Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_lcapПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_voting_barПреди няколко месеца, Рим - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Banne110

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Bb18bf10

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 5084683k

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Преди няколко месеца, Рим

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 6:45 pm

First topic message reminder :

Ах, Колизеумът... Толкова много се надявах да имам възможността да го видя отново след последното ми пътуване, но после се сетих, че съм вещер и нямам нужда от нищо, за да се телепортирам до там. Усмихнах се и след секунди се появих малко по-далеч от Колизеумът. Бавно тръгнах по пътеката към него като започнах да си мисля за мои си глупости, когато се блъснах в някакво момиче. Стана ми много неловко заради нелепия сблъсък и казах:
-Аз.. вината е моя и адски много, много съжалявам. - извиних се на момичето изчервявайки се. - Е, ако сте в същата посока г-це, бихте ли искали да ме придружите за една разходка из Колизеумът? - попитах аз, виждайки необикновената аура на момичето. Точно тогава си спомних, че бях чел нещо за тези създания. "Пазител! Тя е Пазител"... Не, не просто не можех да повярвам, че такова могъщо създание може да се появи на подобно място и в подобно време. Опитах се да прикрия почудата си и ми се получи добре, защот не подскачах наоколо като обезумял, крещейки "О боже мили!!! Ти си Пазител!!!" - е, главно, защото не бяхме в Миднайт и тук, в Рим може да не бяха свикнали със свръхестествените създания.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:09 pm

-По-скоро за първото предположение. - засмях се и прегърнах Габриела, притегляйки я по-близо до мен в обятията ми. Когато колелото тръгна отново, слязохме и човекът, който беше долу някак се учуди и каза нещо от рода на:
-Ама Вие... Няма значение. Приятна вечер! - поздрави ни той и ни помаха за довиждане, а аз хванах Габриела за ръката и тръгнахме по Лондонските улици отново. Стигнахме до живописния бряг на Темза и се усмихнах така както само аз си умеех. Обърнах се към Габриела и я попитах:
-Как ти се струва едно плаване по река Темза? Би било невероятно романтично. - усмихнах се и се загледах в луната и звездите. Засмях се и казах на Габриела:
-Е, ако няма да видя бой от тем, можеш поне да ме метнеш в реката.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:23 pm

Погледнах го объркано, първо ме целуваше, после казваше че съжалява за това, сега пък ме прегръщаше. Изражението на човекът на входа на колелото беше изненадано и някак странно което ме накара да се усмихна леко, явно не само аз бях объркана
- Приятна вечер и лека работа - казах учтиво усмихвайки му се мило и продължих да вървя заедно със Зандър. Спрях ме на брегът на реката и се загледах във водата, но думите му ме накараха да го погледна.
- Странен си - казах бавно прехапвайки леко устната си обмисляйки думите си
- Първо ме целуваш, после се извиняваш, след което ме прегръщаш, а сега това - казах като на последните думи повдигнах ръцете ни които все още бяха хванати наистина ме объркваше
- И защо очакваш да има физически отговор на действията ти? - попитах повдигайки вежда. Май не трябваше да пия толкова много, защото сега мозъкът ми върви на бавни обороти
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 27, 2012 9:35 am

Когато видях обърканото изражение на Габриела, се усетих, че нещо съм се оплел жестоко. Усмихнах се и казах на Габриела:
-Всъщност съжалявам, че не те целунах по-рано... Но какво да кажа? Глупава грешка. - засмях се и помогнах на Габриела да се качи с мен в лодката. Подадох й ръка и след като влезе се нарамих с тежката да греба. Гледката беше направо неописуема. Толкова тихо, толкова спокойно, толкова много "толкова" вълшебно:
-Невероятно е! Толкова е живописно и магическо! Може да ти прозвучи нелепо от устата на мъж, но обожавам Лондон! Особено през нощта, когато етолкова тихо и спокойно... без никой наоколо. - усмихнах се и за момент оставих течението да носи лодката за момент. Усмихнах се на Габриела и казах:
-Никак, ама никак не съжалявам че едва не минах през теб... Иначе сега нямаше да сме тук.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 27, 2012 9:52 am

Повдигнах вежда поглеждайки го любопитно, интересно колко много можеше да те изненада една проста среща на улицата. Поех ръката му и след като се качих в лодката се наместих удобно на едната пейка и отново този път плъзнах ръцете си в ръкавите на якето му.
- Ако трябва да съм честна от твоята уста не ми звучи чак толкова невероятно - казах свивайки рамене. Все пак за цялото време в което бяхме заедно той не веднъж ме беше изненадвал с романтичните си описания
- Започвам да си мисля, че си го направил нарочно - казах подсмихвайки се леко
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 27, 2012 10:00 am

