Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_lcapПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_voting_barПреди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Banne110

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Bb18bf10

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 5084683k

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 7:53 pm

First topic message reminder :

Поредният ден! Просто поредният ден, в който някой правеше велико откритие, което можеше или да убие човечеството, или да го направи безсмъртно. Определено нямаше да бъде второто! И точно затова, все се намираше някой, който да спре това откритие, да го саботира, да го открадне или нещо друго.
Моргана мразеше тези "някои". Единственото и' забавление беше това да гледа най-различните опити на учените да измайсторят лек за безсмъртие или друга дейност, за която тя вече знаеше и я бе изпитала със своите немалко години.
И днес малката ни познайница бе намислила нещо, което ако поне не проработеше, то щеше да я забавлява. Застана пред гардероба и извади един доста тесен потник с доста дълбоко деколте и къси дънкови панталонки. Ако бе научила нещо за мъжете през всички тези години, освен че твърдението и', че са животни се доказа неколкократно, то това бе, че "животните" си падат, особено в двадесет и първи век, по жени, облечени като... хмм, коя ли бе най-подходящата и прилична дума за това... леки жени. А поне с това, Моргана нямаше проблем - бе си достатъчно надарена. Ее, естествено предпочиташе обикновените и семпли дълги рокли от Средновековието и дори първите години на двадесети век, но пък и тези не бяха за изхвърляне.
Излезе и се запъти към центъра на града, където отново щяха да правят откритие на важна новина. "Този път какво ли ще измислят... и най-важното, кой ще го измисли?", запита се Моргана на ум и си запровира път между тълпата, която видимо недоволстваше, че жената ги предрежда. Застана отпред на първата редица и се загледа в костюмирания дядка, който съобщаваше трепетно за изобретението си. Защо ли си мислеше, че още малко и ще си умре ей така, както си се радва и трепери.
Но пък както винаги, точно при показването на откритието, Героят се появи мистериозно и грабна нещото. Самодоволна усмивка заигра по лицето на Вещицата, която отново се запровира през тълпата и след малко, с малко помощ от дарбите си, се озова до Човека Паяк - както се наричаше самичък.
- Планът ти успя, а? - усмихна се тя и се облегна на парапета на сградата, която беше на около петнадесет метра от земята.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 4:49 pm

- Ти не можеш да бъдеш лош... - прехапа устни Фей и го погледна леко предизвикателно. И в точно този момент и' хрумна едно нещо. Усмихна се загадъчно и го погледна палаво.
- Освен ако нямаш предвид да си лош в леглото... макар че и в това се съмнявам да бъдеш... ти си толкова нежен, добър...
Започна да го целува и се притисна в него наистина силно. Кръстоса крачетата си върху кръста му и щом обви ръце около врата му, устните и' зашариха по тялото му, ненаситни, палави и страстни.
Завъртя се лекичко, като застана отгоре му, и се настани удобно в скута му - въпреки че беше легнал. Косите и' се спускаха напред и прикриваха отчасти гърдите и'. Но дори и да не го правеха, на нея пак щеше да и' е приятно - все пак щом му беше отдала сърцето и душата си, цялото си тяло, какво значеше някаква си голота. Дори и с часове той да се взираше в голото и' тяло, една точица червенина нямаше да се разлее по лицето и'. Пред други може би, но не и пред Питър.
Ръцете и' намериха неговите и поставиха едната от тях върху кръста си, а с другата започна да мачка гърдите си, като междувременно започна да се снишава към него. Притисна се силно в него и продължи с целувките, които често преминаваха в лека захапка или облизване. Сигурно вече му бе направила няколко смучки, както и той на нея, но какво от това?
- Направи ме твоя, Питър... Направи ме твоя още веднъж...
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:24 pm

Питър стоеше под нея и издаваше доволни звуци на движенията й. Беше толкова възбуден, че искаше да и докаже, колко палав може да е в леглото. Завъртя се така, че да е отгоре и каза:
-Сега.. ще те направя моя и.. - след тези думи я целуна, като прокара ръка по нейната и без да осети Фей беше завързана за леглото. Тогава я погледна и каза:
-Ще ти покажа, колко палаво лош мога да бъда.. - тогава направих и нещо, което можеше да и се стори странно, но знаех че ми има доверие. Завързах и очите й, като се отдръпнах от нея, за да не може да ме почувства. Бях се отдалечил от тялото й, за да свикне без него, но след секунда тя го усети. Езика ми премина между "устните" й и се заигра с клитора й, докато навлизах в нея с две пръстчета. Очаквах очарована реакция, но сега.. щях да я накарам да ме иска повече от всякога..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 1:43 pm

Моргана се усмихна - не можеше да вижда, нито да се мърда. Но всичко това и' допадаше, възбуждаше я. Придаваше на действията му някаква потайност, мистериозност. Усмихна се доволно и зачака действията му - а тя не обичаше да чака, нямаше търпение да го усети по себе си.
Изстена силно и блажено, когато усети как пръстчетата му нежно и бавно навлизат в нея. Затвори очи и се отпусна. Не че ефекта не беше същия, но пък така се чувстваше някак... не мога да го обясня. Сви лекичко ръцете си и също толкова леко и бавно започна да приплъзва стъпалата си нагоре-надолу по леглото, внимавайки да не го удари без да иска. Ее, нямаше как да бъде сигурна, но някакво вътрешно чувство и' подсказваше, че няма да го направи. Още няколко хиляди стона се отрониха от устните и' и след като отпусна за малко главата си на една страна, ръцете и' затърсиха него. Можеше да свали превръзката, която не и' позволяваше да го види, но не искаше, защото дори и така виждаше ясния образ на лицето му, дори и така го усещаше толкова близък до себе си... А всъщност, точно така се възбуждаше повече и действията му я омайваха много повече.
- Подлудяваш ме... - прошепна след мъничко, като думите и' бяха разкъсвани от въздишки и стенания.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 4:17 pm

Усмихнах се доволно на думите й и продължих да преминавам с езиче по цялата й дължина. Навлязох с него в нея и усетих как тялото й се извива. Усмихвах се, но това не беше всичко. Бавно продължих нагоре, като преминавах с език по тялото на Моргана. Целувах я и накрая се заиграх със гърдите й. Едната ми ръка държеше гърдата й, докато езика и преминаваше по зърното й, а с другата навлизах с две пръстчета в нея. Тогава спрях със занимаваките със език. Продължих да мачкам гърдата й, като се доближих и й подшушнах на уше:
-Кажи ми... какво си представяш... как би желала да стане.. - след тези думи я захапах и допълних въпрос:
-Искаш ли да е мистериозно?- и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:38 pm

