - попитах и се завъртях, усмихнат до уши. - А ти си великолепна! - казах на Ясмин и и' намигнах.
Върнете се в началото Go down
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 5:03 pm

- О, Благодаря - беше ми направил комплимент, при което цялата почервенях като домат. Никой преди не ми беше кавал толкова хубави неща.
- Дай да те огледам - бях прехласната от него и не можех да сваля очи от прекрасната му фигура. Дрехите му стояха като излети, все едно бяха шити за него.
- Стоят ти прекрасно. - усмихнах му се аз докато оглеждах дали всичко бях направила както трябва. - Защото ти си прекрасен - засмях се накрая.
За части от секундата очите ни се срещнаха и чак коленете ми омекнаха.
- Настани се удобно, какво искаш да ти предложа за пиене? - попитах го аз като грациозно се завъртях към вратата.
- Сложила съм и сладкиш във фурната, надявам се, че обичаш. - проявих се като добра домакиня.
Радвах се , че е в дома ми и се надявах да не го притискам. Исках да се разполага като у дома си.
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 5:37 pm

Когато Ясмин каза, че дрехите ми стоят прекрасно, широка усмивка се разля по лицето ми. А когато ми каза, че самият аз съм прекрасен, сърцето ми подскочи, имах чувството, че направо ще изхвръкне от гърдите ми и се приближих към момичето. Но тя се завъртя като балеринка към вратата и ме попита какво искам.
- Ъмм... - замислих се, правейки интересна физиономия - прави ли ти се кафе? - попитах, поглеждайки невинно и щом чух думичката сладкиш, очите ми се разшириха - Не, не обичам... - започнах и видях леко разочарования поглед на Ясмин - Обожавам сладкиши! - казах след секунда и се засмях, но бързо допълних - Съжалявам! - направих някаква тъпа физиономия, надявайки се да не ми се е разсърдила. А и да не ми зашлеви още една плесница.
След малко ми замириса много хубаво, а и не ме свърташе да стоя сам, затова станах и реших да отида в кухнята при Ясмин. Където и да беше тя. Погледнах в няколко от близките стаи, но кухнята не бе сред тях. Най-сетне уличих вратата и надникнах вътре.
- Извинявай! Не можах да се стърпя! - скалъпих извинение - Ммм, колко хубаво ухае! - признах си и се насладих на уханието, приближавайки се към Ясмин. Лошото бе, че не бях сигурен кой аромат ми харесва повече - нейния, или на сладкиша, примесен с аромата кафето.
Върнете се в началото Go down
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:43 pm

Дилън влезе в кухнята при мен при което определено ме изненада, но не се изплаших. Усмихнах му се мило и извадих сладкиша от фурната. Сипах в две чаши кафе и всичко това сложих на голям поднос.
- Да отидем в хола, какво ще кажеш? - предложих аз.
Усмивката му все така не слизаше от лицето му, което ме радваше.
- Настани се - подканих го аз и сложих подноса на бялата покривка. Когато той седна сложих чашата с кафе пред него и захарта. Нарязах няколко парченца от сладкиша и седнах в креслото , което беше на няколко сантиметра от дивана, където седеше Дилън.
Отпих глътка от кафето си и се усмихнах.
- Разкажи ми за себе си - все пак исках да науча колкото се може повече за него. Внезапно се изправих и отидох до терасата. Не бях разбрала кога беше заваляло дъжд и навяваше вътре. Затворих вратата на терасата и сложих пердето. Когато се обърнах да погледна Дилън той не седеше на дивана.
- Дилън! - извиках аз и се огледах , когато го видях изправен до вратата, където бяха окачени безброй мои снимки и рисунки, който не бях показвала на никого. Приближих се към него.
- Бях палаво дете - засмях се аз. Като видях коя снимка гледа.
На снимката бях паднала в калта и се радвах като плясках с ръчички, а майка ми се опитва да ме изкара от там, без да я нацапам. Засмях се тихо.
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 4:31 pm