-Няма как да те срещна нарочно. - усмихнах се мило на Габриела и седнах до нея, като заставих греблата да "работят" сами с малко помощ от страна на магията. Прегърнах момичето и тихо изшептях:
-Ако ти е студено, можем да излезем от Темза и да се приберем или... Знам един невероятен ресторант и можем да отидем. Вярно, че не предлагат пица с четири сирена, но би било великолепно. - усмихнах се вяло и се отпуснах, гледайки наоколо. Имаше толкова много неща за правене в Лондон, а толкова малко време.
-...Или остава варианта да те изпратя до апартамента ти и да се връщам в хотела, а през деня да си направим една малка екскурзи из града. Музеят с восъчни фигури, Тъмницата и Зоопаркът... - засмях се и зачаках да получа отговор от отсрещната страна.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 27, 2012 10:22 am

Добре може би наистина нямаше как да ме срещне нарочно, ама трябваше да го кажа. Усмихнах се леко и отпуснах глава на рамото му когато ме прегърна.
- Студено нем, вече съм добре - казах леко срамежливо прехапвайки устната си. Огледах се и се усмихнах наистина беше страхотна нощ, беше спокойно и не чак толкова студено. Наистина нямаше по - красиво от нощен Лондон, просто можех да се влюбя в него повече и повече всеки път когато го видех.
- Ресторант? Та ние току що ядохме - казах шокирано и се разсмях поклащайки глава.
- Не е нужно да се връщаш в хотела, апартамента ми е достатъчно голям да събере и двама ни без проблем - казах поглеждайки го с усмивка
- А колкото до разходката няма да откажа. - допълних с широка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 6:27 pm

Излязохме от лодката и хванах Габриела за ръка като я поведох по Лондонските опустели улички и прегръщайки я, се отправихме в неизвестна посока. Усмихнах се вяло и продължихме докато не стигнахме известния Тауър Бридж. Усмихнах се и започнах да се разхождам по перилото, като щом ми писна се върнах при Габриела и й казах:
-Прекрасно е, но още по прекрасно ще е да се върнем в апартамента ти, да излезем на терасата и да отпразнуваме случайната си среща по това време и на това място. - засмях се и се огледах наоколо като си прелистих спомените и всички мигове досега. Първо в Рим, а сега тук... Беше въпрос на време да се случи нещо между мен и Пазителката. Засмях се и казах на Габриела:
-Впрочем, адски съм ти благодарен, че ме приюти като онези малки, бездомни кученца.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 6:45 pm

В главата ми се състезаваха мисли, докато се разхождахме по улиците на Лондон. Беше някак странно и да си призная малко ме плашеше това, колко бързо свикнах с присъствието му, сякаш го познавах от години, не от няколко часа. Да усещам тялото му и топлината му до себе си беше някак си комфортно, успокояващо.
- Май гледката те впечатли много - констатирах, когато той спомена апартамента и покривът ми. Усмихнах се леко и прехапах устната си, заставайки пред него, а ръката ми се спусна по неговата, докато не стигна дланта му, където леко преплетохме пръсти както направихме и с другите си ръце
- Това е така, защото и ти си толкова сладък също като тях - казах невинно заглеждайки се в него и този път бях аз тази която посегна за целувка
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 6:53 pm

Целунах момичето и бавно тръгнахме към апартамента й. Всичко се случи накак плашещо бързо, но в крайна сметка не застрашаваше живота ми, така че просто трябваше да се успокоя и да се отдам на разходката с Габриела. Забелязах, че има онзи сладък навик да си прехапва долната устна. Усмихнах се така както аз си умеех и съвсем скоро установих, че стигнахме до апартамента й. Тук по принцип повечето влюбени двойки се разделяха с една много страстна и задълбочена целувка, но вместо това се качих горе с нея. Излязохме отново на покрива и се загледах в гледката. Седнах на пейката като притеглих Габриела в обятията си:
-Ето, пак ще можеш да ме пазиш когато е необходимо, но те улеснявам максимално, защото можеш да пътуваш свободно. - усмихнах се и целунах Габриела. Всичко беше повече от фантастично. Поех ръцете й в шепите си и се усмихнах, поглеждайки я в очите.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 7:05 pm

