Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_lcapНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_voting_barНа плажа преди 6 месеца - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Banne110

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Bb18bf10

На плажа преди 6 месеца - Page 2 5084683k

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 На плажа преди 6 месеца

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 6:51 pm

First topic message reminder :

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Beach-night
Беше късно и не ми се седеше в апартамента. Излязох и реших да се разходя малко, като отидох на плажа. Свалих обувките си и започнах бавно да престъпвам по вече студения пясък, като се наслаждавах на песачинките, които минаваха между пръстчетата на крачетата ми. Дълго време просто гледах морето и се чудех какво да направя … не исках някой да ме види, но просто не можех да му устоя. Пуснах обувките си и те паднаха на пясъка, а после се съблякох бързо. Бях останала само по бикини, огледах се нервно, за да се уверя, че няма хора наоколо и свалих и тях. Затичах се към водата и когато тя стигна до кръста ми, просто усетих как се трансформирам и се потопих. Водата беше доста студена, но тялото ми й се наслаждаваше, така че аз не обръщах внимание на температурата. Плувах повече от час, а най-накрая излязох с широка изморена усмивка. Само секса можеше да ме накара да се почувствам по-добре. Излязох все така гола и дори не се огледах, за да се уверя, че съм сама. Намерих дрехите си, но реших малко да полежа така, преди да се облека. Просто легнах по гръб и се вгледах в звездите.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 10:17 pm

Аз обаче бях толкова изморена, че не отговорих на нито една от думите му, а просто го гледах втренчено. Дори ме домързя да си взема чипс, но и не бях много гладна вече. Усещах как нежни звук от капещата вода ме успива и накрая се предадох, като затворих очите си, защото вече ме наболяваха, но се опитах да се задържа будна.
Дълго време чувах как Джош се мести нервно около мен, а това ме караше да се усмихвам, като не можех да го потисна, но накрая усмивката ми изчезна, защото просто заспах.
Сънувах огромното море и как плувам в него, като накрая дори легнах на дъното му и от там гледах луната, която беше толкова далеч, но водата беше като лупа и като изключим, че я размазваше леко, я правеше да изглежда така реално близо.
Вече се бях отпуснала толкова много, че може би щеше да спре да вали, но аз силно се надявах да не стане така. Единственото, което създаваше дискомфорт на тялото ми беше спалния чувал, върху който бях заспала, вместо да се мушна в него на топло. Е ... не беше и ледено студено, но просто обичах винаги да ми е много топличко и да се въргалям в меки завивки.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 10:24 pm

На сутринта слънцето грееше и вече имаше дъга. Валъри все още спеше невинно и спокойно. Усмихнах се и внимателно я събудих, като се усмихнах окуражително и казах на момичето:
-Добро утро! Как спа? - засмях се и след като получих отговор, излязох навън и се загледах в прекрасната дъга, която се бе опънала от край до край на безбрежното небе. Усмихнах се и помогнах на Вал да се измъкне от палатката. Показах й красивата дъга и й казах:
-Ирландците вярват, че в края на всяка дъга има гърне със злато, но аз не вярвам на подобни неща. Единственото щастие е да изживееш дадения ти живот пълноценно. - усмихнах се и след това се огледах наоколо, като попитах Вал:
-Е, ще закусваш ли или си пас? - попитах през смях и се загледах в безбрежното синьо небе, където белите облаци се гонеха безспир.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 2:28 pm

Потърках сънено очи и започнах да се протягам като котенце, а тялото ми да пука леко. Беше ми малко рано за ставане, но нима можех да му откажа нещо … а и определено тук се наспивах много по-добре, отколкото в ужасно шумния си апартамент, който беше до една от най-натоварените улици на града и просто ме побъркваше.
- Добро утро – казах с доста голямо закъснение и премлясках сухо – имам чувството, че съм спала два дена – казах накрая с усмивка и отново се протегнах, но тогава се стреснах и го погледнах притеснено – не съм … нали?
Щеше да е ужасно, ако бях проспала два дена, но наистина се чувствах прекалено жизнена и ми беше ужасно странно. Тялото ми беше така добре отпочинало, че сякаш бях бутилчица, заредена с енергия до горе, че чак тапата щеше да изхвърчи, като тапа на шампанско.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 9:09 pm

