Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Преди един месец на езерото  I_vote_lcapПреди един месец на езерото  I_voting_barПреди един месец на езерото  I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Преди един месец на езерото  Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Преди един месец на езерото  Banne110

Преди един месец на езерото  Bb18bf10

Преди един месец на езерото  5084683k

Преди един месец на езерото  Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Преди един месец на езерото

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Клеър Райли.
Клеър Райли.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 6

Преди един месец на езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Преди един месец на езерото    Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:15 pm

За един месец бях опознала града е знаех го колкото да не се загубя но. Но колкото и да обикалях по магазините все още не можех да забравя Мат опитвах но без голям успех знаех че със времето болката в гърдите ми ще отмине но докато това време дойде сърцето ми щв бъде разбивано още много пъти а дали ще бъда способна да обичам някой отново . Не едва ли осъзнах че с Мат сме били заедно едва ден но този ден беше най-хубавият в живота с него бях два месеца но винаги съм мислела че го мразя а сега разбирам че го обичам истински сякаш сме били заедно дълго време. Исках да го забравя но нямаше начин обичах го а любовта не се подминава като някаква листовка паднала на улицата. Но нямаше никакъв начин да го забравя за един месец нали?
Трябваше да се махна от ходела трябваше да се освежа. Исках да забравя за стария си живот поне за момент защото да се връщам назад във времето ми причиняваше болка . Станах от леглото и отидох до гардероба бавно отворих вратата и избрах една къса пола и тениска полата бе доста къса но не ми пукаше. Облякох се отворих вратата и излязох бях оставила във апартамента голям безпорядък но нямах време да оправя.
Тръгнах по тъмните улици на Миднайт знаех че е много студено навън и го усетих още щом излязох . Но нямаше да се връщам вече бях тръгнала . Погледнах луната и тогава тя се скри зад някакви облаци.
Стигнах някаква сграда която ми напомни на тази в която бях затворена месеци наред . Усетих мириса на езерна вода и цветя . Затичах се и видях че това беше онова езро което бях видяла от самолета в което видях образа на Мат . Не това не рябваше да се случва не и когато исках да се измъкна от стария си живот приближих се до водата и се строполих на земята като заплаках . Защо миналото ме преследваше защо ме връщаше във спомените ми със Мат? Защо ми ги показвашев защо ме измъчваше? Живота беше гаден и нечестен обгърнах краката си с ръце и положих глава върху коленете си и заплаках силно .
-Защо изчезна от живота ми?-Попитах вятъра но знаех че няма да получа отговор. Чух шумолене зад мен но не обърнах внимание продължих да плача сякаш не го бях правила постоянно откакто бях дошла във Миднайт. Исках да бъда сама не исках никой да ме гледа как цивря но това бях аз ... Аз бях толкова чувствителна . Вдигнах поглед към езерото и видях обръза на Мат да ме наблюдава тъжно и тогава пак изчезна.
-Въобразявам си.-Казах хлипайки думите искаше ми се сега да е до мен и да ме прегърне но него го нямаше и нямаше да го видя никога повече. Нямаче да го целуна никога повече . Него го нямаше и нямаше да се върне трябваше да го приема но не знаех как . Как да го преодолея? Попитах себе си за пореден път. Ако сега умра ще бъда с него . Станах от земята вдишах веднъж и издишах почти целия си въздух затичах се към водата и скочих изпуснах и другия въздух и зачаках живота да ме напусне .
Когато най-после го видя ще бъдем заедно завинаги и нищо няма да ни раздели ще бъдем щастливи и най-важното ще бъдем влюбени както и последния ден от живота му. Нямах търпение да го видя.
Върнете се в началото Go down
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Преди един месец на езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди един месец на езерото    Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 8:52 pm

Бях отново в града. След като с Джо завършихме тръгнахме на онова наше пътуване,а на мен ми хареса прекалено много и реших че трябва да се изгубя в блясъка на Париж. Изминаха около 3 години и половина от както не бях виждала най-добрият си приятел и реших че бе време да се върна за малко. Чудех се какво ли правеше и брат ми.. След като пристигнах на летището Луй цъфна с колата. И тук ли щеше да ме гледа под микроскоп? В Париж кариерата ми на актриса процъфтя.. не само във френски трагедии,но и в Америка. Когато пристигнах в къщата си всички бяха навън. Облякох си една бяла рокля,а върху нея едно бяло палто по което имаше козина Обувки почти до коляното със голям ток,взех малката си чанта и тръгнах на разходка. Обичах да ходя на езерото,там заедно с Джо прекарвахме часове когато бяхме доста по-малки. Когато стигнах се спрях и се загледах. В далечината видях една червенокоска,която се давеше. Забързах се натам и влязох във водата. Издърпах я.
- Какво за бога правиш?! - попитах изнервено и леко притеснено. - Добре ли си ?!
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Преди един месец на езерото  Left_bar_bleue0/50Преди един месец на езерото  Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди един месец на езерото  Left_bar_bleue0/50Преди един месец на езерото  Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди един месец на езерото  Left_bar_bleue0/50Преди един месец на езерото  Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди един месец на езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди един месец на езерото    Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 9:10 pm

