Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Кабинета по История в Гимназията I_vote_lcapКабинета по История в Гимназията I_voting_barКабинета по История в Гимназията I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Кабинета по История в Гимназията Banne110

Кабинета по История в Гимназията Bb18bf10

Кабинета по История в Гимназията 5084683k

Кабинета по История в Гимназията Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Кабинета по История в Гимназията

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 6:04 pm

Кабинета по История в Гимназията IMG_0241
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 6:10 pm

Поредния скучен ден и поредния скучен урок по История. Добре, че Елена днес беше в час, така че просто можех да престана да слушам учителя и да си пиша с нея. Скъсах един лист и написах:
-Как си, БФФ? - усмихнах се и й го подхвърлих. Днес, вече бях твърдо решен да й кажа какво съм и да й покажа част от способностите си. Та аз бях винаги до нея, а тя до мен, но не знаеше, че съм Хибрид. Тя ми беше казала, че е човек с дарба, но аз си премълчах истината, защото все още не се познавахме страшно добре. Но след като се уверих, че мога да й вярвам, днес след училище, щях да й покажа какво съм всъщност. Усмихнах се плахо и зачаках да получа някакъв отговор. Докато чаках подшушнах на един приятел, но учителя ни чу и попита:
-Гласове ли чувам?
-Ми и аз бях така, но ходих на лекар и се оправих. - всички започнахме да се смеем, но всичко се нормализира и пак се заслушахме в сучния учител.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 6:21 pm

Рожден ден.. колко мразех този ден. Бях получила толкова есемеси от хор акоито не познавах или по-точно не исках вече да познавам. Мислех че щом се махна от онзи град проблемите щяха да спрат,че всичко щеше да е по-хубаво,но уви. Май наистина нямах толкова много късмет. Кой да знае че невротичен вампир ще ме преследва и тук? А да не говорим че без да исках изпържих една жена само чрез допир. Лекарите обясниха че било токов удар и нямало как аз да съм виновна. Бяха доста заблудени,което бе в мой плюс. Сутринта се вдигнах по-рано.Накъдрих се,гримирах се.. все пак бе нов де.. вече бях нападната от невротичен вампир,бях изпържила една жена..какво още можеше да се случи? Радвах се че поне щях да се видя с Джошуа. Както винаги закъснях,изтраях лекцията на учителя,така ми се искаше да го по изпържа,но се въздържах. Седнах до Джо и се усмихнах. Извадих тетрадката в която пишех по всички предмети и започнах да си драскам. През това време Джо ми подаде една бележка. Подсмихнах се и докато пишех избухнах в смях.
- Може би трябва и вие да започнете лечение.. - промърморих след това. С красив почерг написах на бързо " Бива.. рожден ден. Леля готви някакво парти.мисли си че е тайно. Даже не мисля да се прибирам. :Д А ти най-дбро мое приятелче,как я караш? "
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 6:46 pm

"Най-доброто ти приятелче е супер и има една изненада за теб... Кога искаш да я видиш?" подадох бележката на Елена и на свой ред извадих тетрадката си и започнах да си драскам всевъзможни неща, докато учителя си говореше и говореше... и говореше... Ох, защо беше толкова скучен, за Бога. Подсмихнах се и продължих да си рисувам, като не обръщах и внимание на учителя:
-Хей, Ел... Не отменяй партито, защото вече ти купих подарък... - засмях се и точно в този момент учителя се намеси:
-Защо говорите докато преподавам?!?
-А Вие защо преподавате докато аз говоря? - попитах аз иронично и се засмях, като подадох листчето на Елена. Учителят ме игнорира и продължи да си преподава, а аз започнах да си умирам от скука и да се моля звънеца да бие вече.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 7:07 pm