-Не, не си проспала два дни. Просто да прекарваш времето си извън града е просто невероятно. - усмихнах се мило на момичето и след това се огледах наоколо и казах на момичето:
-Не знам какво ме успокоява в това място, но имам чувството, че мога да заживея тук. - протегнах се и след като лъчите на слънцето ме озариха, леко се разсъних и се шмугнах в палатката, като след секунди излязох с поредното лакомство. Усмихнах се любезно на момичето и казах:
-Е, не е петзвезден хотел, но все пак е спокойно и тихо местенце, на което можеш да се наспиш невероятно добре. - усмихнах се мило на момичето и след като погледнах часовника си, й казах:
-Е, готова ли си за един бърз пикник, а после заминаваме за... На където ни отвее вятъра. - засмях се и зачаках търпеливо да получа отговор от страна на момичето.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 9:22 pm

Точно щях да кажа да, когато осъзнах, че ми писна да се опитвам да чета между редовете. Какво, ако ме отреже? Нямаше да свърши света.
Той усети как се приближих към него, като хванах бицепса на свободната му ръка, но тогава моята се спусна бавно надолу, като пръстите ми погалиха много нежно дланта му и преди да се усети, вече ги бях преплела с неговите. Усетих как дланта ми се навлажни леко от притеснение, но се опитах да бъда максимално спокойна. Усмихнах му се, като се надявах да не мълчим повече, но явно трябваше да направя нещо по въпроса, затова надигнах вежди и попитах:
- Къде ще се настаним?
Чак тогава усетих как цялата ми кожа настръхна и вече се притесних малко повече, а когато усетих как лицето ми поруменя, извъртях леко поглед, но не пуснах ръката му.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 9:31 pm

-Предполагам, че все ще си намерим място. А и кои би ни отказал да се настаним някъде? - засмях се и поведох Валъри в неизвестна посока. Усмихнах се мистериозно и се обърнах към нея, като й казах жизнерадостно:
-Нека съберем нещата и се върнем в града, а после ще мислим какво да правим. Все пак имаме страшно много варианти за забавления, така че няма да скучаем никак-никак. - засмях се и след като събрахме нещата, заедно тръгнахме в неизвестна посока. Усмихнах се мило на момичето и казах:
-Предлагам да се отървем от всички тези неща, като ги оставим вкъщи и след като вземем всичко необходимо, можем да си направим пикник и след това да се позабавляваме в града... Чух, че има нов подводен ресторант... До колкото разбрах е бил невероятен.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 9:38 pm

Останах с леко отворена уста и се чудех какво става? На мен ли нещо ми имаше или той не отрази абсолютно нито едно от действията ми. Вярно, че си бях момиче и вечно ме гонеше параноята, но той май не забеляза какво бях направила току що или просто не искаше да обърне внимание на случващото се. Бях очаквала нещо, което няма да ми хареса, но не пък и нищо. Е … може би беше гей … не, беше прекалено … не знам, просто не ми изглеждаше на обратен. Сигурно просто не ме харесваше и това е.
- Добре – казах само накрая и започнах да му помагам с нещата.
Събрахме всичко и отново тръгнахме, а аз сложих ръцете си в джобовете и реших да се насладя на природата, докато сме още сред нея, тъй като очевидно щях да имам възможността да се насладя на него и по-късно днес.
Започнах да се чудя, дали се тъпче само с чипс и най-различни неща и защо, за Бога, аз все още се опитвах да ям здравословно, когато очевидно това нямаше да навреди нито на здравето ми, нито на фигурата ми.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 9:45 pm

След броени мигове вече бяхме на главния път и чакахме да мине някое такси, но не... Никой не минаваше от тук, че просто оставаше да се обадя на някой, за да дойде. Извадих мобилния си и набрах полицията:
-Ало, полицията ли е? - попитах аз с уж разтревожен глас и когато ме попитаха какво става, казах:
-Тук се продават хапчета. - гласът от другата страна прозвуча адски развълнуван, като ме попита къде съм, а аз кратко и ясно, едва сдържайки смеха си, отговорих:
-В аптеката. - засмях се и затворих мобилния, като вече набрах правилния номер и поръчах кола, за извън града. Диспечера ми прозвуча някак странно изненадан от факта, че трябва да прати кола в околията, но ми каза, че до половин час ще си имаме превоз:
-Е, има цял половин час? Какво правим?
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 9:52 pm