Усмихнах се леко и подпрях глава на ръката му докато отново вървяхме към апартамента. Бях се отнесла някъде, опитвайки се да премисля нещата които се случиха днес и преди да се усетя бяхме в апартамента и отново на терасата. Настаних се близо до него и се усмихнах нежно, но когато спомена това да го пазя тялото ми се напрегна и мозъкът ми започна да работи на бързи обороти
- Не - не мисля, че това е добра идея - казах бързо, а гласът ми леко потрепери и аз се изправих приближавайки се до парапета. Не това не беше просто лоша идея, това беше ужасна. Не можех да му бъда пазител, ако предизвикваше в мен подобни мисли и емоции каквито правеше само с този негов поглед и крива усмивка. Не можех да рискувам, имаше прекалено много неща които зависеха от това.
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 7:13 pm

-Добре, добре... Предавам се... И така си ми е добре. - отидох при нея и я прегърнах като подпрях нежно брада в рамото й. Усмихнах се и след като премислих за пореден път всичко, което се случи досега. Усмихнах се и хванах Габриела за ръката, преплитайки пръстите си както по-рано. Върнахме се обратно на пейката и я прегърнах като се загледах във великолепната гледка, която ме опияняваше направо. Всичко беше толкова, толкова... не можех да намеря дори подходящата дума, за да опиша всичко, което се беше случило:
-Впрочем, искам да знаеш, че обожаяам случайностите и особено тези, които се характеризират с теб. - целунах момичето и нежно го целунах.
-Вечерта е великолепна... Също като теб. - заключих аз и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 8:01 pm

Усмихнах се отново и затворих леко очи когато усетих ръцете му около себе си и инстинктивно се облегнах на него. Позволих му да ме придърпа отново към пейката и за един дълъг момент се загледах в хоризонта. Мислите ми се въртяха отново и по - точно една определена заемаше главното място в момента. Накрая се обърнах с лице към него и се усмихнах леко
- Зандър.... - започнах, но прехапах леко устна чудейки се как точно да продължа. Исках да му обясня, да му кажа защо не мисля, че е добра идея да му бъда пазител особено като се има предвид как се бяха развили нещата в последният час и половина, два. Прокарах леко ръка през косата си и се загледах в ръцете си когато започнах отново да говоря
- Бяха минали няколко месеца от както бях напуснала академията и официално бях призната като "Пазител"... Саймън Андрюс. Той беше пророк и разбира се доста хора искаха главата му на поднос - казах засмивайки се леко, а погледът ми се рееше навсякъде само не в него.
- Назначиха ме като негов пазител, бях нахъсана и амбицирана да се докажа, все пак това бе първата ми задача. И първоначално всичко вървеше по - добре от колкото си представях... Но когато прекарваш по - голямата част от времето си с някого ти се привързваш към него.- продължих разказът си преглъщайки по - трудно
- Не исках да призная, че бях прекалено надълбоко, не исках да призная дори пред себе си, че не съм готова за това. Разбира се това беше грешка. Пътувахме към вилата в планината, място отдалечено от всички и всичко, но бяхме нападнати и чувствата ми към него замъглиха преценката ми... Чух викът му и се обърнах към него, но в този момент от някъде изскочи един от демоните които ни бяха нападнали и ме порази на земята, забивайки камата си в тялото ми. Свлякох се на земята, не можех да дишам, нито да помръдна, единственото което можех да сторя беше... - разказвах пренасяйки се отново там, сякаш всичко се случваше пред очите ми отново и усетих как няколко сълзи се спуснаха по лицето ми
- Единственото което можех да сторя бе да гледам как го убиват - довърших накрая историята си, а гласът ми не беше по - висок от шепот
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 8:11 pm

-Значи това е станало и ти... - изшептях замислен и вплетох пръсти с тези на Габриела. Не ми беше до усмивки в момента, затова просто я прегърнах и двамата слязохме от покрива, отивайки в апартамента й. Когато влязохме вътре й помогнах да свали якето ми и отидох до кухнята. Налях й чаша портокалов сок и седнах на дивана до нея. Усмихнах се окуражитлено и поех ръцете й в шепите си:
-Каквото е станало, е станало... Разбирам, че се обвиняваш за случилото се... Искала си да предпазиш някого, но не си успяла. - в този момент си спомних нещо подобно, случило се и с мен. Момента ми на беззащитност и уязвимост. Отърсих глава, за да се отърва от тези мисли и се пресегнах за дистанционното. Пуснах телевизора и казах на Габриела:
-Нека не помрачаваме прекрасната вечер... Искам да видя отново красивата усмивка на лицето ти... - нежно целунах момичето, а след това се настаних и отпих от моята чаша. Станах от мястото си, дръпнах пердето и се върнах при момичето.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 8:26 pm

