Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Апартамента на Валъри Питърсън I_vote_lcapАпартамента на Валъри Питърсън I_voting_barАпартамента на Валъри Питърсън I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Апартамента на Валъри Питърсън Banne110

Апартамента на Валъри Питърсън Bb18bf10

Апартамента на Валъри Питърсън 5084683k

Апартамента на Валъри Питърсън Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Апартамента на Валъри Питърсън

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:25 pm

Хол с кухня:

Апартамента на Валъри Питърсън 30111681b6frefi

Спалня:

Апартамента на Валъри Питърсън 30111733x6femwb1

Баня:

Апартамента на Валъри Питърсън 30111829ixgrbpum

Стая за гости:

Апартамента на Валъри Питърсън 30111927rtwwypqr
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:28 pm

Излязох от колата и затворих вратата, като казах:
-Лапето то.. - след това погледнах задната седалка и видях, че ми няма шапката, а тя тичаше по стълбите нагоре към входа. Пъхнах ръцете си в джобовете и приведох глава, като тръгнах нагоре. Бавно крачех, като се надявах да не каже нещо, но.. просто исках да си взема шапката. Точно, когато тя влезе във входа на блока си аз използвах уменията си и се покатерих през прозореца преди нея. Влязох вътре и седнах на дивана, като я зачаках.
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:36 pm

Смехът ме се чуваше в целия блок, а аз бързах нагоре, като от време на време поглеждах назад, но бях доволна, че не го виждам. Изведнъж стигнах до апартамента и бързо заключих, като влязох на заден ход и се чудех дали да затворя вратата, но точно тогава видях нещо да мърда с периферното си зрение и сега писъкът ми беше това, което озвучаваше целия блок. Беше толкова тъмно, че не можех да различа фигурата и не знам защо, но не последвах инстинктите ми, които казваха да го удавя, а хукнах обратно към стълбището, като извиках името на Питър. Бях се изплашила до смърт, но тогава се сетих за думите на Джош ... "Ти си мъртва, не е възможно да умреш от инфаркт"
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:37 pm

Гледах тъпо във тъмното и казах:
-Сериозно. Така ли поздравяваш всичките си гости? - след тези думи се засмях и казах:
-Аз съм първи! Победих те! - и се отпуснах в седнало положение на дивана, като издишах и допълних:
-Ох, Вал! Тук ли си?
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:43 pm

Точно излизах от апартамента, когато чух гласа му. В първия момент останах вцепенена, като не можах да разпозная гласа му заради шока, но когато се усетих, се подпрях на стената, започнах да дишам тежко, сякаш съм тичала половин час и се опитвах да се успокоя. Влязох в апартамента си и заключих вратата, а когато той извъртя главата си към мен, аз го замерих с шапката му.
- Искаше да ме убиеш ли - попитах ядосано и продължих да дишам като някой астматик - чувал ли си, че някой хора имат проблеми със сърцето и умират точно така ...
Не го изчаках да ми отговори, а просто се приближих към него, като седнах на дивана и гръбчето ми се опря на него. Усетих ръката му над главата си и веднага се надигнах, за да ме шушне, като останах с гръб към него и просто отпуснах главата си на рамото му, сякаш беше най-удобната възглавница на света.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:44 pm

Просто я прегътнах и казах:
-Е, Вал.. Какво ще кажеш да ми споделиш ами.. как си? Какво правиш? Как върви с гаджетата и т.н. - след тези думи я гушнах и допълних:
-И не.. не искам да те убия, а да събудя чувството ти за хумор. Пиянде такова!
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:49 pm

Точно се усмихвах, но това последното ме срази ... как може въобще да го каже? Знаеше, че лесно ме лови от алкохола и това беше така, защото аз наистина не пиех, а той сега го каза така, сякаш си лягам и се събуждам с бутилка уиски или водка. Веднага се изправих и го погледнах с един неразбиращ поглед, като надигнах едната си вежда и останах с отворена уста.
- Сериозно? Аз ли?
Дори не дочаках отговора му, а хванах възглавницата и започнах да го бия, но през цялото време се смеех. Видях как вдигна ръцете си, за да се прикрие, но някъде там видях и белите му зъбки, което ме наведе не мисълта, че и на него му беше забавно, а около очите му се видяха онези силни бръчки, които показваха, че не само се смее механично, а се усмихва от сърце.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:51 pm