- Не знам... Не очаквай да знам какво друго искам... защото искам само теб... – успя да пророни след малко, като гласът и’ беше толкова тих, даже немощен до известна степен. Питър и’ беше взел думите, чувствата, енергията. Но въпреки това искаше още и още от него - да я целува, да я възбужда, да кара тялото и’ да затрепери, а кожата и’ да настръхне, да и’ се отдава така, както и тя на него. И беше ненаситна.
„Колкото повече, толкова повече” казал Мечо Пух и изял меда. Същото беше и с Моргана. Не знаеше как да спре Питър, не знаеше как да наложи на себе си да спре.
- Просто прави каквото си пожелаеш с мен, освен едно – не ме оставяй... – допълни с огромно закъснение и изстена силно. Усмихна се повече от доволно и изви отново тялото си.
- Знаеш ли какво?... Изчукай ме по най-здравия... перверзен начин, който си си представял... направи ме твоя... най-желана пленница... – повтори думите му, като звънливият и’ смях огласи спалнята, а самата тя се отпусна възможно най-много и нетърпеливо зачака да разбере какво ще направи Питър.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 10:14 pm

Питър се отдръпна от Моргана, за да я изпита. Доближи се до нея и каза:
-Фей.. любов моя.. сега.. ще те изпитам.. - след тези думи той бавно се доближи. Тя можеше да усети как тялото ми е на сантиметри от нейното и тогава той се доближи, като първо докосна устните й с нещо меко и топло с леко закръглена форма. Отдръпна се.. след това тя усети нещо, което беше право и меко, но не много голямо. Отдръпна се отново и след като беше преминал с някой части от тялото си се доближи и премина по устните й с нещо грапаво и влажно.. за какво я изпитваше. Накрая ръцете му нежно погалиха устните й, като ги отвориха и тя усети как нещо голямо, което изпълваше устата й, имаше познат вкус и... беше твърдо и.. топло.. изпълни цялата й уста с него, като се задвижи и дори навлизаше и излизаше за малко с него. Дори се усещаше и главичката му, но накрая го извади, за да може тя да диша. Питър стоеше над нея и каза:
-Избери си.. с кое от тези неща да те задоволя.. - след тези думи тя усети как последното нещо стоеше на милиметри от устните й и.. чакаше отговора й..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 9:39 pm

Щом чу думите му, Моргана се усмихна леко. Тръпнеше да разбере какъв ще бъде теста и’, а и дали ще успее да се справи – не я биваше много в тези неща. Преглътна леко и усети как приятна топлина се разлива по устните и’, как нещо ги докосва; усети и нещо различно – не беше топло, не колкото предишните, беше навлажнено – беше и’ адски познато. По форма и по големина, на вкус и твърдост. Не успя да познае с точност първите две, но последното... Нямаше просто как да не го познае, при положение, че допреди малко си бе играла с него и му се бе наслаждавала. Както правеше и сега. Не, всъщност, сега не го правеше тя, правеше го Питър. Но на нея и’ беше все тая кой точно го прави.
Пое си дълбоко въздух още в първия миг щом можеше. Дишането и’ се учести, пулсът и’ се ускори. Облиза устните си, като зъбките и’ останаха на долната. С какво искаше? С какво ли? Отново не знаеше – защо днес само не знаеше?!
- Ммм... не знам... може би с последното... – каза след малък размисъл и с пръстчета го погали по дължината му – Но бъди добър... махни превръзката... не искаш да си я махна самичка, нали?

Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 12:14 am

Питър се доближи и тя усети познатия вкус по устните си. Отлепи пениса си от устните й и бавно с него премахна превръзката, като тя го видя точно пред очите си. Надървеното му достойнство. Момчето преглътна и каза:
-Но трябва да си заслужиш това махане на превръзката.. - преглътна и допълни:
-И така.. имаш ли идеи как можеш да ме.. задоволиш? - тя усети как главичката на пениса му погали нежно бузката й и той я загледа, като допълни:
-Защото аз знам.. как да те накажа.. ако .. се съпротивляваш! - след тези думи преглътна и допълни:
-И Фей.. и двете ще ти харесат.. - и се усмихна доволно.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 11:24 am

Самодоволна усмивка се появи на лицето и’, щом усети как превръзката се свлича от очите и’. А гледката, която се изпречи пред лицето и’, я накара да се усмихне още по-широко, да ускори дишането и сърцебиенето си. И преди го беше виждала отблизо, но чак сега осъзна колко… колко… колко всъщност е голям и… мъжествен.
Премига няколко пъти и отново се усмихна палаво. Леко захапа долната си устна, като не отделяше поглед от това пред себе си. Също преглътна и издиша тежко. И въпреки че и’ хрумваха какви ли не идеи за това как може да го задоволи, реши да направи нещо друго.
- Честно ли?...Нищичко не ми хрумва… - обходи го с палав поглед и накрая, щом нейните очи намериха неговите, го погледна миличко.
- Явно ще трябва да си понеса последствията… - усмихна се дяволито и вдигна вежди, като погледа и’ се върна на достойнството му. Премига още няколко пъти и вдигна поглед към него.
- Как… как ще ме накажеш?... Защото ми е много интересно как ще го направиш… Тръпна в очакване…
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 2:38 pm

Питър стоеше надвесен над нея и каза:
-Еми.. ще те задоволя.. - след тези думи тя усети как ръцете ми нежно започнаха да я галят, докато не я стисна и не я обърна с лице към леглото. Започна да отърква пениса си в гърба й, докато не стигна бузките на дупето й. Тя усети как пениса му пулсираше между двете й бузки и се отъркваше без да навлиза в нея. Тогава Питър се отпусна надолу и започна да я целувап о гърба, а с ръце я галеше по гърдите и вратлето. Изведнъж захвата му се усили и той стисна Моргана за вратът с една ръка, с другата я придърпа за косата и тя заголи врат, в който устните му се впиха. Отлепи устните си от кожата й и се доближи до ушето й, като каза:
-И ако наказанието ти хареса.. след това ще те върнем в предишната поза.. с награда в устата - след тези думи той я притисна и тя усети как големия му пенис навлезе докрай в нея. Навлезе Анално и се надяваше да и причини задоволяваща болка, докато се движи напред назад и я притиска с тялото си към леглото. Движеше се много бързо, като се радваше на пляскащия звук идващ от телата им.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 6:11 pm

Пророни няколко, всъщност доста, стона. Стона на блаженство, стона на припряност, донякъде. Питър бе същевременно нежен и груб с нея. И това и’ харесваше – третираше я едновременно и като принцеса, и като кучка. А трябва да си признаем, че Моргана бе и двете и в продължение на толкова много години втората роля и’ пасваше повече от добре.
Усещаше как бързо навлиза в нея, усещаше и леката болка, причинена от движенията на пениса му. Изстена силно и захапа бузата си от вътрешната страна. Беше притисната изключително силно към леглото, към тялото му. Дишайки на пресекулки, Моргана отпусна глава на една страна.
- Ооох... - изстена силно и продължи - ако трябва да съм честна, изобщо не ми харесва... – усмихна се загадъчно и макар че и’ се искаше да види реакцията му, не искаше той да спира. Затова допълни през смях:
- ... обичам те и затова не ми харесва... – повтори отново и усети как леко забавя действията си – защото обожавам това наказание... И едва намирам думи да го опиша... – изстена още няколко пъти, силно, блажено и зачака да види какво ще направи любовника и’.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 8:01 pm