Кимнах леко, все още без да го поглеждам, тялото ми беше изпълнено с напрежение очакващо реакцията му, но когато сплете пръсти с моите леко се отпуснах. Той не бягаше, което трябваше да е добре... или поне така си мисля. След още един дълъг миг на мълчание се върнахме в апартамента, свалих якето му и се настаних на дивана, свила крака под себе си и захапах нокътя на палецът си, лош навик който правех когато бях нервна. Зандър се върна и седна до мен, имах нужда да ме разбере, не мога да го обясня точно защо, но наистина имах нужда от това. когато ме целуна сложих ръка леко на лицето му и слаба усмивка се плъзна по устните ми. Проследих го с поглед докато се придвижи до прозорецът и обратно до диванът. Размърдах се леко и сложих краката си върху неговите, сгушвайки се по - близо към него и отпуснах глава на рамото му
- Благодаря ти, че не ме съдиш - промърморих тихо затваряйки за момент очи поемайки ароматът му, което ми подейства успокояващо
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 8:36 pm

-Никой няма правото да те съди... Още по-малко пък аз. Хайде, ела насам. - погъделичках я, а след това я целунах нежно, в опит да ми се размине шамарът. Нежно я прегърнах и казах:
-Колкото и невероятно да ти се струва, мен не ме е страх от теб... Дори напротив - сега нямаше да съм тук ако бях някакъв страхливец. Освен това, в този труден за теб период на чувства имаш нужда от подкрепа, а не от осъдително поведение, така че... - усмихнах се и обещах на мен и на Габриела, че ще бъда нейна опора срещу всички, които я съдят. Преплетох пръсти с нейните и установих, че изобщо не ми се спи. Сетих се за едно великолепно измерение, където можеше просто да се откъснеш за мислите си и да се отдадеш на любимия си човек. Усмихнах се и попитах Габриела:
-Спи ли ти се вече?
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 8:46 pm

Не можех да не се засмея когато започна да ме гъделичка, а усмивката ми остана на мястото си и след това. Повдигнах глава и го погледнах изучаващо
- Хей, трябва да те е страх, аз съм тренирана машина за убиване трето поколение - казах опитвайки се да звуча сериозно и заплашително, но мекият поглед на зелените му очи не ми позволиха. Поклатих глава предавайки се и отново се отпуснах в прегръдките му
- Нем, не мисля, че скоро ще заспя - казах прехапвайки за пореден път леко устната си
- Какво имаш на ум? - попитах любопитно, четейки между редовете
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 8:53 pm

-Ами мислех си... - усмихнах се и се концентрирах като казах на Габриела:
-Да отидем в стаята ти? - усмихнах се и когато Габриела ме поведе към стаята й, се усмихнах, защото знаех къде точно ще се озовем. Когато тя отвори вратата, се засмях и казах:
-Добдре дошла в Измерението на мечтите, където можем да останем насаме само със себе си, а каквото си пожелаем се превръща в реалност. - усмихнах се и я хванах за ръката като тръгнахме по пътеката от рози, доеща до едно легло. Огромно и меко легло с пухкави като облаци завивки. Усмихнах се и седнах като притеглих Габриела в обятията си и нежно я целунах:
-Всичките ти желания и мечти се превръщат в реалност, макар че при мен това се случи още в реалния свят в Рим, после в Лондон, а сега може би и тук. - усмихнах се и нежно я целунах.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 9:03 pm

Не ми отне много време за мислене, просто се изправих и се запътих към спалнята си, а той вървеше плътно зад мен, ръцете ни все още свързани, а пръстите преплетени. Погледнах го за миг преди да отворя вратата, а когато го направих очите ми се разшириха леко, изненадана от това което виждах. Беше красиво, това бе първото което ми дойде на ум, наистина беше красиво.
- Тоест ако си пожелая, да кажем .... водопад от шоколад ще го получа? - попитах повдигайки вежда с широка усмивка играеща върху устните ми. Думите му малко ме изненадаха и ето че отново се намирах с лице към него само на сантиметри един от друг
- Така ли? Значи си мечтал за мен? - попитах повдигайки вежда. Знаех перфектно че това е невъзможно и че дори звучи глупаво, но не можах да се сдържа
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 9:10 pm