Засмях се, когато започна да ме бие с възглавницата и й казах:
-Ако продължаваш така.. ще те напляскам! - след това я погледнах сериозно и казах:
-Говоря в точния смисъл на думата! - след което преглътнах и допълних:
-Едва ли ще те хареса да те пляскам, като пет годишните.. - и допълних:
-Страх ли те е?
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:58 pm

Засмях се съвсем искрено на думите му. Той наистина ли мислеше, че може да ме уплаши? Да ... стрясках се супер лесно, но трябваха страшно много усилия на някой, за да ме изплаши наистина. Ударих го още няколко пъти, за да не мисли, че съм се предала, а накрая сложих възглавницата в скута му, като отпуснах главата си върху нея и качих краката си на дивана. Гледах нагоре ... право към очите му и понеже все още не бях светнала лампата, имах чувството, че светеха като звезди ... или по-скоро, като вода, а там някъде имаше лампичка. Красива осветена вода, която гали кожата ти ... ох настръхнах само докато го гледах и преди да се осъзная, устните ми се бяха разтеглили в една нежно и красива усмивка.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 11:00 pm

Погледнах я и казах:
-Какво.. сега ще ми се правиш на ангелче? - след тези думи допълних:
-Добре де.. не си пиянде, но пък си добло момишенце, което иска да ми каже как върви живота й. Нали? - и я загледах с небесно сините си очи. Ръцете ми се спуснаха към главата й и нежно започнах да я галя, като допълних:
-И така де.. и... сега ще ми мълчиш ли?
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 11:06 pm

Изкикотих се и знаех, че ще се разлигави веднага. Изкикотих се тихичко и той видя как спокойно отпуснах цялото си тяло, като продължих да зяпам очите му. Все едно че гледах някое голямо езеро, а нямаше нищо по-спокойно от това, затова накрая дори ги затворих и чак тогава проговорих:
- Мързи ме сега - казах тихо и спокойно и дори не се засмях, но не от друго, а от мързел - хайде да ходим по леглата и ще си говорим утре.
Отворих очите си, за да видя дали предложението ми му харесва. леглото в стаята за гости и без това беше оправено и чакаше само него, защото той беше най-честия ми гост. Усмихнах му се мило и се надявах да се съгласи, защото още щом легнах на дивана, усетих как ми се доспа ужасно много.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 11:09 pm

Продължих да я галя, като казах:
-До-о-о-обре. Сега лягаме да наняме, а когато се събудя утре ще направя закуска и искам пълен анализ на това какво и как си правила. Ревнувам! - след това се засмях и допълних:
-Можеш да си намериш някоя приятелка, която да ме замени - след тези думи преглътнах и зачаках тя да се изправи, но видях, че я мързи, за това я изпреварих и я повдигнах на ръце. Тръгнах към леглото й и след като я оставих в него нежно я загънах.
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 12:30 pm

Продължавах да се лигавя лекичко, но наистина много ми се спеше. Изчаках вратата да се затвори и си пуснах телевизора, като се изправих и се съблякох, след което влязох в банята и се изкъпах. Надявах се да ме е чул, защото банята беше с две врати - едната от към моята стая, а другата от към стаята за гости и въпреки, че другата врата не сочеше право към ваната, не ми се искаше да ме види така.
Изкъпах се бързо и си сложих халата, като се върнах в стаята и се приготвих за лягане. През цялото време се чудих дали е заспал вече, но не исках да го притеснявам, затова просто седнах пред огледалото и започнах да реша мокрите си коси, като си мислех за мама. Очите ми се насълзиха, но нямаше смисъл да плача след толкова време ... трябваше да съм свикнала вече.
Станах и си облякох едно доста късо потниче и бикини, на които беше нарисуван Спондж Боб квадратни гащи. Легнах си спокойно под завивките и както всяка вечер заспах на включен телевизор.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 12:37 pm

