Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Апартаментът на Ариадна I_vote_lcapАпартаментът на Ариадна I_voting_barАпартаментът на Ариадна I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Апартаментът на Ариадна Banne110

Апартаментът на Ариадна Bb18bf10

Апартаментът на Ариадна 5084683k

Апартаментът на Ариадна Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Апартаментът на Ариадна

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 10:45 am

Апартаментът на Адна бе малък и уютен, но тя го обичаше защото си беше само неин.

Холът и трапезарията (Цялата всекидевна)
Апартаментът на Ариадна Small-apartment-Freshome-08

Всекидевната и част от кухнята
Апартаментът на Ариадна Small-apartment-Freshome-04

Малкото кътче, в което Адна обичаше да прекарва по-голямата част от времето си
Апартаментът на Ариадна Small-apartment-Freshome-09

Всекидевната
Апартаментът на Ариадна Small-apartment-Freshome-01

Спалнята и
Апартаментът на Ариадна Small-apartment-Freshome-15

Кухнята
Апартаментът на Ариадна Small-apartment-Freshome-13

Банята
Апартаментът на Ариадна Small-apartment-Freshome-11
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 11:35 am

-Ако ми имаш пълно доверие, защо не? - засмях се и хванах момичето за
ръка и заедно тръгнахме в неизвестна посока по улиците на града.
Усмихнах се и някъде по средата на пътя малко се поуморих. Засмях се, но
въпреки всичко се стегнах и продължихме да върви. След малко стигнахме до апартамента на момичето и тя отключи. Въведе ме вътре и казах:
-Значи тук живееш? - усмихнах се на Ариадна и се облекчих, че няма да се налага сам да търся къде живее. Докато беше в кухнята, застанах зад нея и започнах да обсипвам врата й с целувки. Това беше едно от заниманията, които доставяше удоволствие и на двама ни. Точно тогава си спомних за пълнолунието и знаех, че когато то настъпва, трябва да намеря къде да се окова, за да не я нараня. Усмихнах се плахо, и продължих да обсипвам врата й с целувки:
-Е, какво ще правим сега? Романтичен филм или ужаси? - попитах тихо и изкусително Ариадна, след като се отделих от нея.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 12:04 pm

-Значи тук живееш? - попита Итън.
-Е, не е нищо особено, но си е моето местенце. - казах нервно щом влязохме. Апартаментът бе малък и определено си бе за не повече от двама човека, но аз си го харесвах.
-Може и да е малко разхвърляно - казах докато оправях възглавниците на дивана. Запътих се към кухнята слагайки купата от пуканки, която бях намерила в хола когато отново усетих устните му на тила ми.
-Знаеш ли ако продължаваш така ще ме събираш от пода в чаша. - засмях се и той се отдръпна.
-Е, какво ще правим сега? Романтичен филм или ужаси? - попита момчето. Замислих се. Романтични - изключено, не ги понасях. Ужаси - щеше да ме сметне за луда щом ме видеше да се смея на уж ужасяващите сцени.
-По принцип мразя романтични филм. Може и да заспя ако гледаме такъв. - уточних и се засмях.
-Ужаси? Ако не ме сметнеш за луда когато видиш, че се смея на сцените, на които трябва да пищя, то нека бъде ужаси. - засмях се посочвайки му една заплашително голяма купчина с DVD-та стояща на около метър до дивана подпираща се на стената.
-Освен това нямам романтични филми по логични причини. А и не бих те измъчвала така. - допълних усмихвайки се. Добре той сто процента вече ме мислеше за напълно луда. Можех да прочета мислите му, но използвах тази си дарба изключително рядко. Усмихвайки се притеснено зачаках някаква реакция подпирайки се на облегалката на дивана,
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 1:13 pm

-Тогава нека да бъдат ужаси. - засмях се и се отправих към солидната колекция от филми на момичето. Видях един диск, който определено грабна вниманието ми и го подадох на Ариадна. Усмихнах се и казах на момичето:
-Е, явно и двамата ще се смеем на това. - засмях се и след като пуснахме филма, седнахме на дивана и притеглих момичето в обятията си. Отпуснах глава на рамото й и се загледах във филма, като дойде първата сцена, на която вместо да се разкрещим, с Ариадна се засмяхме. Смехът й беше уникален, неповторим и страшно заразителен. Сигурно минаха часове от както се смеехме и накрая филмът свърши. Погледнах часовника си и установих, че сме прекарали повече от четири часа в смях и игрички. Навън беше малко след полунощ, а на мен все още не ми се спеше...
-Съжалявам, че така се натресох... Дори не осъзнах кога е станало след полунощ... Ако ти преча, веднага изхвърчам от тук... Моментално се изнасям. - усмихнах се и нежно целунах момичето по устните. Никога нямаше да ми омръзне да го правя. Никога.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:09 pm