- Ммм, съгласен - съгласих се с Ясмин и завървях като послушно кученце след нея.
Докато вървях след нея, се замислих. Всъщност, каквото и да беше казала, щях да се съглася. Не знам защо, но някак си усещах, че не мога да откажа на червенокосата красавица. Отначало седнах на дивана и с широка усмивка поех чашата кафе, при което ръцете се допряха и почувствах някакво странно... прекрасно чувство.
- Ъмм... - замислих се. Какво ли да и' кажех? - Емии на 25 съм, почти де. След няколко дни ги навършвам... - започнах като за начало и се засмях - Сам съм, смисъл нямам братя или сестри. Пфф, не се сещам за друго важно - казах след малко и видях няколко фотографии на стената и отидох да ги видя. Бяха много интересни.
- Била си и много сладка - добавих и я погледнах в очите - Между другото, на колко си тук? - попитах любопитно и отидох до диванчето. Взех едно парче от сладкиша и отхапах малко парче - Много е вкусен! - похвалих Ясмин и отпих глътка от кафето.

*btw. сори за късия пост, но нещо музата ми убягна*
Върнете се в началото Go down
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 2:24 pm

Дилън беше много мил с мен. Не можех да разбера на какво се дължи доброто му и прилично държание към момиче като мен. Бях свикнала да се държат с мен като с чудовище, което не може да се промени. Въпреки всичко бях добър човек и гледах да се държа добре и с околните, но с Дилън се чувствах странно - чувствах се спокойна и защитена. Беше ми приятно с него и не исках да си тръгва, а виждах как се смрачава. Гледах прекрасните му очи и допитата чаша с кафе в ръцете му. Беше толкова изящен. Внезапно той се изправи и облече горнището си, като взе раницата със себе си.
- Тръгваш ли? - съжалих, когато го виждах как се отправи към вратата.
Не исках да го пускам, поне не още. Но смирено се изправих и го придружих до входната врата.
- Ще се видим скоро ... нали? - попитах го аз като не свалях очи от него. Определено щеше да ми липсва. Необичайно за мен, но като чели изпитвах нещо към него. Нещо, което не можех да определя. Но беше топло и сгряваше тялото ми.
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Dillon Devón
Doppelganger "Black Rose" order
Doppelganger

Брой мнения : 433

Game status
Inteligence:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имението на Ясмин Смит Left_bar_bleue0/50Имението на Ясмин Смит Empty_bar_bleue  (0/50)

Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 2:46 pm

Когато бях с Ясмин, когато я гледах... Сякаш времето бе спряло. Или на мен поне така ми се искаше, може би така го чувствах... Не знам, не бях сигурен...
Но времето не бе спряло за нас. Течеше си както преди. Само че аз си мислех, че нарочно върви по-бързо. Почти бях допил чашата си с кафе, може би още една глътка и щеше да свърши. Кейка бе наполовина. Все повече се смрачаваше, след няма и час щеше да бъде тъмно като в рог...
Погледнах отново леко натъжено към терасата. Колкото и да не исках, нямаше как да остана повече. Ясмин си имаше съквартирантка, сигурно щеше скоро да се прибере, а и наистина стана късно. Допих и последната останала глътка и се изправих. "Ако не сега, после няма да можеш, Дилън!" казах си и си взех нещата.
- Трябва! Стана късно! - обясних и' и се усмихнах. Тръгнах към вратата, въздъхвайки леко. Обърнах се и отново се усмихнах, гледайки я в очите. - Да, ще се видим... много скоро - обещах и', въпреки че не знаех кога точно.
Излязох и тръгнах към вкъщи, умислен. Замислен за нещата, които се бяха случили днес. Кога ли щях да я видя отново?!

Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Имението на Ясмин Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ясмин Смит   Имението на Ясмин Смит Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Имението на Ясмин Смит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Ясмин Смит
» Имението "Хъмбърт"
» Сънят на Ясмин и Джош
» Имението Monroe.
» Имението "Райли"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Midnight city :: My home is my fort... Leave it!-