Той знаеше че се чувствах неудобно когато ми купуваше подаръци.. дори да бе цвете. Усмихнах се развеселено и продължих да драска съсредоточено. Телефонът ми иззвъня. Опитах се да спра мелодията колкото се може по-бързо. Когато погледнах не бе познат номер,а подписът бе -А. Какво за бога? "Случайно да си срещала някого който прилича на теб или ти на него? ' в продължение на няколко минути очите ми шареха из думите. след това оставих телефона и въздъхнах. Джо ми каза да не отменям партито защото вече ми бе купил подарък.
- Само внимавай да не е нещо скъпо.. - казах със заплашителен тон,а след това се разсмях. Учителя отново ни направи забележка.
- Вижте.. господин..както и да е. Не струвате. - той се опита да ме прекъсне. - Не струвате.. просто.. не струвате.. преодолейте го и се занимавайте с нещо друго.. колинарство.. или нещо такова. - засмях се иронично.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 7:27 pm

-Или с плетиво? - засмях се и в този момент звънецът би и всички излязоха. Усмихнах се мистериозно и хванах Елена за ръката, като я поведох в задния двор, където нямаше никой. Обърнах се към нея и й казах:
-Знам, че звучи нелепо, но аз съм Хибрид между Вампир и Вещер... Знам, че ти звучи глупаво, но все пак... - не довърших мисълта си, защото исках да разбера какво ще каже Елена. Все пак тя беше най-добрата ми дружка и мнението й беше важно за мен. Все пак трябваше да знам какво мисли, но нямаше да й бъркам в мислите, защото беше незаконно. Усмихнах се плахо и й казах:
-Това е само част от изненадата. Ако искаш, мога да ти покажа какво умея, а на партито, ще ти дам останалата част от изненадата. - засмях се и се подпрях на стената, като наблюдавах реакциите и движенията на Елена. Оставаше още малко до следващия досаден час при поредния досаден учител, затова просто се подпрях на стената, наблюдавах Ел и очаквах да реагира.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 8:13 pm

Добра идея.. плетиво. Разсмях се отново и на бързо прибрах тетрадката си щом би звънеца, Погледнах Джо,който доста бързаше за някъде. Хвана ръката ми и ме повлече към задния двор,където бяхме ходили единствено когато бягахме от някой час. Загледах го заинтересовано.. След това той призна нещо,което не ми се стори чак толкова нелепо.
- Ако те бях срещнала преди около година и ми го беше казал,щях да сметна че си душевно болна откачалка. - разсмях се за момент след това. Че нормален човек със сигурност би си помислил такова нещо.. но нито аз нито той бяхме нормални.
- Но сега.. добре.. приемам те. - казах усмихнато. - Явно трябва да кажа на леля да направи едно парче от тортата специално за теб с червена глазура. - естествено отново се шегувах,но той знаеше че така възприемах нещата които по принцип трудно се възприемаха.
- С удоволствие бих изгледала какво можеш .
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 8:22 pm

-Ами не би искала да ти причиня болка с поглед или да те подчиня, така че може ли да е нещо от Елементалистиката? - засмях се и се съсредоточих, като в ръката ми се появи едно огнено кълбо, достатъчно голямо, че да се набива на очи. Имаше още много, но това щях да й покажа вкъщи или на партито, така че засега щеше да се ограничи само с това. След като чухме проклетия звънец, който оповести началото на часа, двамата с Елена се качихме, като преди да влезем й казах:
-Сега ще ни освободя от час. - усмихнах се и влязохме вътре и както очаквах, учителя вече беше на бюрото си. Отидох при него и след като го погледнах в очите, казах:
-Сега ще ни пуснеш, без да ни пишеш отсъствия... Ел има рожден ден и ще направиш компромис... - той машинално повтори думите ми, а ние с Елена се изнесохме от стаята и излязохме на двора. Засмях се и й казах:
-Е, има си плюсове да си Хибрид... Но сега какво ще правим останалия ден докато си мислят, че сме на училище? - попитах аз като се засмях и се огледах наоколо. За щастие нямаше никой, който да ни види в момента.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 6:11 pm

