Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Melinda Gordon I_vote_lcapMelinda Gordon I_voting_barMelinda Gordon I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Melinda Gordon Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Melinda Gordon Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Melinda Gordon Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Melinda Gordon Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Melinda Gordon Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Melinda Gordon Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Melinda Gordon Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Melinda Gordon Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Melinda Gordon Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Melinda Gordon Banne110

Melinda Gordon Bb18bf10

Melinda Gordon 5084683k

Melinda Gordon Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Melinda Gordon

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Melinda Gordon
Melinda Gordon
Human
Human

Брой мнения : 6

Melinda Gordon Empty
ПисанеЗаглавие: Melinda Gordon   Melinda Gordon Icon_minitimeСря Авг 22, 2012 10:25 pm

Името ми е Мелинда... Мелинда Гордън и съм човек, но не просто човек, а такъв, който може да вижда духове... Да, точно така... Когато бях на 6 години и баща ми почина, аз самата преминах през невероятен шок и започнах да виждам бродещи духове или както баба обичаше да ги нарича "приковани духове". След като разбрах какво умея не бях във възторг, но реших да помагам на загубените души да отидат при Светлината. Историята ми е сложна и заплетена, но за да я разбере някой напълно, трябва да чуе историите на душите, на които помагам потоянно. Не ги търся аз - те ме намират и всеки път ме въвличат в историте от миналото им. Всички "ТЕ" имат недовършени дела, а аз съм връзката със света им. Преместих се наскоро в Миднайт, защото научих за множеството същества, намирайки се на територията на градчето. Сега вече съм на 19 години и се уредих с малък апартамент в центъра на града, където е доста оживено. От няколко години насам съм се отдала да помагам на Духовете да преминат отвъд, но за пръв път ми се наложи да помагам на Дух да се сдобие с тяло. Една безсънна нощ започнах да получавам странни видения и знаци. Имаше оръжие, пръстен, черна маска и момче, лежащо в локва кръв. Опитвах се да му помогна, но той едва си спомняше какво се е случило с него. Отворих си ресторант в града и се радвах на успеха си преди един много, много недоволен призрак да го подпали. След като вече всичко е наред, аз продължавам с невероятните сеанси с Духове, като междувременно се щурам из ресторанта и помагам на "прикованите души". За момента се надявам на чудо и очаквам да мога някога да си дам почивка от всички и всичко, но надали това ще се случи скоро, имайки предвид любовта на съдбата към мен.
Въпреки невероятната си способност аз не съм от най-специалните хора на Земята. Приличам на всеки друг човек - косата ми е тъмна, а очите ми, въпреки умората и нещата, които са видели си остават светли и любопитни, все така любознателни и изразителни. Разбира се, цветът на кожата ми силно контрастира с този на косата и очите и това остава впечатление у повечето, че съм вампир, макар че поведението ми клони повече към "хахото на града". За разлика от поведението ми обаче характерът ми е малко по-сложен от колкото се очаква. На моменти съм тиха и примирена, но омразата към баща ми, който привлича духовете към тъмната страна, на моменти проличава... Особено, когато агресивно се намесвам в отношенията Дух-незавършено дело. Колкото и объркващо да се държа понякога, аз си оставам благото и влюбчиво момиче, което търси МОМЧЕТО на мечтите си.

Лик: Jennifer L. Hewit
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Melinda Gordon Left_bar_bleue0/50Melinda Gordon Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Melinda Gordon Left_bar_bleue0/50Melinda Gordon Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Melinda Gordon Left_bar_bleue0/50Melinda Gordon Empty_bar_bleue  (0/50)

Melinda Gordon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Melinda Gordon   Melinda Gordon Icon_minitimeСря Авг 22, 2012 10:34 pm

Melinda Gordon 3872857440
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
 

Melinda Gordon

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Let's begin our adventures from here... :: Героите Ви-