Аз все още се смеех на това, че се беше обадил в полицията и се лигавеше. Определено не беше сред нещата, които правех аз, но от страни си беше много забавно.
Мина малко време, преди да асимилирам какво ми казва и да се замисля над въпроса му. Истината беше, че нямах абсолютно никакви идеи какво ми се прави, най-вече, когато ставаше въпрос за половин час. Така де … с него можехме да отидем на доста места за толкова време, защото ми беше станало ясно, че се движи по-бързо, отколкото мисля, но това беше отделен въпрос.
- Ами … не знам. Можем да се излегнем на някоя поляна.
Е, идеята ми не беше уникална, но пък все беше нещо. Започвах да се чувствам ужасно глупава, защото само се мъкнех след него и никога не изразявах мнение, а в опита си да се включа, не успях да впечатля никой.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 9:58 pm

-Всъщност имам една идея какво можем да правим. - захвърлих нещата на земята и преди да отреагира, Валъри се озова в ръцете ми и използвайки вампирската си скорост, се стрелнах между дърветата и след малко спрях някъде в средата на една красива поляна, отрупана с цветя. Излегнах се и се загледах в небето, като си набелязах едно пухкаво облаче, което приличаше на зайче. Усмихнах се и поканих Вал да легне до мен:
-Спокойно, не хапя... много... - засмях се и продължих да гледам нагоре като не спирах да следя облачето. Точно в този момент телефона ми звънна, но аз просто игнорирах повикването и казах на Валъри:
-Невъзпитано е да говориш по телефона в компанията на момиче. Така че... - просто изключих телефона и се излегнах на хладната, зелена трева, загледан в синьото безбрежно небе.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 10:04 pm

Отново не можах да осъзная какво се случва и се усетих чак, когато всичко беше приключило. Дълго време седях прави и просто го гледах, като му се чудих, но накрая осъзнах, че няма смисъл да се напрягам толкова, за да мисля над нещо, чийто отговор едва ли ще намеря. Просто седнах на земята, а след това се излегнах до него, като усетих как раменете ни се докосваха. Извъртях леко главата си и му се усмихнах едва доловимо.
- Малко е трудно да се свикне с това – казах шепнейки и се чудех защо съм толкова тиха, но продължих все така – трябва да ме предупреждаваш.
И въпреки, че той не гледаше мен, а беше запленен от нещо в небето, аз останах така и продължих да го гледам, като проучвах всяка черта от лицето му, но погледа ми най-често се спираше на очите му. Дано не му пречеше, че го зяпах така, но просто ми харесваше да го гледам повече, отколкото да гледам небето.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 9:05 pm

-Съжалявам... Но след малко пак ще се наложи да се придвижим по този начин. - засмях се и се надигнах лекичко, като застанах в седнало положение. Усмихнах се мило на момичето и след като хвърлих един последен поглед нагоре, казах на Валъри:
-Е, приготви се за "Ориент Експрес". - засмях се и я вдигнах, като се отправих към мястото, което бяхме оставили така празно. Е, не за дълго, защото таксито вече бе там. Намусеният шофьор ни направи припряно знак да се качваме и ни откара до центъра. Усмихнах се и след като слязохме, му казах ядно:
-Можеше да бъдеш и по-любезен пред момичето, освен ако не искаш да се превърнеш в личната ми кръвна банка. - усмихнах се иронично и му платих, като му казах да задържи рестото. Засмях се и казах на Валъри:
-Добре дошла в града... Не го мисли онзи сърдитко и нека се позабавляваме малко. - засмях се и след като се огледах наоколо, се усмихнах мистериозно и попитах момичето:
-И сега?
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 9:15 pm