Бях съсредоточена. Това бе до някъде ново за мен.. знаех че съществуват разни същества,но до този момент просто игнорирах този факт. Мислех си че не съм като тях,че съм обикновен човек,но просто се залъгвах. Не бях като нормалните хора,а различните бяха навсякъде около мен. Кимнах с лека усмивка когато той каза че ще ми покаже нещо по просто или в превод нещо което не би ме засегнало. След това се съсредоточих върху огненото кълбо,което започна да се оформя над ръката му. Бе нещо подобно на моето.. но не точно. Моето бе ток. След няколко секунди звънеца прекъсна мислите ми и погледнах Джо измъчено. Не исках да влизам в час. не можех. Дори не мислех повече да ходя на училище.. просто нямаше смисъл ,а пък и вече не бях онова любопитно момиче. Но след като той каза е ще ни освободи от час усмивката ми се завърна. Отидохме до учителят,а той му заповяда нещо.. не чувах какво но в крайна сметка си тръгнахме без отсъствия.
- Да идем до изоставения лунапарк? Ще те разпитвам това онова. - засмях се невинно. От отдавна не ми бе споделял какво става на любовният фронт,бе ми казал само че има приятелка и нищо повече.
- Аз вече не смятам да се връщам тук.. честно казано. - признах малко след това,когато излизахме през главните порти.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 6:21 pm

-Но защо?!? Вся някой трябва да ме подкрепя в неравностойната борба "Учител-ученик". - засмях се и заедно излязохме. Стана ми малко криво, че Елена няма да идва повече на училище, но това беше неин избор. Вярно, че щях да се боря, за да го променя, но май това щеше да си е загубена битка още от самото начало. Усмихнах се и двамата тръгнахме към изоставения лунапарк, където можехме да си говорим на спокойствие. Усмихнах се на Елена, като по пътя реших да се отбием в едно кафе, което се славеше със стил и изисканост. Влязохме вътре и след като си намерихме едно усамотено сепаре, взех две кафета и отидох при нея. Незнайно защо моето се оказа студено и вместо да правя циркове и да искам друго, реших да си го загрея сам. Точно когато започнах отвън минаваше някакъв колоездач, който така се захласна по случващото се вътре, че падна от велосипеда си:
-Ауч! Това ще остави белег... - засмях се и се обърнах към рожденицата , като чаровна усмивка заигра на лицето ми:
-Е, какво е планувала рожденицата тази година? - засмях се и отпих от кафето си, като зачаках да чуя поредния щур план за прекарване на рожден ден от устата на Елена.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 6:43 pm

Засмях се. Наистина не исках да го оставям сам,може би щях да наминавам и на мен щеше да ми липсват закачките с онези палячовци. По пътя решихме да минем покрай едно кафене в което бяхме влизали няколко пъти. настаних се удобно,докато той поръчваше кафетата.Когато дойде и седна започна да върши функциите на микровълнова.
- ти си цяла микровълнова печка. - изкикотих се,а след това смехът ми стана по шумен когато видях онзи велосипедист да пада. Разбърках кафето си и отпих от него. Бръкнах в подобието си на раница и измъкнах кутията с цигари. Погледнах го с мили очички,вместо да търся запалка му подадох цигарата си.
- Мисля да купонясваваме в къщи до някой друг час,а след това всичка да се съблечем по бельо и да тръгнем по другите къщи в който има басейн. След това няколко фойерверки..след това на плажа с палатки - подсмихнах се дяволито. - Като заговорих за бельо,как е любовният фронт ? Ще си доведеш ли някого довечера?
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 7:09 pm

-От зависи. - засмях се и казах на Елена, че предпочитам да се чувствам свободно необвързан за малко. Усмихнах се чаровно и реших да й задам същия въпрос:
-А ти няма ли да си откраднеш някого? - попитах с глуповато изражение, като чух всичките й планове за довечера. Особено бях впечатлен от идеята с плажа и палатките, така че с нетърпение очаквах да започне купона:
-Определено ме улесни да ти дам подаръка, но това ще почака до плажното парти. - засмях се и след като отпих от кафето си и запалих цигарата й, се обърнах и погледнах през прозореца, като за щастие никой не видя какви ги върша. Обърнах се към Елена и й казах:
-Не знам за теб, но аз определено чакам рождения ти ден! - засмях се и когато приключихме с цигарите и кафетата, излязохме навън и тръгнахме в неизвестна посока. Обърнах се към момичето и казах:
-Вместо изоставения лунапарк, как ти се струва гробището?
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 8:20 pm