-Този? - учудено попитах.
-Та това си е чиста комедия. - казах слагайки диска в DVD-то и отидох до кухнята с намерението да изпукам пуканки. Докато те се пукаха в микровълновата отворих хладилника и извадих една двулитрова кола. Изчаках пуканките да се изпукат и щом това стана ги изсипах в една голяма купа и заедно с колата и две чаши се настаних до Итън. Сипах кола в чашите притеглих пуканките между нас и се сгуших в него смеейки се на всяка уж страшна сцена. След като филма свърши Итън погледна часовника си. Направих същото с този стоящ в кухнята отбелязвайки, че минава полунощ.
-Съжалявам, че така се натресох... Дори не осъзнах кога е станало след полунощ... Ако ти преча, веднага изхвърчам от тук... Моментално се изнасям. - усмихвайки се ме целуна.
-Аз пък си спомням, че аз те поканих. А и ако ми беше омръзнал до сега да съм те превърнала в нещо забавно...Например жаба? - засмях се отвръщайки на целувката му и сключвайки ръце на кръста му.
-Но пък ако аз съм ти омръзнала си свободен да напуснеш моите владения. - допълних пускайки го и усмихвайки му се.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 3:13 pm

-Мисля, че предпочитам да остана, освен ако на Негово Височество не му се спи. - засмях се и я притеглих в обятията си, като обвих ръце около кръста й. Засмях се и започнах да обсипвам с целувки всеки милиметър от деликатната й кожа. Отметнах косата й встрани и продължих да я дарявам с целувки като бавно приплъзнах ръката си по дължината на гърба й, като зарових пръсти в косата й. Когато се отделих от нея с голямо нежелание, поех ръката й в шепите си и седнахме на дивана. Притеглих я в обятията си, като подпрях главата й на гърдите си и й казах:
-Или просто ще заспим тук на дивана и утре ще ми биеш шута. - засмях се и нежно прокарах ръка през косите. Загледах се в тавана и се отпуснах като се постарах много да не мърдам, за да й е удобно на Ариадна. Усмихнах се плахо и се пресегнах към купата с пуканки. Погледнах екрана и реших да изключа телевизора. Да гледам очите й ми беше предостатъчно, така че не се нуждаех нито от телевизия, нито от Интернет.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 5:53 pm

-Не не ми се спи. - казах прегръщайки го. Бях малко по-ниска от него, но това беше онази височина когато момичето трябва да се надигне на пръсти за да целуне момчето, или иначе казано идеалната височина. След малко Итън ме заведе на дивана и ме придърпа към себе си. Щом се настанихме удобно положих глава върху стегнатите му гърди. Усетих, че се опитва да не мърда много за да не ми пречи.
-Отпусни се де. - засмях се обръщайки глава към него подпирайки брадичката си на гърдите ми на сантиметри разстояние от лицето му.
-Знаеш ли, ако баща ми реши да ме посети някога и избере точно този момент ще убие и теб и мен. - засмях се.
-Все пак не всеки път виждаш дъщеря си легнала в обятията на полугол мъж. - отново се засмях сещайки се за разкъсаната му тениска.
-Аз ти разказах почти всичко за себе си, разкажи ми повече за теб. Например какво харесваш и така на татък. - погледнах го с любопитство.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 6:05 pm

-Ами харесвам екстремните спорове, занимавам се с баскетбол, а през свободното си време чета криминални романи или исторически факти за града. - засмях се, защото беше ясно, че това са неща, които силно си контрастират, но все пак... Усмихнах се на думите на момичето и казах:
-Да, но ще му се наложи да свикне, теоретично. - засмях се и се отпуснах, като обходих лицето на момичето с пръст. Определено трябваше да се взема нещо, с което да се покрия преди да дойда, но все пак
... Усмихнах се на Ариадна и си откраднах една малка целувчица, като се загледах през прозореца. Навън беше толкова магическо и би било престъпление да си стоим вкъщи и да се излежаваме, макар че така повече ми харесваше. Изведжъж си спомних за това как всеки месец ходех на къмпинг с родителите си и казах на Ариадна:
-Какво ще кажеш да си вземем заслужена почивка утре и да отидем на лагер в планината? Как ти се струва? - попитах с нотка на вълнение и нетърпеливо зачаках да получа отговор.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 4:45 am