Той се изви, като навлезе на дълбоко в нея. Притисна устни във вратлето й и след това остави смучка. Усмихна се и каза:
-А аз.. обожавам моята принцеса, която има душа на перверзна кучка.. - след тези думи се притиснах в нея, като леко я захапах в областта на рамото. Ръцете ми преминаха под тялото й и стиснаха гърдите й, а таза ми се движеше по най-бързия възможен начин. Усещах как навлизам в нея и имах чувството, че скоро ще я разделя на две, но не.. нямаше да се случи.. просто щях да я накарам да получи невероятен оргазъм. Преглътнах и каза:
-Искам.. да те чукам... без да спирам... искам да свърша в теб.. докато.. не усетиш, че преливаш.. искам.. - след тези думи я целунах по меката част на ушето и допълних:
-Искам да имам деца от теб!
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 9:47 pm

Издиша от удоволствие и затвори за миг очи. Изстена отново, даже се изписка лекичко, и за секунди вплете пръстите си с неговите.
- На твоята принцеса не само душата и’ е на перверзна кучка... тя самата е една такава... с уникално мръсно и развратно подсъзнание... – прошепна и след още един-два, три-четири, дузина стонове, започна да се кикоти, като често смехът и’ бе разкъсван от въздишки.
Думите му и’ харесваха, събуждаха, или по-точно припалваха, възбудата и’, първичното в съзнанието и’. Сърцето и’ щеше да изскочи, и то само заради него. Завъртя се бързо и нежно, като лицата им бяха на милиметри едно от друго. Той можеше да усети как дъхът и’ шари по лицето му, можеше да види палавата и’ усмивка.
- Тогава... има само едно решение... изчукай ме така, както искаш... – придърпа врата му и започна да го целува. – колкото пъти поискаш... за да ми направиш бебе... – захапа го лекичко там, където би трябвало да е сънната му артерия, като след това бавно облиза плътта му. Притисна се в тялото му така, че можеше да чуе биенето на сърцето му, пулсиращата кръв във вените му. Загледа се в очите му, дишайки тежко.
- Целуни ме... не ме оставяй и дъх да си поема... от страст и желание... чу ли?
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 2:22 pm

Фей беше притисната към леглото, а Питър навлизаше в нея. Усмихнах се и се притисна в нея, като тя усети как спермата му се разпространи в дупето й. Той бавно извади пениса си, но го остави между двете й бузки. Преглътна и каза:
-Фей.. искам.. да използваш гърдите и устата си, за да ме накараш да свърша.. - след тези думи той я целуна и допълни:
-Много.. много искам да видя как моята кучка ме задоволява.. искам да видя как желаеш да правиш секс с мен.. - след тези думи я погалих и допълних:
-Ако направиш това за мен.. след това ще те чукам по най-здравия начин, защото искам.. да ме усетиш..да видиш колко те желая.. палавнице моя..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 7:07 pm

- Една кучка... не принадлежи на никой... мъж, Питър... Тя принадлежи само на себе си, мисли... само за себе си, задоволява само... себе си... – започна да го целува по врата, като се изкачваше бавно с устни. Когато стигна до неговите устни, когато сля своите с неговите в страстна и жадна целувка, и когато се отдели от него само за да си поеме дъх, допълни:
- Но аз може би... правя изключение... защото съм само твоя... защото, защото искам да задоволя само теб...
Устните и’ отново намериха неговите, а крачетата и’ се кръстосаха на кръста му. Започна да слиза надолу с целувки, като притискаше силно в него. Даваше всичко от себе си, душата си, сърцето си, целувките си, и се надяваше да успее да го задоволи по начина, по който той заслужаваше.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 7:33 pm

Питър я целуна и каза:
-Може да си кучка.. но си само моята, нали така? - след това я погледна и каза:
-Фей.. аз не смятам, че си кучка.. аз дори не смятам че си лоша.. ти си моят ангел.. моята принцеса и.. ти ме караш да желая много перверзни неща, но това не те прави кучка.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Това е прави много привлекателна жена.. - отпусна се върху леглото и допълни:
-Можеш да правиш каквото си искаш с мен..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 8:25 pm

След като се отдели от него, с огромно нежелание, и то за да си поемат въздух, Моргана се усмихна и захапа лекичко долната си устна.
- Дамн, твоята кучка... - целуна го още веднъж и след това още веднъж, и още веднъж, и още... няколко... доста пъти. Направи му една-две смучки и го погледна в очите.
- Каквато и да съм сега, каквато и да съм била някога, никога не съм била ангел... по-скоро съм била такава, а и тук продължавам да съм... в леглото с теб ... каквато не мислиш, че съм. - уу, страхотно го обясни просто. След това леко засмука устните му, като не спираше да го гледа палаво.
- Благодаря... - прошепна му на ушенце - Ако предпоследното беше комплимент... - допълни, като го захапа лекичко за меката част на ухото.
- А що се отнася до последното... - не довърши изречението, а започна да го целува, бавно слизайки по тялото му. Ръцете и' шареха по него, впиваше нокти в гърба му, като бавно ги приплъзваше надолу и задираше кожата му. Знаеше, че той може да усети лека болка, но това бе болка от удоволствие; болка, съдържаща в себе си цялата страст, която изпитваше Моргана; тази болка бе един вид отдушник на възбуда и желание.
- Обичам те... - прошепна тя, търсейки с поглед очите му, и продължи с действията си.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 8:51 pm

Питър се усмихна и каза:
-Фей.. и аз те обичам.. не го правя заради секса, заради красотата ти.. а заради това, което изпитвам с теб.. това което ме караш да изпитвам.. - след тези думи той се отпусна и допълни:
-Сега.. като ме одраска се възбудих два пъти повече от преди.. сега.. като си в тази поза не те смятам за лесна и перверзна, а за това, че искам да си такава.. каквато си и каквото искаш да направиш.. - усмихна се и допълни:
-Ти си любовта на живота ми и искам да те чукам докато не забременееш с моето дете..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСря Май 02, 2012 4:09 pm

Отпусна се върху него и въздъхна блажено. Думите му я караха да се усмихне, и то доста широко. Наистина и' харесваха и силно се надяваше наистина да са верни и да идват от сърцето му.
- С нашето... с нашето дете... - поправи го с усмивка и го погледна невинно като ангелче. Сля устните си с неговите в целувка, почти лишена от всякаква страст. Просто допиране на устни в устни, изразяване на чувства.
Отдели се от него и го дари с един неимоверно топъл поглед, поглед на една влюбена жена. Усмихна му се мило и чаровно.
- Знаеш ли... много ми се иска да продължим да опитваме... докато не си направим бебче... защото наистина искам аз да съм майката на децата ти, но... - вдигна вежди и захапа съвсем лекичко долната си устна, като го погледна палаво.
- ...вече става тъмно... а ти ми обеща нещо... - погледна го предизвикателно и леко го целуна по бузката - Помниш ли? Или аз да ти припомня... - наистина беше важно за нея, щеше да и' бъде за пръв път, поне така си мислеше. А и бе почти сигурна, че щеше да си изкарат повече от чудесно, двамата, заедно.
- Подсказвам ти... беше точно преди да започнем да правим палачинките... - гласът и' бе детски и лигав, за пръв път бе такъв, но какво да се прави. Погледна го закачливо и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 8:21 am