Усмихнах се леко.. от отдавна исках да си намеря някого,но просто не ставаше колкото и да опитвах. Когато запали цигарата веднага си дръпнах от нея.
- Накрая ще стана монахиня. - казах почти задавено от смях. - Ами.. и да искам нямаа. Всички свестни като теб са заети,а другите са с още по голяма гордост от моята така че.. скоро не чакай сватба. - засмях се отново и отново си дръпнах от цигарата .преди няколко месеца не бях чак толкова пристрастена.но сега не можех да прекарам деня си без една кутия цигари. Джо каза че нямал търпения за партито довечера,подсмихнах се. И аз нямах,надявах се да е толкова забавно колкото целях.
- Нямам против.. хайде взимай си кафето,, няма да плащаме. - намигнах му и за по малко от минута вече бях изхвръкнала от кафенето. изчаках Джо и потеглихме към гробището.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 9:51 pm

-Ами нека да са гробищата тогава. - засмях се и заедно с Елена се отправихме към гробищата. Когато стигнахме, отворих портите и заедно влязохме вътре. Усмихнах се на Елена и й казах:
-Спомням си дните, когато идвах тук и слушах музика. Как се разхождах между плочите и си спомнях за миналите моменти. - усмихнах се мило на момичето. Заедно започнахме да се разхождаме между плочите. Не можех да си избия някои мисли от главата, но нямах за намерение да развалям купона на Елена. Усмихнах се мило на Елена и й казах:
-Е, да тръгваме ли към партито... Все пак няма да е купон без рожденицата. - засмях се и погледнах часовника си, който показваше полунощ. - усмихнах се на Елена и й казах:
-Е приятелче, на къде сме сега? - попитах с глуповато изражение.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 11:30 am

Разходката из гробището бе интересна поне за мен. Колкото и странно да беше обичах зловещите места.. а още-по-хубавото беше,че и Джо беше с мен. Постоянно се оглеждах след всеки малък и незначителен звук. Нормални човешки рефлекси.. Той ми се струваше много замислен.
- Има ли нещо,за което съжаляваш.. че не си направил или че няма да направиш защото те е прекалено страх? - попитах по едно време. Погледът ми бе замислен. Имаше неща който исках да му призная много отдавна.но щях да ги оставя в тийн годините.. а след години щях да се сещам как не съм си признала. След известно време той предложи да тръгваме. Кимнах леко и внимателно го хванах за ръката.
- Хайде,да вървим към вкъщи. - усмихнах се леко засрамено. Сто процента бях и изчервена. държах го леко,така че да не е прекалено неловко и вървяхме към вкъщи. Обяснявах му къде мисля да замина след няколко дена,понеже имаше ваканция.
- Защо не дойдеш с мен в Париж? Ще ти хареса! - засмях се. Знаех че не бих го убедила,но все пак. Когато приближихме къщата ми музиката вече се чуваше. Хванах го по здраво за ръката и се затичах. Проправихме си път през хората,който постоянно ми честитяха рождения ден. Пуснах ръката на Джо,целунах леко бузата му.
- Е забавлявай се.. ще се видим след малко. - смигнах му.Взех едно питие и се качих върху масата.
- Здравейте всички! Радвам се да ви видя.. трябва да благодарите на Джо,който ме убеди да дойда.. - засмях се. Вдигнах чашата си на високо. - Нека купона да започне! - извиках след това и на екс изпих шота. След това слязох внимателно и намерих Джо отново.
- След известно време се събличаме и тръгваме по другите къщи. - казах доволно. - Каза че.. имаш някаква изненада. - направих мили очички.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 12:13 pm