"Хм, звучи добре."
-Да, защо не. - замислено казах.
-Знаеш ли, ако се изгубим се надявам поне някаква малка част от теб в действителност да притежава вълчи способности защото знам, че можете да се преобразявате само по пълнолуние. И ако се изгубим, може да са ни от полза. - засмях се на дълго то, донякъде объркано изречение. Загледах се в очите му забравяйки за всичко наоколо.
-Имаш много, много красиви очи. - замечтано казах с усмивка и се го целунах продължително, а щом се отдръпнах нова усмивка озари лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 3:24 pm

-Е, твоите са много, много по-прекрасни. - прошепнах тихичко и обходих лицето й с пръст. Усмихнах се галантно и лекичко се надигнах като я целунах. Никак не ми се спеше, но трябваше да се съобразя с нея, затова казах на Ариадна:
-Знаеш ли, че никак, ама никак-никак не ми се спи в момента. - засмях се и започнах да я целувам по врата, като усещах как след всяка целувка ток на конвулсии преминаваше през тялото ми. Усмихнах се мистериозно и продължих да я целувам, като се сетих за думите й за върколака:
-Ариадна, трябва да те предупредя, че по Пълнолуние в никакъв случай не трябва да си около мен, защото тогава не мога да различа кой кой е... За мен всички са жертви и не искам да те нараня... Ще бъде адски тъпо от моя страна ако го направя... - прошепнах тихо на момичето и отново започнах с прекъснатото занимание. Мразех се, че съм такова...такова нещо, но важното бе, че сега бях до момичето, което харесвам, така че просто едно Пълнолуние нямаше как да ни раздел в момента. Усмихнах се плахо и продължих да я целувам нежно.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 4:45 am

-Знаеш ли, че никак, ама никак-никак не ми се спи в момента. - усмихвайки се каза Итън.
-Ставаме двама... - промърморих и отново го целунах нежно.
-Ариадна, трябва да те предупредя, че по Пълнолуние в никакъв случай не трябва да си около мен, защото тогава не мога да различа кой кой е... За мен всички са жертви и не искам да те нараня... Ще бъде адски тъпо от моя страна ако го направя... - тихо каза Итън и ме накара да се замисля.
-Е, не е като да се променяш на случаен принцип. Просто когато видим, че идва пълнолуние ще си взема почивка...на Хавайте например? - запитах леко шеговито, но и едновременно сериозно. Знаех одавна, че с върколаците докато са във вълчата си форма шега не бива. Заех се с приятното занимание, с което Итън се занимаваше.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 2:57 pm

-А как ти се струва идеята да оставим лагера, да си стегнем багажа и да заминем извън града за известно време? - попитах аз като се опитах да я подкупя с една ударна доза целувки. Усмихнах се мистериозно на момичето и лекичко се надигнах и се изправих, като й помогнах да направи същото. Засмях се и й казах:
-Знам, че може да ти се струва прибързано, но говоря съвсем сериозно - нека заминем някъде надалеч от Миднайт за седмица или две... Ще бъде страхотно. - усмихнах се и обвих ръце около талията й, като допрях челото си до нейното. Ако някой, който и да е, влезеше в момента, нямаше да реагира никак добре на гледката, особено ако Ариадна му е дете или по-малка сестра. Усмихнах се на момичето и го погледнах в онези красиви очи:
-Моля те, нека заминем... Още тази нощ? Ще намеря билети... Как ти се струва?
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 1:57 pm

Видимо шокирана от предложението му рязко се изправих.
-Ами... не съм сигурна. - запелтечих. Не бях особено сигурна дали идеята му е добра.
Не бях сигурна дали въобще някога искам да се махна извън Миднайт Сити.
-Не знам... Защо? - попитах простичко облягайки се на стената пред прозореца и завъртях кичур коса около показалеца си. Навик, който винаги правех когато бях нервна, ядосана или развълнувана.
-И може би си прав... Прибързано е... - тихо казах свеждайки поглед към пода.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 2:14 pm

-Да... Наистина... Аз съжалявам, но понякога съм страшно импулсивен и не мисля какво говоря и често резултатите са такива. - засмях се като се почесох по тила и скъсих дистанцията между нас. Повдигнах брадичката й и започнах да я целувам. Когато се отделихме един от друг, се усмихнах и й казах:
-Е, каквото правим тук и сега, ще го правим и на други места, а и Миднайт е едно от любимите ми места и би ми било малко трудно да го напусна... Но предложението за лагер не се отхвърля, нали? - попитах с глуповато изражение и започнах да обсипвам врата й с целувки. Подпряхме се на рамката на прозореца и продължихме с приятното си занимание, като не обръщахме внимание на абсолютно никой. Тогава изведнъж се сетих, че май ще е по-добре тази нощ момичето да диктува правилата.
-Е, след като и двамата няма да спим, ти ще избираш с какво да се занимаваме цяла нощ. - казах аз като удължих "Я"-то и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 8:44 pm