Питър се усмихна и каза:
-Не.. не съм забравил обещанието си.. - след тези думи я целуна страстно и каза:
-Дори.. искам да отидем на вечеря и всички да ни видят заедно.. - след тези думи я целунах и допълних:
-Така.. искаш ли.. да се облечем заедно и да тръгваме.. - след тези думи я целунах за пореден път и допълних:
-Защото.. искам да избера дрехи, които се свалят по-лесно.. след вечерята.. ще искам да се изморим и.. да изпълним другите неща, за които си мислим.. - усмихнах се и попитах:
-А ти? На мен какво ще ми облечеш?
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 2:36 pm

Усмивката не слизаше от лицето и’, просто нямаше това как да стане. Думите му я караха да се влюбва в него все повече и повече, да го желае все повече и повече.
- Не знам... Но ще измисля... – засмя се тя и бавно се изправи. Усмихна се закачливо и с пъргаво застана пред огромния гардероб. Отвори крилата и погледна палаво Питър иззад тях.
- Понеже ще се уплашиш от това колко и какви дрешки имам, ще имаш ли нещо против да ти предложа няколко модела? – определено не го зададе като въпрос и отново се скри зад едното дървено крило. – Нещо, лесно за сваляне... - промърмори тя тихо, захапа леко връхчето на нокътя си и сгъна леко крак, но естествено Питър нямаше как да види всичко това.
След малко се показа и го погледна мило. Започна да върти кичур коса.
- Предложение номер едно... - замахна с ръка и един тоалет застана до нея - ...предложение номер две - втори тоалет се появи от нищото - ...предложение номер три - пореден тоалет застана до предишните - и последното предложение... - замахна с ръка и последната рокля се появи изневиделица. Моргана се приближи до Питър, като дрехите продължаваха да си висят свободно.
- Ее, кое предпочиташ... Защото ако не ми кажеш, няма да ти покажа твоя тоалет... - целуна го нежно и прехапа устна.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 3:32 pm

Питър стоеше отпуснат на леглото и каза:
-Последната рокля... и.. - след тези думи се доближи до Фей, като устните му бяха до ушето й:
-Не си слагай никакво бельо.. - усмихнах се палаво и й намигна, но не издържа и я целуна. Погали я и допълних:
-Така де.. все пак.. искаме да ни е хладничко.. мисля за теб.. - усмихна се доволно и допълни:
-Та.. какво ми избра на мен? - и я загледа любопитно.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 3:56 pm

Моргана се закикоти лекичко и също го целуна. Отдели се от него и започна да кима лекичко.
- Дам... само мислиш за мен... - засмя се и бързо се отдели от него, като притича до все още отворените крила на гардероба. Позабави се, но само за да го подразни и след малко се показа, като в ръцете си държеше два костюма, които частично прикриваха все още чисто голото и' и нагорещено тяло.
- Ако трябва да бъде честна, имах леко затруднение... - направи някаква странна физиономия, която бе сигурна, че повече няма да може да повтори и завъртя леко очи.
- Предпочитам този, но пък и другия не е зле... - приближи първо черния, а после сивия към него и ги остави да се реят във въздуха. Отиде до своята рокля и започна да я облича, като след няма и минута бе готова. Или пък почти.
- Избра ли си? - подкани го тя и се приближи към него. Не изчака отговор, а се обърна с гръб към него. Отметна косата си на една страна и това позволи на Питър да види голия и' гръб.
- Ще ме закопчееш ли? - не че не можеше и сама, не че не можеше да използва магия, но пък, ако той го направеше, щеше да и' бъде много по-приятно. Зачака нетърпеливо, като леко захапа езичето си.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 4:27 pm

Той се доближи и бавно започна да я целува по гърба, докато ръцете му я закопчаваха. Накрая беше до вратлето й. Целуна я и я завъртя така, че да са лице в лице. Целуна я страстно и вплете езиче в нейното. Усмихна се и каза:
-Аз мисля да съм с черния.. да сме в комплект.. - след тези думи нежно погали крачетата й, като за секунда надигна роклята й, но се спря. Целуна я отново и каза:
-Искаш ли.. да.. ме.. облечеш? - и се усмихна палаво, като допълни:
-Така де.. аз ще обуя панталона.. а ти ще се заемеш със закопчаването и всичко останало.. - целуна я по вратлето и допълни:
-Защото.. искам да усетя ръцете ти по тялото си.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 5:03 pm

Замалко щеше да се отпусне в обятията му, но се овладя и след поредната целувка, го погледна мило, като закачливата нотка в гласа и’ бе доста доловима.
- С удоволствие... – засмя се лекичко и докато чакаше Питър да си облече панталона, тя самата обу едни високи черни сандали. Отиде до него след мъничко и го погледна палаво.
- Дай сега на мен – прошепна и взе ризата от леглото, като започна да го облича. След мъничко започна да го закопчава, само дето ръцете и’ малко и често се отклоняваха от малките дупчици и галеха тялото му. - Вече не си по-висок от мен... – вметна след малко и го целуна страстно.
След около пет-десет минути, прекалено дълго време за закопчаване и там другите глупости, и двамата почти бяха готови. Ее, като казвам почти, имам предвид лейди Моргана, която се усмихна загадъчно. Вдигна показалец, сякаш безгласно молейки за секунда време, и притича до банята. Прави каквото прави, конти ли се, какво направи точно, никой не знаеше, само се разбра, че когато излезе след около пет-десет минути, косата и’ беше изправена, миглите – доста по-извити от преди няколко минутки, а на клепачите и устните и’ се бяха появили телесни и плажни цветове – гримове и червило.
- Ее, тръгваме ли? – попита след секунда и се доближи до Питър, като езичето и’ се вплете в неговото.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 8:15 pm

Отговорих на страстната й целувка, като я погалих и казах:
-Да.. тръгваме.. - след тези думи хванах ръката й и преплетох пръсти с нейните. Тръгнахме към изхода и след това към града. Докато вървяхме заедно си говорехме как си представяме семейството и колко се обичаме. Влязохме в най-скъпия ресторант на Миднайт и седнахме на усамотена маса. Джентълменски дръпнах стола на Фей и я доближих до масата, когато седна. Настаних се срещу нея и за начало поръчах салати и много скъпо вино. Усмихнах се и я целуна по ръката, като казах:
-Обичам те.. - зачаках да донесат салатите и виното, след което поръчах и много скъпи рибни деликатеси. Щяха да станат бавно, за това ги поръчах от сега. Пуснах ръката на Фей, за да се храним и попитах:
-Колко деца искаш да имаме?
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 11:36 am