-Всъщност за нищо досега не съжалявам, освен за белите петна през изминалите 1500 години. - засмях се и двамата с Елена се отправихме към дома й, като по пътя ме покани да отида в Париж с нея. Не бях в особено настроение за пътувания, но пък като по чудо се съгласих и казах на Елена:
-Е няма как да откажа точно на рождения ти ден, така че брой ме. Отдавна не съм бил в Париж. - усмихнах се плахо и двамата с Елена се отправихме към дома й, където купона започваше. Усмихнах се и Елена се качи на масата, за да вдигне тост. Каза на гостите си, че трябва да ми благодарят за осъществяването на купона и после дойде да ме попита каква е изненадата. Усмихнах се мистериозно и й казах:
-Аз ще се кача на покрива и ще ти пратя СМС, за да разбереш кога ще съм готов, а през това време можеш да обърнеш внимание на гостите си и да се забавляваш, защото това е твоят ден и никой няма правото да ти го отнема... Дори и аз. - усмихнах се и още преди да получа отговор от Елена, използвах вампирската си скорост и се стрелнах в къщата. Бързо се качих на покрива и веднага писах СМС на Елена "Погледни нагоре". Натиснах "Изпрати" и се подготвих за голямата изненада. Усмихнах се мистериозно и започнах с нея:
-Flammis vitae, luceat et ostendere caelum realis potestatem. - в този момент небето се изпълни с хиляди фойерверки и с малко повече концентрация, успях да изпиша "Честит Рожден Ден!". Когато феерията от цветове престана, скочих от покрива и се приземих точно до Елена:
-Е, хареса ли ти изненадата или трябваше да се постарая повече?
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 12:48 pm

Партито вървеше с пълна сила. Видях едно много познато лице. Рейвън. До някъде се радвах да го видя,а до някъде ми стана и малко тъжно. Отпих от питието си,а след това Джош ми каза че ще се качи на покрива и ще ми прати есемес когато е готов. Усмихнах се мило в отговор,а след това отново се загледах в Рей. Джо би ме убил,ако видеше как се измъчвах на рождения си ден. Той ме погледна. Леко се стреснах,но след това му се усмихнах в отговор, Повдигнах леко чашата си в знак за наздраве и отпих от нея. След това телефона ми иззвъня. Беше есмесът. Той гласеше "Погледни нагоре." Всички бяхме около басейна чакайки и изведнъж цялото небе се освети. Усмихнах се високо,а след това започнах и да се смея. Обожавах фойерверки. След минута две той слезе при мен и попита как се е справил. Прегърнах го смеейки се.
- Най-прекрасното нещо което някога съм виждала! - възкликнах. За още една награда целунах бузата му и му подадох питие. - След малко събличаме дрехите и тръгваме по другите къщи,а след това на купона на плажа.. предполагам ще сме в една палатка? -
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 1:03 pm

-Нямам търпение. - засмях се и след като партито все още продължаваше, казах на Елена:
-Да, освен ако не искаш да ми биеш шута и да спя на студения пясък. - засмях се и отпих от питието си, като се огледах наоколо. Усмихнах се на Елена и й казах:
-Как е рожденицата? Имаш ли нужда от нещо? Питие? - засмях се и се огледах наоколо като се засмях и си взех още едно питие. Усмихнах се на Елена и й казах:
-Винаги съм обичал купоните ти. Този няма да е по-различен от предишните. - засмях се и се заслушах в музиката. Усмихнах се мило на Елена и я попитах:
-Един танц? - все пак какво би било купон ако не потанцуваш малко и не се позабавляваш на собствения си ден, който никой не трябва да ти открадва, без значение колко важно беше. Погледнах часовника си докато танцувахме и установих, че минава полунощ. Усмихнах се на Елена и когато песента свърши, й казах:
-Е, официално порасна с още една година и видимо си се променила, като изключим невероятно щурите идеи за купоните по случай рождения ти ден. - засмях се и с нетърпение зачаках да видя какво ще каже Елена.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 2:00 pm

- Не бих ти го причинила! - казах през смях. Нямах никакъв проблем да делим палатка, Нямаше да е и за пръв път, на една от екскурзиите отново бяхме заедно в палатка.
- Добре съм.. не се тревожи.. видях Рей.. преди но след изненадата ти съм по до-бре. - най-накрая си признах и се усмихнах. След това той ме покани на танц.
- Няма как да ви отказа господин Райли. - смигнах му и започнахме да танцуваме. Както винаги той ме заслепяваше. Не бях толкова добър танцьор. След като танца свърши тоново ме засипа с куп комплименти.
- Стига.. ти си невероятен.. Наистина. всеки които те има в живота си е цял късметлия. - усмихнах се. След това отново се провикнах на всички :
- Сваляйте дрехите,взимайте палатките и да тръгваме на обиколка по къщите! - засмях се и свалих роклята си. Бельото ми бе червено с черни дантели,подбрано точно за случая. Погледнах Джо предизвикателно. Когато бе готов се подсмихнах.
- Секси. - засмях се и го хванах за ръката. - Да вървим! - казах на бързо и започнахме да тичаме след тълпата която нападеше първият басейн по пътя си. По забавлявахме се в няколко басейна,а след това пристигнахме на плажа при огъня и разпънахме палатките.
- Искаш ли да пробваме водата? - попитах Джо усмихнато. От едната страна имаше огромна маса с напитки, а от другата с най-различни снаксове.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 2:24 pm