-Не точно... Мечтах за перфектното момиче... - усмихнах се и я целунах като я погъделичках отново. Определено идеята й за шоколадов водопад ми се понрави страшно много и си го представих точно пред мен. Усмихнах се на Габриела и й казах:
-Откраднах идеята ти и водопадът е точно ето там. - кимнах в посока на невероятното чудо и се засмях. Станах и отидох до него като си представих и две чаш. Загребах от шоколада в тях и се върнах при Габриела:
-Наздраве! - отпих от чашата си, но изглежда част от шоколада реши да полепне по горната ми устна и заприличах на Хитлер. Вдигнах панталоните почти до подмишницата си и започнах заплашително да размахвам пръст, говорейки на развален немски език. Засмях се и седнах до Габрила, като се избърсах и я целунах:
-А за какво мечтаеш ти?
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 9:20 pm

Усмивката ми малко помръкна при думите му и поклатих глава отмествайки поглед в страни
- Аз не съм перфектна Зандър .... - промърморих, но той ме прекъсна с нежна целувка. Когато водопадът се появи, не можех да сдържа усмивката си, а на представлението му избухнах в смях, поклащайки накрая глава.
- Ако трябва да съм напълно откровена нямам си и на идея. Зная че искам да помагам и да пазя онези които не могат да се пазят сами... но това не е мечта то е просто това което съм. - казах свивайки рамене леко поглеждайки в красивите му очи
- Но в момента... в момента искам да забравя за абсолютно всички - казах с усмивка и потопих пръстът си в шоколада, а след това го облизах леко
- Ще споделиш ли моментът с мен? Ще забравиш ли за всичко друго? - попитах с лека усмивка, макар едно гласче в съзнанието ми да ми подсказваше, че нямах правото да го моля за подобно нещо
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 9:26 pm

-От тук, че и до края на света. - казах аз с нотка на увереност в гласа си и се усмихнах, след което просто се излегнах на леглото и прегърнах Габриела. Усмихнах се и й казах:
-За другите може и да не си перфектната, но за мен си. - изшептях тихо и я целунах за не знам вече кой път. Обходих лицето й нежно с върха на пръста си и след това се загледах в очите й. Бяха толкова прекрасни и великолепни и... Определено щях да споделя момента с нея.
-Нека забравим за всеки и всичко. Тук няма никой, за който да се тревожим, освен може би за импусливните ми действия, но когато съм около теб мисля, че съм много по-разумен. - усмихнах се и отново целунах момичето, като си представих едно прекрасно мастиленичерно небе с много слатни звезди и сребърна пълна Луна. Нямаше как да е по-перфектно.
-Можеш да ме помолиш за абсолютно всичко...
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 9:36 pm

- Ти си луд - казах засмивайки се и поклатих глава само преди пет минути му бях признала, че едно човешко същество е мъртво заради мен и некомпетентността ми, а той се държи сякаш съм светица, определено не беше с всичкият си.
- Шокиращо .. - отвърнах на коментара му, че около мен е по - разумен.
- Не знаеш в какво се забъркваш - бяха последните ми думи, но преди да каже каквото и да е устните ми намериха неговите плътни устни. Прокарах леко върхът на езикът си по контура на долната му устна, а след това го плъзнах между вече разтворените му устни и този път се откъснахме, една когато се нуждаехме от кислород, а ръцете ми се плъзнаха около вратът му, пръстите ми се заплетоха в косата му придърпвайки го леко към мен
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 9:57 am

Реших, че е време да замълча и да се оставя на ласките на момичето. Усмихнах се на Габриела и на свой ред вплетох пръсти в костата й.
-Наистина се държа по-нормално и отговорно около теб, защото досега да бях унищожил сума неща. - засмях се и последва нова страстна целувка, която беше необезпокоявана и непрекъната от никой, освен от нуждата да дишаме. Бавно се надигнах и си свалих тениската, защото странно защо беше ми станало горещо. Преплетох пръсти с тези на Габриела и й казах:
-Искам да забравя за всичко и всички... Благодаря, че си с мен в този момен... - погледнах я отново в очите и получих онова странно чувство на потъване в тях. Наистина имаше невероятни очи, в които не можех да спра да се взирам.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 10:59 am

Постепенно целувката се задълбочи и усещах как тялото ми започва да потрепва от емоциите които Зандър предизвикваше в мен. Когато си свали тениската прехапах устна, а погледът ми се плъзна по тялото му, трябва да призная, че наистина изглеждаше добре.. глупости беше перфектен. Надигнах се леко и със следващото се намирах върху него, с крака от двете страни на тялото му, едната ми ръка се оплете около вратът му, а другата се разхождаше по гърдите му
- Стига да не забравиш мен, нямам абсолютно нищо напротив - казах закачливо и лека усмивка заигра по устните ми
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 2:09 pm