Моргана не спираше да се усмихва. И то определено имаше за какво. Питър бе мил, галантен и нежен с нея и при положение, че от векове никой не е бил, това бе напълно ново за нея. Настаниха се удобно, като ле Фей не отделяше поглед от неговия... беше толкова красив и запленителен.
- И аз теб... - усмихна се тя в отговор и кръстоса крака. Завъртя очи на последния въпрос и започна леко да се смее.
- Не знам... в моето семейство не се приемаше за нормално едно семейство да има повече от две деца... но пък то беше толкова отдавна... - спомняйки си това, изведнъж, за пръв път от толкова години, я обхвана носталгия - за семейството си, за предишния си живот. От толкова години живееше сама, без никого до себе си, и това не и' пречеше, но едва сега наистина осъзна, че си няма никого и че това изобщо не е добре. Разтърси леко глава, за да изгони тези мисли от съзнанието си и си сложи фалшива усмивка. Погледна Питър и в същия момент усмивката и' стана искрена и истинска.
- Но пък никога не съм следвала традициите... бих казала, че три или четири, ще ни бъдат достатъчно... - наведе се през масата и нежно целуна устните му. - А и все пак не искаме да си разваля формата, нали? - каза през смях и пръстите и' се обвиха около стъклената дръжчица на чашата, пълна с кървавочервено вино. Вдигна я и я разклати леко, за да усети миризмата на пивото.
- За нас - усмихна се тя и отпи малка глътка от виното. - Мм... много е хубаво. Старо и отлежало... Може би реколта 1984... - да, от онази година щеше да е, тогава лозята бяха огромни, напъпили и виното, произведено от тях, беше може би едно от най-добрите в последните години. Моргана погледна мило Питър и сплете пръстите си с неговите.
- Ами на теб допада ли ти виното?
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 1:09 pm

Двамата седяха на масата и си правеха мили комплименти, а когато заговориха за семейство той се усмихна и каза:
-Не ме интересува каква ще е формата ти. Ще знам, че си я пренебрегнала, защото имаме деца, но да.. три или четири ще са ни достатъчни. - след това вдигнахме тост с виното, което тя позна. Усмихнах се, а когато преплете пръсти с моите повдигнах ръката й, за да я целуна и казах:
-Не.. виното е.. приятно и меко, но.. аз съм повече фен на уискито.. - след тези думи се усмихнах и продължих:
-Но.. знам едно нещо.. това вино тук е толкова старо и независимо колко е отлежало то е станало по-хубаво.. такова, че когато отпиеш глътка от него имаш чувството, че.. нещо експлодира в устата ти. - след тези думи издишах и допълних:
-Като теб.. когато те докосна, когато те целуна.. имам същото чувство. Ти си отлежала, но.. с всяка секунда ставаш все по-вкусна и.. просто.. не спирам да те желая.. - усмихнах се и допълних:
-Дори в момента ми се правят неща, които.. не знам дали биха ти харесали..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 3:52 pm

Усмивката не слизаше от лицето на Моргана, а самата тя се чувстваше... чувстваше се хубаво, душата и' кипеше, имаше пеперудки в стомаха си и те пърхаха щастливо. Едва ли можеше да го обясни.
Отпи от виното и го погледна палаво. Захапа връхчето на нокътя си и се усмихна кокетно.
- Аз... аз... - не можеше да намери думи да обясни какво чувстваше в момента - Определено много умен и мил начин да ме наречеш стара... Но пък ми харесва... - закикоти се като малко и влюбено момиче.
- Знаеш ли... предчувствам, че всичко би ми харесало... ако го правиш ти... - прехапа устни и в съзнанието и' се появи един план. Бяха на вечеря, не на църква. Бяха сами в тази част на ресторанта, покривката беше дълга. Всичко, което правеха под масата, си оставаше скрито. Огледа се наоколо и отново прехапа долната си устна. А под масата Питър усети как крачето и' бавно се приплъзва по крачола му, а след това и по-нагоре. Започна да върти глезен, знаейки, че по този начин, го възбужда.
Захапа отново нотите си и след това приплъзна леко и безшумно стола си до този на Питър, като сля устните си в неговите.
Когато се отдели от него, взе едната вилица и загреба малко от салатата с кротони, като започна да я поднася към устата му.
- Опитай от това... Да видим дали ще ти хареса...
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 5:31 pm

Усетих как и харесваше да си играе с мен и това ме възбуди, но след секунда реши да ми покаже как може да ме влуди, като се доближи и ми поднесе салата. Отворих уста и опитах, като поклатих глава и казах:
-Вкусна е, но.. аз искам да опитам друго.. - след тези думи преглътнах и я целунах. Тя видя как нарочно си пуснах вилицата на земята и казах:
-А.. вилицата ми.. - влязох под масата, като се скрих с покривката, но не за да си взема вилицата. Тогава Фей усети как ръцете на Питър придърпаха стола й и нежно я разкрачиха. Устните му започнаха да я целуват по крачето, като накрая езичето му премина по нея. Заигра се с клитора й, докато пръстчетата му нежно я галеха. Тогава дойде и сервитьора, който я попита "Ще желаете ли нещо друго?". Усмихнах се доволно, но не спрях. Исках да я задоволя, докато има човек до нея.. да ми завидят, че съм между нейните крака. С две пръстчета навлязох в нея, докато преминавах с грапавата част на езика му върху клитора й.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 6:30 pm

Моргана изстена лекичко и прехапа устни. Ръцете и’ започнаха да го търсят, но в същия момент се появи един сервитьор. Очите и’ леко се разшириха, а дишането и’ се учести. Погледна новопоявилия се натрапник леко изплашено, докато наум прехвърляше идеи как точно може да го отпрати възможно най-бързо. Но не и’ беше лесно с всичко това, което Питър и’ причиняваше. Издиша съвсем незабележимо и се размърда нервно на мястото си и отново погледна сервитьора, като стисна пръстите си в юмрук, за да не изстене силно. Видя недоумението в очите му – определено се питаше къде ли е Питър. И тя как щеше да му обясни?
- Ъм... не... това е напълно достатъчно... – успя да промълви тя и издиша от наслада. Проследи с поглед как сервитьора се отдалечава и прехапа устни.
- Питър... Питър... – изстена тя и също приклекна, за да го види. – Недей... Не тук... Спри, моля те... Все пак има и други хора... – прошепна и го погледна миличко. - А аз трудно сдържам емоциите си...
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 8:15 pm