Въздъхнах облекчено задето ме бе разбрал и се усмихнах притеснено.
-Нали не се сърдиш? Не е заради теб... заради мен е... Просто, винаги съм била далеч от Миднайт и то за дълго и сега ми е малко трудно да го напусна... - обясних и се усмихнах целувайки го нежно и после се отдръпнах.
-Дам. - весело казах.
-Предложението е прието и ще се осъществи. - философски казах и се засмях.
-Е, след като и двамата няма да спим, ти ще избираш с какво да се занимаваме цяла нощ. - каза Итън удължавайки "я"-то на цяла.
-Цяяяла нощ ще правим каквото ти решиш. Все пак ми се водиш гост... - засмях се и го целунах още веднъж, но този път продължително като ръцете ми намериха раменете му и се задържаха там за известно време.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 8:58 pm

-Ами предлагам да правим нещо много забавно по твой или мой вкус. - усмихнах се чаровно и започнах да я целувам по врата, като се спуснах надолу по рамото, а после отново се насочих към онези сладки устни, които ме докарваха до полуда, така че просто се усмихнах чаровно и продължих да я целувам, като имах чувството как ток минава през цялото ми тяло. Отделих се от момичето с голямо нежелание и обвих ръце около талията й:
-Ами имаме няколко варианта какво да правим - да си стегнем багажа, да се разходим, да гледаме Телевизия? Избери си ти... Все пак ти си дамата, така че... - засмях се и оставих на момичето трудния избор, защото не се сещах за нищо друго освен да си останем сгушени, гледайки телевизия. Макар, че обичах движението.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 7:48 pm

-Избери ти. - инатът ми се обаждаше. Лошо. Засмях се и го гушнах.
-Можем да правим и трите. - предложих поглеждайки го.
-За разходката... Почти един през нощта е! - засмях се гледайки часовника.
-Но пък телевизията и стягането на багажа са възможни за изпълнение... - допълних целувайки го нежно и обгръщайки тила му с длани.
Ръцете ми се спуснаха на раменете му, където се задържаха за малко, а после се спуснаха сключвайки се на кръста му. Отдръпнах главата си леко на зад колкото да го погледна.
-Е решавай. - усмихнах се и отново го целунах.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 8:10 pm

-Тогава нека да се гушкаме. Багажът може да почака и за по-късно. - усмихнах се като сключих ръце около кръста й и подпрях челото си до нейното, като не преставах да гледам онези прекрасни очи, в които така бързо потъвах. Усмихнах се плахо и я целунах нежно, като още преди да се усети, я вдигнах във въздуха и я завъртях. Засмях се и я понесох към стаята й, като се опитвах да налучкам пътя до там. За щастие, веднага познах вратата с плаката и отворих, като светнах лампата и се засмях като пуснах Ариадна на леглото. Настаних се до нея и й казах миличко:
-Знаеш ли какво друго можем да правим преди лагера? - усмихнах се и започнах да я целувам нежно по устните, по врата, раменете и после отново се връщах на онези сладки устни, които ми носеха толкова много наслада. Имах чувството, че ако продължаваме така с Ариадна, ще взривим апартамента, но не ми пукаше особено. Усмихнах се мистериозно и сключих ръце зад тила й.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 2:37 pm

-Съгласна съм. - усмихнах се и отвърнах на целувката му.
След миг обаче когато отделихме устните си се озовах във въздуха. Итън ме завъртя и се засмя.
-Боже, какво правиш? - засмях се стиснах раменете му когато ме вдигна и ме понесе към стаята ми.
Или беше късметлия или просто налучка вратата, но се озовахме централно в спалнята. Пусна ме на леглото и светна лампата, а след това се настани до мен.
-Знаеш ли какво друго можем да правим преди лагера? - попита Итън и започна да ме целува по устните, врата, раменете...
-Ще те оставя да ми покажеш... - усмихнах се и го целунах слагайки ръка на тила му, а после прокарах другата по гърба му.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 3:00 pm