Беше ми доскучало да си стоя вкъщи и затова отидох на езерото и то без особена причина. Усмихнах се, когато в далечината фигурата на Елена. Усмихнах се и се затичах към тях. Да, имаше две момичета. Усмихнах се плахо, когато отидох там, поздравих Елена и се обърнах към момичето:
-Хей, как си? Добре ли си? - попитах притеснено и приклекнах до нея. Изпитвах слабост към момичетата в беда, защото знаех, че някъде имам сестра, но не знаех коя е... Усмихнах се плахо и седнах на земята до момичето, което бе вир-вода. Усмихнах се окуражително и попитах Елена какво става.
-Изобщо какво се случва тук и защо си се опитвала да се самоубиеш? - попитах притеснено и зачаках да получа някакъв отговор от което и да е от момичетата.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Клеър Райли.
Клеър Райли.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 6

Преди един месец на езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди един месец на езерото    Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 9:31 pm

Когато най-сетне усетих как умирам нещо или някой ме издърпа на повърхността исетих как инстинктивно си поемам въздух и погледнах момичето със насълзени очи .
Но после дойде и някакво момче което попита какво става идеше ми да се развикам на тях.Забих поглед във земята и зачаках да заговорят.
Обърнах се към тъмнокоската и прошепнха:
-Защо ме изкара от водата...не трябваше да го правиш не искам да живея .-Свалих погледа си към едно цвете което беше пред мен и го откъснах като започнах да го въртя из пръстите си.
-Той ме чака трябва да отида при него. -Казах и се изправих но краката ми се подкосиха и отново седнах на тревата.Дишах накъсано дробовете ми ме боляха.
-Не трябваше да го правиш исках да остана безжизнена завинаги.-Усмихнах се през сълзи и погледнах езерото а то сякаш ми казваше ''ела''
Погледнах непознатия и казах:
-Нищо не е станало тя дойде и ме изкара от водата когато бях толкова близо до него защо го направи по дяволите не трябваше да го правиш.-Повиших леко глас и я погледнах тъжно.
Върнете се в началото Go down
Elena.
Elena.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 38

Преди един месец на езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди един месец на езерото    Преди един месец на езерото  Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 9:51 pm

Държанието и бе толкова странно. След няма и няколко секунди Джо се появи от нищото. Не се бе променил особено. Усмихнах се в отговор на поздрава му,а след това погледнах момичето което продължаваше да натяква че иска да умре.
- Нямам си на идея,защо иска да се самоубие. - казах накрая просто на Джо. Гласът ми прозвуча малко по студен от обикновеното. Загърнах се в палтото си,понеже бе доста студено. Водата бе ледена,а аз цялата бях мокра.
- Щом толкова искаш да умреш,давай.. няма да те спирам повече. - казах накрая Взех чантата си която бях оставила на земята,бях готова да си тръгна от там,явно само пречех.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Преди един месец на езерото  Left_bar_bleue0/50Преди един месец на езерото  Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди един месец на езерото  Left_bar_bleue0/50Преди един месец на езерото  Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди един месец на езерото  Left_bar_bleue0/50Преди един месец на езерото  Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди един месец на езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди един месец на езерото    Преди един месец на езерото  Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 2:56 pm

-Сериозно?!? Наистина?!? Защо просто не помоли Елена да ти пусне ток? - попитах аз, скастряйки самоубийцата и след това започнах да се разхождам като дори не проумявах какво е ставало, нито пък какво ще стане. Усмихнах се на Елена и след като си поех въздух и спрях да крача като совалка наоколо, започнах да говоря:
-Какво става? Защо искаш да се самоубиваш? Как така си я спасила? Как се казваш? Защо точно това езеро? - задавах въпросите си един след друг, като не спирах да мисля за информацията, която бях получил. Имал съм сестра, но така и не разбрах кой от двама ни е бил осиновен. Беше ми се насъбрало страшно много и усещах как съм на път да избухна:
-Някой просто да ми кажа какво става тук? - повиших нетърпеливо глас и се подпрях на едно дърво, което се намираше в близост до езерото. Отпуснах се и зачаках някое от момичетата да заговори и да ми обясни какво става.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Клеър Райли.
Клеър Райли.
Gifted human
Gifted human

Брой мнения : 6

Преди един месец на езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди един месец на езерото    Преди един месец на езерото  Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 3:17 pm

-Причината да дойда в Миднайт бе за да забравя стария си живот ...но това не стана спомените ме преследваха в деня в който дойдох тук любимия ми умря исках да го забравя но не мога . Сега тй ме чака в Рая и за да отида при него трябва да умра а той изгоря на слънце защото ден преди това исках да съм свободна но не осъзнавах че го обичам.-Гласа ми беше тих и изпълнен с болка и тъга вдигнах поглед към момчето.
-Бях толкова близо до смърта и до него когато момичето се появи и спаси живота ми. А вече нямам смелоста да скоча пак.-Казах като го гледах и накрая сведох глава към цветето което бях откъснала знаех че съм мокра и че вятъра духа право в мен но не ми пукаше нямах сили да стана.
-А на въпроса ти защо това езеро когато бях в самолета го видях да ме гледа от там и сега като одйдох тук той отново беше във водата.-Погледнах към езерото но в него нямаше нищо само вода обърнах погледа си отново към момчета а после погледнах и момичето която се казваше Елена.
Обърнах се към момичето:
-Съжалявам.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преди един месец на езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди един месец на езерото    Преди един месец на езерото  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преди един месец на езерото

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Езерото в пещерата
» Езерото на феите
» Лондон,преди година.
» На плажа преди 6 месеца
» Преди няколко месеца, Рим

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-