-A бих ли могъл? - попитах изкусително и нежно целунах момичето. Последва едно бързо завъртане и се озовах върху момичето. Усмихнах се и я погъделичках. Засмях се и й казах:
-Тогава нека двамата забравим за абсолютно всеки и всичко и да се отдадем на мига... - отметнах косата й встрани инежно започнах да я целувам по врата. За момент се отделих от нея и й казах:
-За хубавите неща се изисква време... Перфектните се случват веднага. - усмихнах се и обходих лицето на момичето с върха на пръста си. Представих си перфектната картина и мигом всичко около нас се промени коренно. Сребърна мъгла се спусна навсякъде около нас... Разнесе се романтична музика, а белите завивки се превърнаха в алено червени.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 2:21 pm

Нежен кикот се изплъзна от устните ми когато той ни превъртя и махнах един кичур от очите си, гледайки директно в неговите.
- Не е нужно да ме убеждаваш повече, вече съм прекалено навътре дори да си помисля да спирам - казах усмихвайки се срамежливо и прокарах леко пръсти през косата му, без да откъсвам очи от неговите. Притворих леко очи при докосването на пръстите му към лицето ми и инстинктивно наклоних глава към ръката му. Отворих очи и се надигнах съвсем леко, достигнах до устните му и го дарих с една доста страстна целувка. Ръцете ми се плъзнаха по гърдите му и след това по гърба му, като леко забивах пръстите си в кожата му и го придърпвах към себе си отдавайки се на целувката
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 11:45 pm

Определено да съм в момента с Габриела никак не ми пречеше. Даже ми беше супер невероятно комфортно в прегръдките й. Отпуснах се и се оставих изцяло на ласките й като лек стон се отдели от устните ми и се разнесе из стаята или каквото беше останало от нея. Обожавах това измерение и определено беше великолепно мечтите ти да се превърнат в реалност без да се налага да заплатиш най-високата цена. Усмихнах се и продължих да целувам Габриела по врата, а след това се изправих в седнало положение и хванах момичето за ръка и я поведох по една тясна горска пътека, която се беше материализирала току що и от от нищото. В края на нея имаше водопад, а там ни чакаше същото легло, от което станахме преди малко. Двамата с момичето се настанихме отново на леглото, поех ръката й в шепите си и казах:
-Аз съм готов да забравя всичко... А ти готова ли си да заличиш всичко освен мен? - попитах тихо и отново започнах да я целувам по врата като през главата ми не минаваше нито една мисъл... Бях изцяло концентрирам в това, което ми се случваше в момента и всеки рецептор по тялото ми нашепваше нейното име ме караше да я искам все повече и повече. Последва поредната страстна целувка, чието прекъсване бе провокирано от нуждата ни за кислород.Усмихнах се вяло на момичето и казах:
-Чувствам се повече от перфектно в това измерение, но всичко, което някога съм мечтал да имам до себе си, в момента го визирам в теб... - довърших шептейки и преплетох пръстите си с тези на Габриела.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 7:52 am

Обстановката се промени и Зандър ме поведе по някаква пътека, но ако трябва да съм честна мислите ми изобщо не бяха там. Той беше прекалено разсейващ, особено като се има предвид, че е полугол, наистина ми беше трудно да се концентрирам и да огледам обстановката около нас. Когато се събудих тази сутрин денят изглеждаше съвсем обикновен, като всеки друг в последните години. Пред нас отново се намираше леглото и аз се намърдах в средата му, а Зандър се настани до мен или по - скоро върху мен. Усещах мускулестото му тяло притиснато в моето и топлината му пренасяща се върху мен и не можех да се сдържа и да не го целуна. Този път плъзнах устните си по челюстта и вратът му.
- Това е защото не ме познаваш... сигурна съм че когато ме опознаеш ще избягаш с писъци от мен - казах шеговито и се засмях леко и стиснах малко по - силно сплетените ни пръсти, защо не бях напълно сигурна, но това не беше от значение
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 3:18 pm