Усмихнах се доволно, но вместо да спра забързах движението си. Исках да стене.. да крещи името ми от удоволствие. Исках да.. да я накарам да стигне до приятното чувство на кулминация. Устните ми се обвиха около клитора й, като засмукаха, докато пръстите ми се задвижиха по-бързо. Просто не спирах, а правех обратното, докато тя се молеше да ме спре, но покривката ме покриваше. Издишах и казах:
-Фей.. Желая те.. - след тези думи отново впих устните си в нея, като преминавах с грапавото на езика си върху клитора й, като се надявах това да и хареса. Да иска да го направим тук, колкото и аз го искам..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 9:30 pm

Разумът и’ не и’ позволяваше да му се отдаде както заслужава, въпреки че тя толкова много го искаше. Питър я възбуждаше, доставяше и’ удоволствие и я караше да го желае, да разкрие неутолимата си страст. Искаше да го направят, за пореден път, искаше и’ се, по принцип без значение къде, кога и как, но сега... някак си...
- Питър... как... – не успя да продължи, защото няколко сравнително тихи стона се отделиха от устните и’ - ...как така тук? Пред всички... Това е лудост... може да ни ви... аах... недей, много си лош... – упрекна го, въпреки че вътрешно изобщо не искаше той да спира.
Затвори за миг очи и въздъхна тежко – и от удоволствие, и от не-примиреност. Но той сякаш не я слушаше, сякаш нарочно правеше обратното на това, което му казваше. Но пък бе сигурна, че ако му кажеше „Давай... да го направим... тук и сега...” нямаше да спре, а още повече щеше да се забърза.
Уж неволно събори вилицата си – първото нещо, което видя – и също се мушна под масата. Сля устните си с неговите в страстна целувка, а след това го погледна.
- Няма да престанеш, докато не го направим, нали? – палаво вдигна вежди и видя как Питър поклаща развеселено глава – Значи няма никакъв смисъл да споря... – прошепна като извод, но хвана ръката му и се усмихна. – Не мога така и тук, под масата... но мога на друго място...
Обви пръсти около китката му и се показа изпод масата, заедно с Питър. Поведе го бързо нанякъде и след няма и минута влетя в женската баня на ресторанта. Увери се, че няма никого в кабинките и след това заключи вратата, и с ключето, и с магия.
- Тук вече можем на спокойствие, нали? – попита закачливо и започна да го целува по устните. – Но за бързо, нали? – допълни и го погледна в очите, като седна на плота, където бяха мивките, и изчака отговор.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 11:04 pm

Питър бавно се доближи до Фей и каза:
-Ще бъда много.. много бърз.. - усмихна се доволно и настани тялото си, така че да е между краката ѝ. Тя усети как ръцете му се плъзнаха по нейните крака и той нежно отърка панталона си в нея. Целуна я страстно, докато Фей му разкопчаваше панталона. След секунда, все едно бяха в някоя секс сцена от филм долната част на облеклото на Питър се свлече по краката му. С рязко и бързо движение той навлезе в нея, като ръцете му я хванаха за дупето и той каза:
-Кажи ми...харесва ли ти това.. да го правим тук.. - след тези думи се усмихна и допълни:
-и.. когато ме погали под масата.. просто.. ми се искаше да не спираш.. - след тези думи нежно захапа ушето ѝ. Започна да се движи, като ръцете му започнаха да масажират дупето ѝ, а устните му се плъзнаха по вратлето ѝ. Питър я погледна в очите ѝ и ѝ каза:
-Фей.. искам.. след това.. да довършиш това.. да си поиграеш с мен, като използваш крачето си.. под масата.. - той преглътна и допълни:
-Искам да запомним първата си среща дори и да е с много секс, но и с романтични моменти.. - целуна я и допълни:
-Обичам те..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 12:42 pm

Моргана обви ръце около врата му и изстена няколко пъти. Впи устните си във вратлето му и след като се отдели само и само да си поеме въздух, на лицето и’ се бе появила широка усмивка.
- Моргана... наричай ме с истинското ми име, моля те... и да, много ми харесва – допълни тя и отново започна да го целува там, където видеше. Разкопча първите копчета на ризата му, за да може полето и’ за изява да бъде по-голямо, а ръцете и’ се приплъзнаха изпод ризата и започнаха да го галят, да шарят по тялото му.
- Ще направя това, което искаш... – изстена силно няколко пъти и след малко продължи – Но съм с токчета... може и да те заболи... – кръстоса краката си на кръста му и придърпа бързо врата му към себе си, за да го целуне. Наистина всичко това страшно и’ харесваше и я възбуждаше. Не само неговите действия, по-скоро това, че го правеха тук, в тоалетните, на публично място. Това я накара да се усмихне.
- Много голям мръсник си, да са ти го казвали? – изстена след мъничко и за пореден път впи устните си в неговите,като езика и’ се заигра с неговия.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 1:52 pm

Питър отговори на целувката ѝ и ѝ каза:
-Да... казвали са ми го.. преди няколко секунди.. може и да съм мръсник.. - целуна я отново, като започна да извива движенията си и допълни:
-Но съм само твой.. - след тези думи притиснах тялото си в нейното и допълних:
-А и... с токчета или без.. пак искам да го направиш.. - след като каза това.. Питър я повдигна леко и двамата бяха вече на крачка от мивките. Ръцете му я държаха във въздуха прилепена в тялото му, като двамата усетиха как го правят.. без да докосват земята. Питър преглътна и каза:
-Ти си.. невероятна.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 3:25 pm

Изстена няколко пъти и се отпусна, наслаждавайки се на момента, и на следващия, и на по-следващия и на още по-следващия. Беше невероятно за нея. А и се надяваше да не е единствена. Прехапа устни и секунда ги впи в неговите.
- Благодаря – прошепна му след малко на ушенце и се усмихна лекичко. Притисна се към него и започна, всъщност продължи с ласките. Но тази идилия бе грубо нарушена от силно позвъняване. „You have a mail... you have a mail” повтори няколко пъти и колкото и да искаше Моргана не можеше да пренебрегне телефона си. Остави го да позвъни още малко, все пак бе съобщение, но след малко това я влуди и се отдели от него, проверявайки натрапника. Непознат номер. Прочете за секунди написаното, но не схвана в първия момент смисъла. Остави телефона близо до едната мивка и се обърна с усмивка към Питър, започвайки да го целува. Но докато го правеше в съзнанието и’ се появиха същите думи и тя малко по малко схвана смисъла им. Отдели се от него, отново с нежелание, и написа нещо бързо.
- Извинявай... – обърна се усмихната към Питър и за извинение го целуна нежно по устните. Но дори и да не му бе обърнала внимание, мислите на Моргана отново се върнаха на съобщението от -А. Да,нямаше от кого другиго да бъде. Бе постигнал/-а каквото със сигурност целеше. Беше всял/-а смут.
- Мога да ти вярвам, нали? – отдели се от него и все така обвила ръце около врата му, го погледна, надявайки се това, което бе получила наистина да е само лъжа.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 9:33 pm

