Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Миднайт сити, преди седмица I_vote_lcapМиднайт сити, преди седмица I_voting_barМиднайт сити, преди седмица I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Миднайт сити, преди седмица Banne110

Миднайт сити, преди седмица Bb18bf10

Миднайт сити, преди седмица 5084683k

Миднайт сити, преди седмица Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Миднайт сити, преди седмица

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:08 pm

Миднайт сити, преди седмица Nightclub-theme
Беше поредния скучен ден и понеже нямаше да мога да заспя през нощта, избрах първия нощен клуб, за който се сетих и отидох направо там. Поръчах си едно питие и след това се замислих за всички гадости, случили ми се досега. Просто нямаше количество алкохол, което да ги удави, а и нямаше как да изчезнат, затова се примирих с факта, че винаги ще е така и продължих да надигам чашата, докато не свърши и не си поръчах втора. Усмихнах се мистериозно и след това продължих да пия, като дори не ми се мислеше как ще се прибера вкъщи или как ще си отключа, но това щях да мисля на момента, така че просто се примирих с факта, че няма да мога да си вляза вкъщи, ако изобщо си намеря блока, де... Но това беше отделен въпрос в момента.
Върнете се в началото Go down
Джесика Картър
Джесика Картър
Succubus
Succubus

Брой мнения : 11

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:33 pm

Бях на работа. Отново. Въздъхнах примирено и се заех да дооправям прическата и външният си вид. Трябваше да бъда неотразима, да привличам, да смайвам, да впечатлявам. Само тогава щях да спечеля. Огледах се пред огледалото, но все още не бях доволна. Пуснах косата си, после пък я вързах в небрежен кок, но накрая просто я изправих, обух черен клин, къс, прилепнал потник и коженото яке, високите токчета и излязох.
Къде? Отивах на бар. Свърталището на мъже, свърталището на моите потенциални жертви. Влязох вътре и забелязах как погледите бяха впити в мен. Намигнах на един младеж, после бавно запристъпвах към бара и когато седнах на високият стол, гласът ми се извиси:
-Една текила сладур-препратката "сладур" бе насочена към бармана, но чак след като го изрекох установих, че имаше по-голям сладур точно до мен. Усмихнах се. Май днес щеше да бъде по-лесно, отколкото си мислех.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:39 pm

Апф, супер... Сега и момиченцата вече се влачеха по баровете. Усмихнах се небрежно и продължих да си пия, като спрях да отразявам всякакви подвиквания и подсвирквания, така че просто се отпуснах и продължих да си надигам чашката. Хвърлих бегъл поглед на сладураната до мен, но само толкова. В момента не бях в настроение за свалки, така че просто отпих от питието си и когато "сладурът" се появи, си поръчах едно мартини. Усмихнах се мистериозно и светли пламъчета заиграха в очите ми, но така и не си направих труда да се обърна към сукубата. Да, разчетох аурата й и разбрах каква е. Знаех и какво цели, така че щях да й дам каквото цели да получи, но без емоции и обвързване... Просто удоволствие и наслада... Усмихнах се галантно на непознатата и надигнах чашата си.
Върнете се в началото Go down
Джесика Картър
Джесика Картър
Succubus
Succubus

Брой мнения : 11

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:44 pm

Не бях свикнала на такова пренебрежение и безраличност от мен. Дори не ме погледна, не задържа погледа си, нямаше флирт или намигване. Нищо. Абе този да не е сляп?
Бях прекалено егоистична, прекалено надута, за да проумея, че Зандър е доста над тези неща. Тогава бях такава. Надигнах чашата с текила и когато течността се разля по гърлото ми проговорих, може би прекалено прямо, но така или иначе утре нямаше да помни нищо. Бе вещер, успях да разчета аурата му, и това бе донакъде едно своебразно предизвикателство.
-Можеше да ми отделиш малко повече внимание, не мислиш ли? Иначе си сладък-допълних съблазнително, но така или иначе знаех, че ми е в кърпа вързан, било то за общо удоволствие-искаш ли да се усамотим някъде?-въпросът ми бе по-скоро реторичен.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:50 pm