Влязох в стаята за гости. Съблякох си суйтчера и го оставих на леглото. Тогава чух Валъри да се къпе. Изчаках я да излезе от банята и тогава се съблякох, като влязох след нея. Набързо се изкъпах, а след това се подсуших с една кърпа. Влязох в стаята, като си облякох бельото и тениската. Легнах в леглото и се отпуснах, като спах само няколко часа. На сутринта се събудих. Обух си дънките, проверих Валъри, която спеше на включен телевизор. Изключих го и отидох в кухнята й. Направих и закуска от прясно мляко и някакви зърнени неща.. Взех вестника и започнах да чета новини...
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 12:44 pm

Събудих се доста късно, но все още беше сутрин. Усмивката вече беше на лицето ми, но вместо да чуя приятните песни на птиците, долавях само ужасния шум на автомобилите. Намръщих се леко, но тогава погледнах към големия аквариум, който беше на стената в спалнята и отново се изпълних с приятно усещане. Нахраних сладките си рибки, а после се измих и веднага отидох в хола, като видях Питър на кухненския плот. Бавно се приближих към него и му се усмихнах, като минах зад него и го прегърнах през кръста, а устните ми докоснаха гръбчето му.
- Добро утро - казах бодро, като си направих кафе и го загледах любопитно - нещо интересно? - попитах просто за да не мълчим и кимнах към вестника.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 12:49 pm

Погледнах я с едно мило изражение и усмивка, като казах:
-Два обира на банки, едно убийство и няколко откраднати коли! - четях криминалната страница, защото се интересувах най-много от нея, но след това се засмях тихо и допълних:
-И ще дават Бурлеска довечера по HBO. -след тези думи я погледнах и казах:
-Направих ти закуска от някакви трици и мюсли - после погледнах Вал и допълних:
-А ти как си? Главоболие или нещо?
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 12:54 pm

Погледнах към купичката, която очевидно беше за мен и изражението на лицето ми омекна максимално. Той видя безгранична любов в големите ми зелени очи, а аз придърпах стола си към него, като го целунах по бузката, а после взех лъжицата си и започнах бавно да се храня. Явно, Пит беше станал доста рано, защото млякото вече беше студено и аз направих нещо, което не би се понравило на повечето хора, но не ми пукаше особено, защото си бях в моята къща, той беше свикнал на странностите ми. Изсипах кафето си в закуската и така млякото с стана топло с приятен вкус на кафе. Започнах да се храня бавно, като се повдигах и надничах във вестника, за да видя какво четеше, но той прелистваше така бързо страниците, че не можах да зацепя нищо и просто се отказах. За пореден път набутах лъжичката в устата, като дълго време не я пуснах и просто зяпах в него.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 12:57 pm

Накрая просто сгънах вестника. Оставих го на плота. Извъртях се към Вал и след като облегнах главата си на лакета си я погледнах в очите и видях как се храни, но и как ме зяпа. Усмихнах се и попитах:
-Какво? - преглътнах и допълних:
-Сега ще кажеш, че не си ме виждала отдавна и не можеш да ми се нарадваш.. - след тези думи издишах и допълних:
-Хайде де.. Кажи някоя новина.. нещо ново..
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:05 pm

Подсмихнах се леко и се наведох, като се опитвах да избегна погледа му, но очите му ме побъркваха до толкова, че само мисълта за тях ме караше да се извъртя и да го погледна. Мразех това в него, точно толкова, колкото и обичах очите му.
Продължих да се тъпча, защото тогава имах оправдание да не говоря, но когато загребах за пореден път в купичката си, забелязах, че закуската ми беше свършила. Избърсах внимателно крайчетата на устните си с една салфетка и му подарих една от ослепителните си усмивки.
- Ами ... знаеш ... живота ми е скучен - казах с лека усмивка, но забелязах, че отговора не го задоволи.
Въздъхнах тежко и се обърнах към него, като наместих едното си коляно между краката му, както направи и той и това винаги ми беше приличало на зъбци на колело на часовник, но едва ли това беше най-подходящото, за което да си мисля в този момент. Усмихнах му се мило и набързо разказах скучните неща, които ми се случваха напоследък, но сред тях нямаше нищо ново или вълнуващо.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:07 pm