Питър видя как Моргана се отдръпна от него. Погледна я и видя как пише на телефона си. В началото се замисли, че е някоя приятелка.. а може би и приятел, но той не я познаваше толкова добре.. от към хората, с които дружи, но му стигаше да познава нея. Тогава тя се доближи до нея и го целуна, като зададе много странен въпрос. Момчето преглътна и попита:
-А? - след това леко се отдръпна от нея и допълни:
-Как така дали.. можеш да ми вярваш? - след това издиша и допълни:
-Така де.. какво имаш впредвид с това.. смяташ, че.. мога да си тръгна или нещо? - загледах я любопитно. Този въпрос си дойде като гръм от ясно небе. Питър бавно се наведе и вдигна панталона си, като допълни:
-Ами.. да... може би.. можеш да ми вярваш.. може би не.. не знам.. ти как мислиш? Можеш ли да ми вярваш? - загледах я любопитно, докато се закопчавах..
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 11:30 pm

Стоеше като вцепенена и не знаеше какво да каже. Бе успял, -А бе успял/-а каквото и да целеше. Преглътна и стъпи на земята, като се приближи към Питър. Дишаше тежко, а в ума и' бе пълна каша.
- Питър... Аз просто... просто... един идиот... - опита се да му обясни, но не можеше. Самата тя не знаеше как да се изрази. Да му каже, че е развалила хубавия момент и то заради човек, който не познава и със сигурност може да лъже. Това щеше да бъде абсурдно.
- ...не, да... - затвори очи и въздъхна, бавно обвивайки пръсти около китката му. Отвори очите си и погледна в неговите, толкова красиви, сини, бездънни сякаш. - Да, мога да ти вярвам... извинявай... беше глупав въпрос... - сложи ръцете му на талията си и го погледна същевременно виновно и нежно.
- Извинявай, не биваше да развалям момента... Обичам те... - беше искрена, надяваше се да го види в очите и', да го усети в треперещият и' глас. Целуна го нежно и въздъхвайки, изчака действията му.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 12:07 am

В началото сякаш Питър беше друг човек. По-скоро.. Питър просто.. я изпитваше. Погледна я и каза:
-Фей.. можеш да ми вярваш... - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Както аз вярвам на теб.. - докоснах челото си в нейното и тогава преглътнах, като попитах:
-Искаш ли да се връщаме на масата? Някой хубави изстинали ястия ни чакат.. - след тези думи ръцете му вплетоха пръсти в нейните. Той се усмихна и допълни:
-И спокойно.. няма да се намуся заради този въпрос.. просто.. не знам как да ти го докажа повече.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 12:21 am

Плахо се усмихна и усети как и' олеква. В последствие усмивката и' стана по-широка и настойчива. Сля нежно устните си с неговите, а когато се отдели от него, той видя как кима бавно.
- Да, нека се връщаме... И Питър... няма нужда да ми го доказваш... вече го направи... - целуна го още веднъж и отключи вратата, излизайки ръка за ръка. Настаниха се на масата си, като този път бяха един до друг. Не спираше да го гледа, а и донякъде да се самообвинява. Защо беше допуснала онова жалко подобие на същество да обхване мислите и', да и' повлияе? Въздъхна едва забележимо и видя как сервитьора носи две огромни плата.
- Ммм... ухае много хубаво... - усмихна се тя, като затвори за миг очи и се наслади на миризмата. След секунда отново погледна Питър, слагайки ръка на лицето му.
- Благодаря ти... за вечерята... за това, което правиш заради мен... - целуна го леко по устните и след това се усмихна широко. - Предлагам да започваме, какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 12:04 pm

Питър се усмихна и каза:
-Ами аз.. - след тези думи я погледна и допълни:
-Се радвам, че не ме.. абе.. зарежи.. това е минало и нищо не е станало.. - след тези думи просто я целунах и допълних:
-Хайде.. нека да се храним.. - двамата започнаха да се хранят и Питър попита:
-Ами.. искаш ли след вечеря да отидем на разходка из градът, а след това.. ще видим.. ще го измислим.. просто.. искам да знаеш, че оставям да ме заведеш където пожелаеш.. любимите ти места и не ме итересува дали е.. замък пълен с духове или просто.. малка хижа.. - усмихнах се и допълних:
-Става ли? Да ме заведеш на любимите си места?
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 2:06 pm

Моргана се усмихна широко и започна да се храни. Наистина беше вкусно - имаше вкус за храната, ее, той имаше вкус за всичко. Преглътна храната и се обърна към него, не спирайки да се усмихва.
- Добре, щом искаш... - усмихна му се топло и ръката и' намери неговата, като преплетоха пръсти.
- Въпреки че ще ми е малко трудно да реша къде точно да те заведа... - което наистина си бе пълната истина. Всички места, които познаваше, бяха пълни с магия... тъмна магия.. И тя не искаше да води Питър там.
Въздъхна едва чуто и се усмихна. Изведнъж в съзнанието и' се появи образ, картина, отначало замъглена, но постепенно по-ярка и видима. Огромен замък, с кули и наблюдателници, с необятни пасища, гори и езерца. Усмивка заигра по лицето и', спомняйки си стария си дом. От колко време не беше ходила там... може би сега замъкът бе порутен, но тя трябваше, искаше да го види. И искаше Питър да бъде с нея, да види величието и красотата на дома и', да разбере какъв е бил животът тогава.
Отхапа лекичко от деликатесите и след като преглътна, отново се обърна към Питър.
- Мисля, че измислих... - видя нетърпеливия му поглед и се усмихна още по-широко - Какво ще кажеш... Мислиш ли, че ще ти бъде приятно и най-вече интересно да видиш дома на крал Артур и великия Мерлин? - отпи малка глътка от виното и долепи устните си в неговите, надявайки се, че по този начин ще го подкупи и че ще се съгласи да отидат заедно в Камелот.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 4:01 pm

Погледнах я и попитах:
-Ти шегуваш ли се? Да отида в камелот? Това не е хубаво.. това е прекрасно.. - след тези думи Питър я целуна страстно и игриво, като допълних:
-С удоволствие ще отида там. .дори.. щом е с теб.. ще.. -преглътна и продължи:
-Не знам как да го кажа.. просто.. това ще бъде невероятно.. - след тези думи я загледа и попита:
-Ами.. какво ще кажеш и да направим нещо друго.. - след тези думи преглътна и допълни:
-Искаш ли.. да направим децата си там? - и я загледа любопитно, защото идеята на него много му харесваше.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 4:42 pm