Усмихнах се и махнах пренебрежително с ръка, като му казах, че той не ме притесни ни най-малко. Замислих се какво ми се прави, но едно от всички неща, които минаха през главата ми, беше повече нужда, отколкото желание.
- Трябва да се преоблека – казах сериозно и се намръщих, защото все още усещах пясъка по тялото си, а това ме дразнеше ужасно много – какво ще кажеш да отидем до апартамента ми, да се изкъпя и да се възползвам от поканата ти да закуска-обяд, а може дори да хапнем в апартамента ми.
Е … надявах се да не го притесни това, че го каня, защото все пак снощи бяхме в неговия, но пък и аз си бях момиче … дори когато аз казвах нещата и знаех, че имат само един смисъл, продължавах да се чудя дали той няма да си помисли нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 9:25 pm

-Ами нека да вървим тогава. - усмихнах се и заедно с момичето се отправихме към апартамента й. Усмихнах се мило и след като се качихме, тя ми позволи да се настаня и май отиде в банята. Усмихнах се и си пуснах телевизора, за да погледам нещо, колкото да убия времето, докато момичето се появи. Усмихнах се мистериозно и се загледах в картинките, когато след малко станах и погледнах през прозореца. Някой се разхождаше под него и май носеше бинокъл. Усмихнах се мистериозно и прошепнах едно заклинание за замразяване, като ограничих визията не типа, който се разхождаше отдолу. Стана ми ясно какъв е и какво иска и продължих с магийките си. Усещах как съм на път да направя нещо феноменално. Най-сетне Валъри излезе и започнахме с малкото похапване преди новите "приключения". Усмихнах се мило на момичето и казах:
-Е, какви са плановете за днес? Какво ще правим? - попитах с невинен детски глас и зачаках отговор.

Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:40 pm

Планове … ами май не бях направила никакви, но имаше едно място, където ми се искаше да отида. Беше претъпкано с хора, но пък беше доста тъмно и тихо и човек можеше да се отпусне, сякаш си е вкъщи. Предположих, че идеята ще му хареса, затова преглътнах и се усмихнах широко.
- Какво ще кажеш, да отидем на кино? – попитах ентусиазирано и надигнах бързо веждите си, като се надявах да се съгласи.
Можехме да си гледаме филмче и тук, но когато бяхме така усамотени, започваха да ме обливат горещи вълни и да минават какви ли не мисли през главата ми, но очевидно Джош не поделяше мислите и чувствата ми, които все още не бях разбрала какви са, затова реших, че ще е по-добре, ако сме навън. Може би ме привличаше, защото виждах, че той не е привлечен от мен. Всеки искаше това, което не може да има … беше норма, най-вече за жена.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:48 pm

-О, би било супер! - констатирах аз и се усмихнах весело, като си спомних, че трябва да се отървем от багажа, който някак не пасваше на обстановката, известна като кино. Усмихнах се галантно на момичето и казах:
-Нека се отървем от всички чанти и сакове и да отиваме да гледкаме някое хубаво филмче. - засмях се и заедно се отправихме в неизвестна посока. Беше глупаво, че не оставихме саковете в дома й, но това си ми беше в природата, така че... Усмихнах се и казах на Валъри:
-След секунда съм тук. - стрелнах се някъде и след като се отървах от излишните неща, се върнах точно след секунди и казах на Вал:
-Е, влизаме ли или оставаме тук и се любуваме на звездите? - попитах глуповато и се огледах наоколо. Засмях се и казах на Вал:
-Какво ще гледаме?
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:59 pm

Усмихнах се притеснено, но думите ми бяха ужасно ентусиазирани:
- Нещо страшно – казах бързо и той видя как прехапах долната си устна, докато му се усмихвах.
Избягвах да гледам страшни филми, защото често ме хващаше страх и много подскачах, но пък ги харесвах ужасно много. Реших да се възползвам от компанията му, като знаех, че не се плаша толкова лесно, когато има някой с мен. Всъщност, принципно не се плашех лесно, но за сметка на това се стрясках ужасно много, а ако някой ме докосне, с цел да ме стресне, започвах да пищя, все едно ме убиват.
Спомних си времето, когато се правех на колежанка и бях в приятеля си, с който гледахме някакъв страшен филм. Така ме беше стреснал, като беше минал зад мен и ме беше хванал за кръста, че в опита си да се измъкна, го бях ударила с нечовешка сила … беше посинен цяла седмица.
От спомена ме изби на смях, но се опитах да спра, защото не беше особено чаровно, да си се смея сама, като лудите.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 9:07 pm