Погледнах я и казах:
-Значи няма момчета, момичета или дори секс партньори, за който да разкажеш? - след това въздишах и допълних:
-Защо не съм като теб.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-Толкова е спокойно около вратът ти. Можеш да се отпуснеш и просто.. да отидеш някъде на почивка.. - усмихнах се и допълних:
-Можеш просто да не мислиш за нищо.. - след тези думи я погледнах и допълних:
-Така е, нали?
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:11 pm

Надигнах едната си вежда и го погледнах неодобрително. Не мислех, че е прав, защото думите му звучаха много различно в моята глава и нищо общо с това, което беше казал току що.
Ти току що ме обвини, че съм безотговорна и не върша нищо ... и ми натякваш очевидното ... че не просто си нямам гадже, а дори и някой, с който да се забивам ...
Какво му ставаше? нарочно ли искаше да ме обиди? Знаеше колко болна тема ми беше това и колко недоверчива бях спрямо мъжете, но ако знаеше как умрях, предполагам, че щеше да ме разбере веднага.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:13 pm

Погледнах я и казах:
-Спокойно. Твоят супер герой е тук! - след тези думи се засмях и казах:
-Довечера ще те изведа навън и ще ти помогна да си забиеш някой красавец. Искаш ли? - след тези думи очите ми загледаха нейните и аз допълних:
-Аз ще бъда твоят помощник за свалки.. - и се усмихнах мило, като чаках отговора й..
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 4:10 pm

Подсмихнах се и веднага си представих как отиваме в някакъв бар и Питър, сложил качулката и шапката, отива при някой, за да го запознае с мен и само как се навежда към човека, а той веднага решава, че ще му продава наркотици или че ще го обира. Избухнах в силен смях, а Пит ме погледна учудено, като очакваше да споделя с него, но за да не го обидя, просто спрях да се хиля, прочистих гърлото си и му направих едно предложение.
- Защо тази вечер да не сме на ... haaaave you met Peter?
Усмихнах му се възможно най-миличко и се надявах да се съгласи. Отдавна не беше излизал с момиче ... доколкото знам, а и ми беше ясно, че мен не ме брои дори за такава. Щеше да ми е доста приятно да го видя с някоя сладурана, а щях да съм още по-щастлива, ако аз му помогна.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 4:50 pm

Погледнах я с тъпа физиономия и казах едно измъчено:
-Добре, но при едно условие.. и ти ще си намериш някой сладур! - лед тези думи преглътнах и попитах:
-Така де.. въобще знаеш ли какъв тип момичета харесвам или ще гледаш коя е по-красива? - и я загледах любопитно. След тези думи просто се огледах и допълних:
-И не си мисли, че няма да си крия лицето. Точно обратното. Няма да се покажа на никого!
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 5:00 pm

Разбира се, че щях да гледам красотата. Първо ... той заслужава най-красивата и второ, да не мисли, че аз ще върша всичко вместо него? Сам може да провери колко е интелигентна и тн. Но това, което чух накрая, хич не ми хареса. Намръщих се леко, защото ми се искаше да се отпусне малко и да се покаже на другите. Дори бях сигурна, че ако лицето му се вижда, щяха да ме убият, че съм с него. Момиче не би изтървало подобно момче, а когато видеха как е и човека, просто щяха да откачат.
- Ооо моля тееее - продължих аз, като вече спорихме 15 минути, но той изглеждаше непреклонен - хайде Пити ... заради мен, моля те.
Гледах го с ангелското ми погледче, но вече изгарях отвътре, защото ми се искаше да го набия. Не можеше ли просто да се съгласи?
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 5:03 pm