-И тук ми е добре, благодаря все пак. - казах аз без дори да се обърна към нея. Разбира се аз не бях като онези, които ги тресе хормона и се нахвърлят на всичко женско в бара. Усмихнах се и казах на Джесика:
-Дори не ми се пие повече... Освен това, ако исках да се усамотя, то щях да го направя и сам. Не ми е до забавления точно днес, така че не се опитвай да ме разубеждаваш. - засмях се и след това направо надигнах бутилката, защото ми писна да си пълня чашата отново и отново... Станах, като отидох на дансинга, за да се поразкърша малко.
Върнете се в началото Go down
Джесика Картър
Джесика Картър
Succubus
Succubus

Брой мнения : 11

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:57 pm

Уфф, че скапаняк-изпуфтях мислено, но не бях сигурна дали съм го казала наглас. Когато срещнах учудената му физиономия се усмихнах иронично и продължих да пия, докато русокоското се кършеше на дансинга, заобиколен от момичета, които само чакаха удобен случай да му се нахвърлят. Стига толкова. Тряснах чашата на плота и станах от стола. Токчетата ми леко заглушиха музиката, но ако не бяха, то действията ми щяха.
Опрях тяло в неговото и можех да усетя електричеството, породило се от действието ми. Проследих с пръст лицето му, врата му, гърдите му, а после изсъсках на останалите, които вече бавно се отдръпваха.
-Той е мой.
О, да, той наистина беше мой. Моята плячка. Моето поредно завоевание. Притиснах устни в неговите, но целувката бе кратка. Весели пламъчете играеха в очите ми. Когато песента свърши се отскубнах от обятията му, но не бях направила и една крачка, когато усетих как някой ме спира.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:04 pm

-Не може просто да хвърлиш бомбата и да се покриеш... Остани за още един танц... - спрях момичето и след това още преди да ми е дала отговор, я притеглих в обятията си и започнахме да танцуваме. Усмихнах се на момичето и казах:
-И двамата знаем какво искаш, няма ли да е по-лесно да си го вземеш и да си продължим нормалния живот? - попитах с малка нотка на ирония и продължих да танцувам, като по средата на танца я оставих, качих се на барплота и след като грабнах една бутилка, започнах да пия, танцувайки. Усмихнах се нагло на Джесика и й направих знак с показалец да дойде, ако й стиска разбира се и да се позабавлява на плота с мен.
Върнете се в началото Go down
Джесика Картър
Джесика Картър
Succubus
Succubus

Брой мнения : 11

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:09 pm

Дали ми стиска? О, Зандър, не ме познаваш.
Хванах подадената му ръка и се качих, редом с него на плота, хванала в едната си ръка бутилка с водка, а с другата бях стиснала ръката на момчето. Танцувахме доста странно, но определено привличахме погледите.
-Ще е прекалено лесно, искам да си играя. О, толкова обичам игрите-заявих като по детски и засмяно го погледнах. Лесно бе, защото той знаеше какво искам и щеше да ми го даде, след известно време, след време, през което щеше да ме дразни, да ме подлудява. Няма да стане, сладур-отново си говорех мислено и този път искрено се зарадвах, че не го изрекох на глас.
Отърках предизвикателно тяло в неговото и тихичко му прошепнах в ухото:
-Сигурен ли си, че и ти не го искаш?
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Миднайт сити, преди седмица Left_bar_bleue0/50Миднайт сити, преди седмица Empty_bar_bleue  (0/50)

Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 7:47 pm

-О, да... определено бих го поискал, но дали с теб или друга... Няма значение, след като винаги бих го получил... - усмихнах се предизвикателно и слязох от плота... Срещнах объркания поглед на момичето и казах нагло:
-Какво? Нима очакваш да танцувам едно и също цяла нощ. - усмихнах се арогантно и си проправих път през тълпата, като се качих на дансинга с пилона и вложих знания и умения в този тип танци. Когато песента приключи, се върнах при момичето и след като си поръчах поредното питие, което пресуших на екс, се обърнах към нея и казах:
-Какво? Не е ли позволено да се забавлявам в нощ като тази... Освен това си искам забавленията, пред поредното скучно задължение. - засмях се и се огледах наоколо, където всички танцуваха.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Миднайт сити, преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Миднайт сити, преди седмица   Миднайт сити, преди седмица Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Миднайт сити, преди седмица

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Миднайт сити, 19/07/12
» Миднайт сити, Август 2012
» Гробищата на Миднайт, преди три месеца
» Булевард "Mysteries", преди седмица
» Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-