-Нека да е ужас тогава. - засмях се и двамата с момичето си взехме билети, като настоях да платя. Усмихнах се и след като си взехме пуканки и кола, влязохме вътре. Намерихме си места и седнахме, като се вгледахме в големия екран. Приближих се до момичето и казах:
-Сега ще е страшно невероятно ако те стресна. - засмях се тихичко и започнах да набивам яко пуканки, докато вместо да се плаша на страшните сцени, мен ме избиваше на смях. Опитах се да се сдържа, защото не би било много добре, да се смея, когато би трябвало да ме е страх. Психичните ми отклонения щяха да се разочароват от мен, а Ин и Ян да се ядосат и да ме ритнат по чакрите и да ме търкулнат от одеалцето. Усмихнах се мило на момичето и казах тихичко... много тихичко:
-Съжалявам ако не се плаша, но принципно на тези сцени ме избива яко на смях.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 9:27 pm

Аз обаче, въобще не бях като него. Той можеше да усети как забивах ноктите си в ръката му. Всъщност го бях хванала, още на първата страшна сцена и отначало само подскачах, но накрая започнах така да се стряскам, че от устните ми се отделяше някое друго изплашено стенание, докато ноктите ми се забиваха в китката му. Бях свикнала да го правя, но винаги бях държала стола или ръката на Питър, който с времето свикна, а сега дори не осъзнавах, че го правя на Джош. Е … беше си доста коравичък, така че най-вероятно не го беше заболяло, но аз щях да се притесня, когато видя какво точно правех, но сега не можех да отделя поглед от екрана.
Когато чух, че ми говореше, се наклоних леко към него, за да ме чува и без да отделям поглед от екрана, прошепнах:
- Няма проблем … аз май се плаша като за двама – казах усмихнато и се засмях, но точно тогава наръгаха едно момиче в гърба и аз изпищях в ухото на Джош, а после се обърнах с един виновен поглед към него и започнах да му се извинявам тихичко, като не можех да спра да казвам думата „Съжалявам”.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 9:39 pm

-Спокойно. Няма мъртви... Тоест има, но съм така от 1500 години. - уверих момичето прошепвайки и се загледах в екрана, където се лееше кръв... много кръв. Вал беше стиснала ръката ми, но раните така или иначе щяха да заздравеят, така че просто се усмихнах мистериозно и продължих да си гледам в екрана. Продължих да ям пуканки и да пия безалкохолно, докато гледахме как убиват хора лека-полека. Когато филмът свърши, двамата с момичето се отправихме към изхода и излязохме пред киното. Не ми се прибираше вкъщи, така че се обърнах към момичето и попитах:
-Е, гледахме филм, какво следва сега? Не ми се прибира много вкъщи, така че предлагам да убием време. - засмях се и зачаках да получа отговор от момичето.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 9:46 pm

Знаех си, знаех си … не трябваше да гледаме този ужасен филм. Така ме бяха побили тръпки, че се оглеждах параноично и щом чуех някой просто да минава покрай нас, подскачах и започвах да го гледам подозрително. Радвах се, че поне Джош не искаше да се прибира, защото щях да параноясам съвсем без него.
Отново се обърнах и го хванах за ръката, а той видя напрежението в мен.
- Някъде със стени – казах и се усмихнах тъжно, като се надявах да не ме помисли за луда.
Просто имах нужда да седна до някоя стена, за да съм спокойна, че никой няма да мине зад мен и да ме отвлече или нещо подобно. Преглътнах шумно и прехапах долната си устна, като търпеливо зачаках отговора му и очаквах към него и някоя подигравателна реплика … често ми се случваше, така че нямаше да се учудя, а и той самия ми беше казал, че е невъзможно да умра от нещо, от което умират хората, но просто сега се чувствах страхлива като зайче.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 9:28 pm