Отговори на целувката му и след това се усмихна широко. Доволна, че идеята и' му се е харесала, тя за секунди се развълнува адски много. Прехапа долната си устна и му подари чаровна усмивка, пълна с щастие и любов.
- Сериозно ли ти харесва? - наистина и' бе трудно да повярва, че се е съгласил. Отнесена в мисли, едва чу последните му думи. Но все пак ги чу. Погледна го невярващо, но след секунди се усмихна до уши.
- Еми... ако може къде, с удоволствие... - гласът и' трепереше от радост и за момент си спомни стаята си. Беше огромна, по средата и' имаше преголямо и много мека, удобно легло с тежки, балдахинени завеси. А леглото наистина бе много удобно. Когато легнеше, все едно потъваше в облаците... беше толкова меко, пухкаво.
- Ако в момента замъкът е такъв, какъвто го помня... това ще бъде най-хубавия и невероятен секс, който сме правили... и може би ще правим, повярвай ми... - усмихна се и сля устните си с неговите в страстна целувка. Знаеше го много добре, все пак там бе първия и' път...
- Но пък ако не е, не се притеснявай... пак ще намерим някое уединено и красиво местенце... - отпи от виното, не отделяйки очите си от неговите. Хапна още няколко хапки и след малко се облегна назад, държейки чашата си в ръка. Загледа се в него и след малко премига няколко пъти.
- Аз се наядох, не мога да погълна повече...
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Май 07, 2012 7:25 am

Питър се беше нахранил отдавна. Сега само гледаше Моргана как мисли за нещо. Може би спомени към това място. Когато чу коментара й за секса се усмихна и каза:
-Ще се радвам.. да правим секс където и да е.. на мен тук ми хареса, а камо ли там и.. - след това погали ръката й, като вплетените им пръсти не се отделяха:
-.. не ме интересува кое ще е мястото.. важното е да съм с теб.. - след тези думи просто се усмихнах и допълних:
-Какво ще кажеш.. да тръгваме на там? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Май 07, 2012 12:02 pm

Усмихна се широко и бавно и продължително закима. Прокара пръсти през косата си и го погледна.
- Добре... щом искаш... - усмихна се отново и допи последната си глътка вино. - Само че отново ще трябва да се телепортираме... Защото нито не знам пътя до там... нито колко време ще ни отнеме да стигнем.
Усмивката не слизаше от лицето и', дори и по едно време отново да се бе пренесла там. Изправи се бавно, като не спираше да държи ръката на Питър. Изчака да плати сметката и след като излязоха от ресторанта, тя въздъхна лекичко, поемайки си глътка въздух.
- Готов ли си? - попита го с усмивка и за миг затвори очи. Все пак, за да направят телепортацията както трябва, защото не се знаеше къде точно и в какво състояние в момента се намира замъкът, трябваше да бъде много съсредоточена и да успее да си представи възможно най-точно как изглеждаше.
Зеленина... сладостен мирис на цветя, букови и борови гори, на прясна изворна вода... огромен каменен замък с уютни, примамливи стаи. Отвори очи и го погледна мило, а веднага след което ги телепортира.
След няма и секунда се озоваха на друго място, но тя не знаеше къде точно, не искаше да отвори очи, страхуваше се какво точно ще види - величествен замък или само руини, припомнящи някогашната слава. Все пак обаче се осмели и ги отвори. Огледа се, но наоколо виждаше само равнини. В западната далечината видя нещо да се чернее, в северната - нещо искреше. Започна да мига често, опитвайки се да си спомни всяка подробност от и около замъка. Той бе на запад, по-надолу имаше огромно езеро, а встрани от него - преголяма и красива гора. Обърна поглед натам, но видя само голо поле. Присви очи и предположи, че там най-вероятно е замъка. Погледна Питър с усмивка и отново ги телепортира там където предполагаше, че е. И беше права - беше там. Не напълно запазен, но не и порутен. Погледна въодушевено Питър и се усмихна до уши. Беше си вкъщи, от толкова векове насам, беше си у дома.
- Добре дошъл в Камелот... не изцяло предишния Камелот, но все пак...


Последната промяна е направена от Fayh Morgan на Пон Май 07, 2012 12:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Май 07, 2012 12:10 pm

Питър се усмихна и каза:
-Ох.. толкова ми е.. притеснено.. - след тези думи прегърна Фей и каза:
-Моргана.. любов моя.. искам да видя стаята ти.. да легна заедно с теб на леглото ти.. да.. - преглътна и допълни:
-Да видя къде си си слагала дрехите, къде си се преобличала просто.. искам да видя къде си живяла. - след тези думи я целуна и допълни:
-Искам да видя каква си била още преди да съм бил замислен.. - усмихна се и допълни:
-Желая да вляза в главата ти, така както ти си в моята.. - и се усмихна доволно
Върнете се в началото Go down
Fayh Morgan
Fayh Morgan
Witch
Witch

Брой мнения : 188

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Май 07, 2012 12:38 pm

Моргана се усмихна широко и усети, че лека руменина се набраздява по лицето и'. Гледаше Питър без да мига, захапа леко долната си устна и изневиделица тръгна да бяга, водейки го след себе си. Беше и' малко трудно с тази рокличка, но все пак се справяше. Разтвори огромните врати толкова лесно, въпреки че не бе свикнала тя да ги отваря. Нахълта във входната зала и започна да се оглежда наляво и надясно. Не се беше променило особено, като изключим огромните паяжини и преголемия слой прах по пода. Затвори за миг очи и лек ветрец, то дори не беше и ветрец, ако трябва да бъда честна, се появи, и за секунди почисти целия замък, или пък това, което те успяха да видят. Моргана погледна Питър и отново се затича, без да каже абсолютно нищо.
След малко влетя в друга стая, в нейната стая. Мебелите бяха покрити с бели чаршафи, завесите бяха спуснати и в покоите и' цареше тъмнина. Рязко слънчевата светлина навлезе през огромните прозорци и покривалата се изпариха, показвайки предишния вид на стаята.
- Това е - усмихна се тя и впи устните си в неговите, като запристъпва навътре. Цяло хилядолетие... чак сега осъзна колко много време е това и колко много и' бе липсвало... Мерлин и Артур, Утер, родителите и'.
- Не е кой знае колко... все пак е интериор от десети-единадесети век... но си е моята стая - обясни миличко и вдигна рамене, стискайки силно пръстите на Питър.
Върнете се в началото Go down
Питър Паркър
Питър Паркър
Hero
Hero

Брой мнения : 215

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitimeПон Май 07, 2012 3:56 pm

Питър огледа стаята и каза:
-Шегуваш ли се? Чувствам се, като твоя рицар - след тези думи започна да оглежда всичко и каза:
-Моргана.. това е прекрасно.. тази стая е невероятна.. - целуна я, като езичето му се заигра с нейното. Притисна се в нея и каза:
-Ти.. си живяла един страхотен живот и сега... иска ми се аз да съм живял хиляди години по-рано.. да съм.. живял тук и да съм първата ти любов.. - след тези думи я целуна и допълни:
-Но това вече не ме интересува.. важното е да съм последната ти.. - усмихна се доволно и попита:
-Фей.. използва много магия днес.. изморена ли си? Искаш ли да поспим? - и я загледа любопитно, защото се интересуваше от състоянието й.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*    Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Преди няколко седмици, Кметството на Миднайт *покрива*

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Преди няколко месеца, Рим
» На плажа преди няколко дни
» Корея, преди няколко месеца
» Апартаментът на Клара, Лондон преди няколко дни
» Гробищата на Миднайт, преди три месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-