-Никакъв шанс да се отървеш толкова лесно от мен. - усмихнах се и изшептях изкусително на момочето, след което започнах да я целувам по врата, леко приплъзвайки устни по скулите и врата й. Когато целувката приключи се отдръпнах от нея и я погледнах в очите като й казах:
-Ако ме опознаеш мен... може наистина да побегнеш. - казах шеговито и я погъделичках. Отново започнах да я целувам нежно като от врата се спуснах към раменете. Внимателно дръпнах презрамката на потничето й и продължих с целувките. Габриела беше толкова... В нея имаше нещо толкова магнетично, а в очите й играеха онези пламъчета, които и в моите, когато си мисля за нещо по-екстравагнатно. Габриела беше толкова сладка и пленителна... Не можех да откъсна очи от нея дори и от това да зависи живота ми. Последва нова усмивка от моя страна и отново намерих ръката на момичето като отново преплетох пръсти с нейните. Усещах драскотините, които Габриела ми беше направила по гърба, но ги игнорирах и продължих да се занимавам с приятното си занимание. Последва ново завъртане и се озовах отдолу, усещайки тялото й близо до моето... Всеки рецептор сякаш крещеше името й и искаше да я усети в цялото й величие. Леко се понавдигнах до седнало положение и отново започнахме целувките с момичето. Нуждата за кислород ме накара да се отделя за момент от Габриела:
-Макар и да те познавам от няколко часа, имам чувството, че се знаем от цяла вечност... - изшептях тихичко и обходих лицето й с върха на пръста си. Усмихнах се и за пореден път намерих ръката й, където вплетохме пръсти:
-Всяка мечта става реалност... Тогава... - отдели се стон от устните ми и картината започна да се променя някак постепенно. Започна да преобладава червения цвят и да звучи романтична музика, а до нас се материализира поднос със шампанско.
-Наздраве! - вдигнах тост за случайните срещи и целунах Габриела.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 7:35 pm

Обстановката се промени за пореден път и този път се сдобих с шампанско, отпих глътка, а след това поклатих леко глава. Оставих чашата в страни и се наместих върху него, заставайки на колене, така че сега бях малко по - висока от него, погледнах надолу към лицето му, а косата ми падна около нас като водопад.
- Би ли спрял да се разсейваш и говориш и би ли бил така добър да съсредоточих вниманието си върху мен? - попитах с игрива усмивка и този път аз бях тази която смени обстановката. Леглото под нас изчезна и ние се намирахме на одеяло постлано директно върху фина зелена трева, намирахме се на една малка поляна обградена от дървета, имаше малко езеро не много далеч от нас, а луната беше пълна и сребърна и се отразяваше красиво във водната повърхност. Наведох се бавно и отново слях устните ни, но този път за много по - бавна и нежда целувка
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 3:51 pm

Реших, че е време да замълча и наистина да се отдам на времето, което да прекарам с Габриела... Без извинения и оправдания. Обстановката около нас беше просто невероятно романтична. Отражението на сребърната луна, сияеща на небето се къпеше в кристално чистите води на спокойното езеро. Усмихнах се и реших да отговоря на целувката с друга, но малко по-страстна и задълбочена. Отметнах косата й встрани и започнах да обсипвам врата й с нежни и краткотрайни целувчици, но всеки път се връщах към сладките й устни, които направо ме влудяваха, карайки ме да изпитвам нещо, което не съм чувствал досега. Наистина бях забравил за всичко и всички, защото само и единствено Габриела беше пред очите ми. Усмихнах се и отметнах косата й встрани... Последва ново завъртане и се озовах върху момичето. Плъзнах внимателно върха на пръста си по лицето й и се усмихнах широко. Приближих се до ушенцето й и тихичко й прошепнах:
-Искаш ли да избягаме някъде? Нямам предвид само това измерение... Да напуснем Миднайт и да отидем някъде... някъде далеч... - усмихнах се мило на момичето и продължих с целувките по врата. Всичко в мен бушуваше, а аз сякаш не бях онзи самотен романтик. Намерих някой, който малко или много се държи като мен... Да, вярно че Габриела беше Пазител и разбирах мотивите й за повереници или по-скоро за отказа на такива, но не ме интересуваше особено. Тя беше специална за мен и щях да направя всичко възможно, за да й покажа какво значи за мен.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 4:20 pm

Целувките но отново станаха страстни и разгорещени и спиращи дъхът и не се оплаквах ни най - малко. Устните му се разхождаха по шията ми, прехапах своята долна устна, затваряйки очи и отпускайки глава назад, а ръцете ми обикаляха тялото му и забивах леко нокти в гърбът му унесена от невероятното усещане от близостта и допирът му. Когато ни преобърна се засмях леко, но обвих крака около кръста му и пръсти в косата му
- Защо искаш да избягаш? - попитах любопитна, а гласът ми не бе по - силен от шепот, просто не бях сигурна, че ще бъде стабилен
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 5:27 pm