-Ами нека да я пробваме тогава! - засмях се и двамата с Елена се запътихме към морето, където луната образуваше лунна пътека. Усмихнах се на Елена и започнах да я пръскам с вода, като преди да успее да направи каквото и да било, се потопих под водата и след малко изплувах. Отидох до Елена и й казах:
-Ел, има едно място, скрито от високи скали. Ела с мен там, за да ти покажа нещо интересно. Поредната изненада, за да бъда конкретен. - засмях се и заедно с Ел се се отправихме нататък. Когато с момичето стигнахме до там, се отдалечих малко от нея и се съсредоточих. Водата около мен започна да замръзва. След това с малко пламъчета разтопих леда под разнообразни форми и ивици и с още съвсем малко концентрация, накарах всичко това да заблести по всевъзможни начини. Усмихнах се на Елена и я попитах:
-Е, харесвам ми как върви рождения ден, а на теб? - засмях се и за да я подразня мъничко, я напръсках с вода.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 2:47 pm

Смеех се докато той ме пръскаше и се опитвах от врем на време и аз да успея да го намокря. Вечерта бе невероятна. Всичко бе като в приказка и не можеше да се оплача. След това тръгнахме към едни скали,защото той каза че има изненада за мен. Още една. Щеше да ми стане доста неудобно отново,но и доста хубаво, Всичко което той правеше ми се струваше толкова невероятно и нереално. След като стигнахме той заледи водата и я направи в най-различни форми,а след това ги накара да засветят. Улових една от формите,приличаше на малко сърце,обичах тези форми. Засмях се радостно като малко дете,а след то Джо ме опръска преди това казвайки че му харесва как върви всичко.
- Ами.. ако не беше ти нямаше да е толкова приказно. - казах усмихнато и на своя страна го опръсках. След това погледнах небето.толкова хиляди звезди. Изведнъж видях една бавно падаща звезда.
- Джо виж! - казах аз побутвайки го да погледне нагоре. - Пожелай си нещо! - казах ентусиазирано. След окло една минута попитах :
- Е.. сега какво ти се прави? Ако искаш можеш да идеш при другите..Някой от дамите много си падат по теб. - не им се чудех.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Кабинета по История в Гимназията Left_bar_bleue0/50Кабинета по История в Гимназията Empty_bar_bleue  (0/50)

Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 3:08 pm

-Пожелах си... - изшептях тихичко и се обърнах към Елена. Усмихнах се окуражително и й казах:
-Предпочитам да прекарам времето с най-добрата си приятелка. Другите не ме интересуват. Те се появяват и отминават, но приятелите остават. - засмях се и й подадох една от формичките, които се носеха около нас. Усмихнах се мило на Елена и казах:
-Но ако искаш ти да обърнеш внимание на всички останали кавалери на партито - няма да ти досаждам. - засмях се и бавно започнах да излизам от водата, като се качих на скалата и се загледах в небето, където в момента грееха хиляди и хиляди звезди, които бяха толкова различни и прекрасни. Партито беше незабравимо. Обърнах се към Елена и й казах жизнерадостно:
-Е, мисля че е време рожденицата да озари партито си с присъствието. - засмях се и се огледах наоколо. Колко спокойно и тихо беше само тук.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net

Sponsored content



Кабинета по История в Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по История в Гимназията   Кабинета по История в Гимназията Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Кабинета по История в Гимназията

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» История на града
» Дворът на Гимназията, преди два месеца
» Коридорите на гимназията, преди 3 години

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-