Погледнах я и казах:
-Просто.. не искам да ме виждат, но добре.. Може би тази вечер няма да съм с качулка и шапка.. - след тези думи издишах и допълних:
-Ох.. много си... - загледах я и допълних:
-Но ако стане нещо.. чуя ли аларма на полицейска кола или просто някой в беда.. изчезвам, за да помогна. Разбрахме ли се? - и я загледах любопитно..
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 5:08 pm

Развълнувах се и започнах да подскачам, като писках от кеф. Дори увих ръцете си около врата му и го целунах леко болезнено, защото притиснах много силно устните си в неговите, а после хукнах към спалнята си. Отворих гардероба и набързо извадих един спортен екип, като започнах да се обличам и отидох при него, докато слагах долнището, за да ме чува.
- Отиваме на пазар - казах весело и заподскачах на един крак, като се опитвах да го вкарам в крачола, докато не се изтърсих на земята пред дивана и Питър стана веднага, защото не можеше да ме види и да разбере, дали съм добре - ДОБРЕ СЪМ - извиках веднага и станах, като най-накрая се облякох, а той издиша притеснено и отново се отпусна на мястото си - ще си купя някоя рокля - продължих аз въодушевено, като въобще не обръщах внимание колко го отегчавам - и ще ти купя нещо и на теб, а после ще отидем на кафе ... оооо, трябва да отидем до мола. Задължително!
Говорех толкова бързо, че едва ми се разбираше.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 5:10 pm

Погледнах я и казах:
-А не трябва ли да започнем от бельото, защото ако срещата започне да става по-така.. - засмях се и казах:
-Разбираш ме.. ако минава към друго ниво не смяташ ли, че ще е по-добре да си с други гащични,а не този сладък спондж боб, който бих иска да гушкам? - и я загледах любопитно, като допълних:
-Добре.. да тръгваме.. ти ще ми избереш какво да облека.. - сложих си суйтчера и тръгнах да слагам качулката си, но не го направих, а просто допълних:
-Ти водиш..
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 5:14 pm

Аз обаче знаех, че ще му е некомфортно така през деня, затова поне взех шапката му и му я сложих така, че да покрива очите му. Никога не го бях виждал без шапка или качулка през деня, така че сигурно не беше свикнал много много на слънчевата светлина, която лично аз намирах за отвратителна.
Взех ключовете от колата и тръгнахме, като по пътя му обясних, че няма момче, което да свали Спондж Боб от дупето ми. Ако ходех на ... може би трета среща, щях да си помисля да сложа по-секси бельо, но нямаше да правя глупости с поредния забърсан идиот в бара.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 5:16 pm

Следвах Валъри по стълбите и попитах:
-А ако аз опитам да сваля Спондж Боб, ще ми дадеш ли? - и се усмихнах подло, като допълних:
-Защото ако довечера не се справиш със срещата.. ще искам ти да си ми дамата за вечерта! - след тези думи допълних:
-Ти си интелигентна, красива и.. абе.. точно мой тип!
Върнете се в началото Go down
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 5:23 pm

Изкикотих се тихичко, защото знаех, че само ме ласкае, за да не се чувствам зле. Но пък и заради това го обичках ... защото му пукаше за чувствата ми. Той усети как ръката ми се уви около кръстчето му и го придърпах към себе си, като го гушнах и отпуснах глава на рамото му. нямаше по-добър приятел и никога не бих си помислила да разваля приятелство като нашето с някаква си среща, от която нямаше да излезе абсолютно нищо.
Стигнахме до колата и му дадох ключовете, защото ме мързеше да се занимавам. Просто шофьорите ми вдигаха ужасно много нервите, а може би аз не карах както трябва, но грам не ми пукаше. Отпуснах се на седалката до шофьорското място, сложих си слънчевите очила и казах на Питър да кара към мола.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Апартамента на Валъри Питърсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Валъри Питърсън   Апартамента на Валъри Питърсън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Апартамента на Валъри Питърсън

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Валъри Питърсън
» Валъри Питърсън
» Апартамента на Годес, след четири месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Midnight city :: My home is my fort... Leave it!-