-Щом искаш. - изшептях тихо и продължих да я целувам, като я притеглих по-близо в обятията си. Усмихнах се мистериозно и продължих да обсипвам врата й с целувки като езикът ми оставяше леко бледа пареща след по деликатната й кожа. Още преди да се усети, бях сключил ръце около кръста й и я бях вдигнал във въздуха. Подпрях се на перваза на прозореца като не спирах да я целувам. Със свободната си ръка ръка отметнах косата й встрани и продължих да я целувам. В момента тялото ми излъчваше много повече топлина отколкото както е по принцип, но най-важното бе че Ариадна не избяга от мен. Беше в обятията ми и ми носеше толкова много наслада, че нямаше как да се опише това несравнимо чувство, което изпитвах в момента. Усмихнах се изкусително, когато се отделих от момичето и преди да започна наново с целувките, тихо изшептях:
-Независимо какво мислят за теб хората, аз те намирам за невероятна... - продължих да обсипвам врата й с целувки, като ръцете ми бавно се плъзнаха по гърба й.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 6:20 pm

Целувките му оставяха парещи следи по нежната ми кожа. Всяко място, което бе докоснал с устни в момента изгаряше, а ако можех вече щях да съм се разтопила от наслада. Итън ме вдигна сключвайки ръце зад гърба ми и се подпря на прозореца.
Скръстих краката си около него без да спирам да го целувам. Не ми беше за първи път, но никога до сега не се бях чувствала така.
-Независимо какво мислят за теб хората, аз те намирам за невероятна... - каза докато целуваше врата ми, а след миг ръцете му се плъзнаха по гърба ми.
-Не си само ти... - продумах едва и се заех с това да вкусвам отново и отново меките му устни. Ръцете ми се плъзнаха по гърба му, а ноктите ми оставиха леки следи по голата му кожа.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 6:27 pm

Усещах ноктите й по гърба си, когато нещо влетя в стаята и остави две писма на пода. Не обърнах никакво внимание на това и продължих да целувам Ариадна, като й казах:
-Забрави за това, нека се концентрираме върху заниманието си. - усмихнах се изкусително и я понесох към леглото й, като с едно невидимо и едва доловимо движение, тя се озова върху мен, а косата й ме гъделичкаше. Тялото й излъчваше топлина, точно както при мен, но това бе от възбудата, която в момента ме тресеше отвътре. Всеки неин допир пареше и ме караше да се чувствам сякаш летя в облаците. Усмихнах се изкусително и само с едно движение, се изправих в седнало положение, притегляйки момичето в скута си. За пореден започнах да обсипвам врата и нежните й устни с целувки, а ръцете ми най-безсрамно шареха по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov
Alexandra Belikov
Your temptation
Your temptation

Брой мнения : 1135
Местожителство : Ада

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/0Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/0)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 3:27 pm

Наслаждавах се на целувките му когато нещо влезе и остави две писма.
Не разбрах какво беше "нещото", но май беше важно.
-Забрави за това, нека се концентрираме върху заниманието си. - усмихна се Итън и ме понесе към леглото. Тялото ми излъчваше топлина и някакво непознато до сега чувство ме изпълваше. Надвесена над него се усмихнах и го целунах като връхчетата на косата ми докосваше лицето му. Итън се изправи в седнало положение и ме притегли към себе си като започна да обсипва врата ми с целувки.
След няколко минути с нежелание се откъснах и се изправих оправяйки дрехите си.
-Може да е важно. - продумах и взех писмата от пода. Огледах ги.
И двете бяха еднакви на вид. Върху единя плик с красив ръкописен почерк бе изписано Ариадна Паркър, а въху другия Итън Стронг.
Подадох му го тихо и отворих своето писмо.
Върнете се в началото Go down
Итън Стронг
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Апартаментът на Ариадна Left_bar_bleue0/50Апартаментът на Ариадна Empty_bar_bleue  (0/50)

Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:00 pm

Взех писмото и се зачетох като видях, че "Орденът на Черната Роза" се събира. Точно сега ли трябваше да...?!? Ох, не можех да пренебрегна факта. Усмихнах се на Ариадна и й казах:
-Я, явно дългът ни зове. - засмях се и я целунах за пореден път преди да започне да се приготвя. Пишеше за някакви катакомби в гетото. Сериозно ли?!? Та това беше най-мизерната и опасна част от града, но трябваше да отидем. Все пак можеше да стане нещо интересно, но не можеше ли Зандър да избере по-неподходящ момент.
-Е, май ще трябва да отидем и да видим за какво се събираме, като сме толкова оскъден брой хора, а после ще продължим от там, където ни прекъснаха. - усмихнах се изкусително и си откраднах последна целувка от Ариадна. Усмихнах се плахо и я подканих:
-Да не караме Зандър да чака.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Апартаментът на Ариадна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Ариадна   Апартаментът на Ариадна Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Апартаментът на Ариадна

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Ариадна Паркър
» Апартаментът на Клара, Лондон преди няколко дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Midnight city :: My home is my fort... Leave it!-