-Защото се нуждая от почивка, а и докато съм тук, вунаги ще има същества, които да търсят помощта ми... - усмихнах се на Габриела и след това я уверих, че няма да е за дълго, просто месец или два почивка, през които да забравя за всички вампири, духове, които ми изпращат послания и всякакви подобни. Целувките ми отново започнаха да обхождат кожата й. Беше ми толкова хубаво с Габриела. Обожавах допира и аромата й... Имах чувството, че всеки един рецептор от тялото ми крещи нейното име и моли за нейното присъствие. Исках да я усещам до себе си и да знам, че винаги, когато се нуждая от упора, тя ще е насреща и ще е готова да изтърпи дразнещата ми персона. Не исках да я загубя, защото не си представях какво ще ми е без нея... Целувките ми продължиха да обсипват всеки квадратен милиметър кожа, а езикът ми оставяше лека пареща следа по съвършената й кожа, огрявана от сребърната и мека светлина на луната. Бавно плъзнах ръце, проследявайки всички извивки на тялото й, а после, за пореден път, се върнах към сладките й устни, които ми носеха ненормално много наслада.
-Е, съгласна ли си да ме последваш за едно кратко пътуване до някъде... За седмица-две... А може и месец или два...? - въпросът ми бе по-тих и от шепот, но едва ли имаше проблем Габриела да ме чуе, имайки предвид близостта ни в момента.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 5:40 pm

Замислих се за момент над думите му, почивка звучеше доста добре. Макар, че тъкмо се бях нанесла в малкото градче. Не се нуждаех от кой знае колко много убеждаване. Не можех да повярвам само колко бързо свикнах с присъствието му и мисълта да се разделим ми се струваше нелепа и ужасна. Беше сякаш се познавахме от векове, не от няколко часа, но имаше ли значение от колко време се познаваме, когато и двамата бяхме наясно с това което изпитвахме. Простенах тихо, когато отново усетих нежните му целувки по кожата си, сякаш решили да ми покажат, че нищо друго няма значение. Желанието ми да бъда негова напираше все повече и повече в мен и това си беше нечестно разиграване. Как можех да кажа не при толкова убедителен въпрос? А, дали изобщо исках да кажа не? Дори не се замислих когато думите се изплъзнаха от устните ми
- Можем да останем тук ... - промърморих срещайки погледът му
- Имам предвид в моят апартамент - поясних усмихвайки се леко, колкото и да ми харесваше това измерение, Лондон си беше Лондон и не можех да стоя далеч от него
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Left_bar_bleue0/50Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 8:32 pm

-Тогава да останем тук... В Лодндон... - изстенах тихо и продължих с целувките. От устните отново се спуснах към врата, рамото, а после отново се върнах на онези сладострастни устни, които миносеха толкова много наслада. Обожавах времето, прекарно с Габриела беше толкова, толкова... По дяволите, дори не можех да намеря думата, която да опише чувствата ми към нея. Усмихнах се и последва ново завъртане като момичето за пореден път се озова отгоре. Широка усмивка се плъзна по устните ми, а очите ми се взряха в тези на Габриела. За пореден път изпитах онова чувство на потъване, което и по-рано... Усмихнах се и й казах:
-Имаш прекрасни очи. - прозвуча с най-детския ми глас репликата, а ръката ми се задържа на бузата й. Усмихнах се и леко се надигнах от мястото си като нежно я целунах за пореден път.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 8:50 pm

Прехапах устна леко, оставаме в Лондон, това звучеше перфектно за мен, кой да предположи, че този град ще ми даде толкова много неща. Но в момента не можех да мисля за Лондон, просто съзнанието ми беше окупирано с други много по - приятни мисли. Стонът на Зандър изпрати електричество по цялото ми тяло, а целувките му започнаха да ме изгарят отново и отново, боже това беше невероятно. Не издържах много дълго и се завъртях отново настанявайки се върху него и отпуснах глава на ръката му
- Само очите ми ли ти харесват? - попитах повдигайки вежда и се наведох по- близо към него
- И за протокола и твоите си ги бива - допълних закачливо и докоснах леко устните му със своите. Но желанието му да усещам допирът му беше по - голямо от това да го дразня затова, просто се плъзнах по тялото му и започнах да оставям целувки по шията и гърдите му, а пръстите ми се разхождаха по релефният му корем и около ръбът на панталоните му
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца, Рим   Преди няколко месеца, Рим - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преди няколко месеца, Рим

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Корея, преди няколко месеца
» Центъра на града, преди 2 месеца
» Къщата на Девон, преди 7 месеца
» Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*
» Париж, преди 10 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-