-Спокойно... На всеки се случва да се изплаши... Нека оставим ресторанта настрана и да отидем някъде, където ще се чувстваш в най-голяма безопасност... Как ти се струва? - попитах аз и се засмях, като погледнах часовника си. Момичето бе толкова притеснено, но все пак и толкова приятно, че дори не бях забелязал кога беше минало толкова много време. Засмях се и казах на момичето:
-Какъв е плана сега? Филм? Комедия? - започнах да изреждам като броях на пръсти. Засмях се и с Валъри продължихме да вървим по уличката, докато не стигнахме до едно кафе. Малко и уютно местенце, на което можеше да се отпуснеш и да се насладиш на чашка хубаво кафе. Усмихнах се и заедно с момичето влязохме вътре, като си намерихме едно усамотено сепаре и седнахме там. Усмихнах се и след като ни донесоха кафето, казах:
-Е, между четири стени сме... По-спокойна ли си вече?
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 10:00 pm

- Дам … много по-добре – казах, след което се огледах за пореден път, а после направих една тъжна физиономия – съжалявам … ужасно съм параноична и не трябваше да гледам този филм, наистина съжалявам.
Беше ми толкова неприятно, че провалях по този начин времето, което прекарвахме заедно, че просто ми се искаше да потъна в земята. Знаех си, че ще стане така, но въпреки това пак избрах този филм. Понякога дори не мислех, а сега си беше напълно излишно да се ядосвам на себе си, защото вече нямаше връщане назад. Е … поне ако мое харесаше след това, щях да знам, че ме харесва точно такава, каквато съм, с всичките ми странности.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 10:07 pm

-Е, радвам се, че вече всичко е наред, така че предполагам нямаш против ако кажа, че нямам нищо против за филма, който гледахме. Усмихнах се мило на момичето и казах миличко:
-Е, Вал... Как мога да те подкупя, за да се съгласиш да отидем някъде на открито. Обещавам ти да те пазя ако стане нещо лошо... - засмях се и се огледах наоколо. Отпуснах се назад и се загледах през прозореца, когато отвън мина някакъв странен тип с качулка, посочи ме и извади нож... Ох, горкия... Ако знаеше, че не може да ми навреди с това нещо... Засмях се и казах на Валъри:
-Как ти се струва една дълга разходка по по плажа? - попитах с усмивка и зачаках да получа отговор от момичето:
-Е, как ти се струва?
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Валъри Питърсън
Валъри Питърсън
I'm so sexy and free
I'm so sexy and free

Брой мнения : 148

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 10:17 pm

Усетих как наистина се отпускам в компанията му и притеснението ми изчезва, но реших да видя колко добра актриса съм. Направих една тъжна физиономия и се приближих до него, като тялото ми се притисна в неговото, а аз бавно погледнах нагоре и въздъхнах, щом погледа ми се спря на божествено красивите ми очи, но не трябваше да забравям какво правя, затова пак се направих на тъжна.
- Ами … да ти кажа, мама винаги ме гушкаше, когато сънувах кошмар или просто ме е страх …
Усмихнах се лекичко, като ми се искаше да се усмихна много по-широко, но идеята беше да го накарам да ме гушне, а не да го разсмея. Дори не знаех защо го правех така, но … абе „Целта оправдава средствата!”
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
На плажа преди 6 месеца - Page 2 Left_bar_bleue0/50На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50)

На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 10:37 pm

-Е, не съм майка ти, но все пак... Ела насам да те гушна... - усмихнах се и прегърнах Валъри, като се усмихнах окуражително и й казах миличко, като погледнах навън:
-А искаш ли да те заведа у вас, да те сложа да спинкаш, да те гушна и след това да си тръгвам... или да си направим една дълга, отпускаща разходка, а после.. после каквото решим? - засмях се и след като допих кафето си, изчаках Валъри да направи същото. След това излязохме и казах на момичето:
-Мисля си... Как ти се струва да се поразходим малко по плажа, после в околията на града или гората, някои езера или нещо подобно? - попитах през смях и за пореден път погледнах часовника си, като дори не бях усетил кога е минало времето, прекарано с Вал.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net

Sponsored content



На плажа преди 6 месеца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа преди 6 месеца   На плажа преди 6 месеца - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

На плажа преди 6 месеца

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Корея, преди няколко месеца
» Париж, преди 10 месеца
» Преди няколко месеца, Рим
» Гробищата на Миднайт, преди три месеца
» Дворът на Гимназията, преди два месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-