Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_lcapЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_voting_barЗаписване за Ордените на Светлината и Мрака I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Banne110

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Bb18bf10

Записване за Ордените на Светлината и Мрака 5084683k

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Записване за Ордените на Светлината и Мрака

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeВто Дек 06, 2011 2:07 pm

Тук може да кандидатствате за даден Орден. Бланката за попълване е следната:


1.Име:
2.Раса:
3.Защо искам да съм в дадения орден:


Последната промяна е направена от Joshua Riley на Нед Апр 15, 2012 3:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Селена Уилямс
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 11:50 am

1.Име: Селена Уилямс
2.Раса: Зооморф
3.Защо искам да съм в дадения орден: Искам да съм в Ордена на светлината, защото напълно подкрепям този орден и навярно добрите му намерения и цели, които не са свързани с отмъщение и поквара.

Върнете се в началото Go down
Katherine Gilbert
Katherine Gilbert


Брой мнения : 52

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 2:21 pm

Има: Катерине Гилбърт
Раса: Вампир
Защо искам да съм в даден орден: Искам да съм в ордена на мрака,защото самата ми героиня е егоистична и мрачна. Подкрепям напълно ордена на мрака А
Върнете се в началото Go down
Rose-Ray Blue.
Rose-Ray Blue.


Брой мнения : 82
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 9:58 pm

1.Име: Роуз-Рей Шарлът Блу
2.Раса: Хибрид
3.Защо искам да съм в дадения орден: Искам да съм в ордена на Мрака защото макар добрата си страна, героинята ми притежава доста мрачни помисли и действия.
Върнете се в началото Go down
Ясмин Смит
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeПон Дек 26, 2011 6:23 pm

1.Име: Ясмин Смит
2.Раса:Върколак
3.Защо искам да съм в дадения орден: Искам да съм в ордена на Светлината, защото се очакват благородни действия и най - вече да имаш цел която искаш да постигнеш. А целта на героинята ми е да помага в името на Доброто.
Върнете се в началото Go down
Claire Evans
Claire Evans
Vampire
Vampire

Брой мнения : 134

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeПон Дек 26, 2011 6:30 pm

1.Име:Claire Evans
2.Раса:Вампир
3.Защо искам да съм в дадения орден:Искам да съм в ордена на Мрака,защото мисля,че най-накрая мрачната страна на нещата трябва да заеме мястото на победител!
Върнете се в началото Go down
Кери.
Кери.
Angel
Angel

Брой мнения : 20

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:50 pm

1.Име: Кери.
2.Раса: Ангел
3.Защо искам да съм в дадения орден: Искам да съм в ордена на мрака,защото самата аз притежавам доста тъмна страна затворена в мен,макар и да съм ангел,не обичам да ми заповядват да убивам лошите,защото някак си те са по-добри от хората и всички други добри същества.
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeНед Яну 22, 2012 7:15 pm

Ашли Армандо Адамс
Вещица
Искам да съм в Ордена на светлината, защото идеалите на ордена напълно подкрепят моите идеали и ще съм горда, ако бъда част от него.
Върнете се в началото Go down
Sienna Green.
Sienna Green.
Angel
Angel

Брой мнения : 11

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 12:35 pm

1.Име:
Сандра Уинтър.
2.Раса:
Ангел
Искам да съм от Ордена на Мрака :
Защото още от самото ми раждане се е знаело че не съм прекалено добра душичка. Подкрепям идеята на този орден и смятам че е крайно време тъмната страна да победи,за да може всички свръхестествени същества да живеят мирно и спокойно,а още повече да бъдат себе си,без да се тревожат че ще бъдат разкрити от хората
Върнете се в началото Go down
Màrtin Davis
Màrtin Davis
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 691

Game status
Inteligence:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeПон Фев 06, 2012 9:06 pm

1.Име:
Зандър Сторм
2.Раса:
Вещер
Искам да съм от Ордена на Светлината :
Защото съм твърдо против подчинението на хората като раса. Искам да има равенство между расите и да съжителстваме заедно на територията на града.
Върнете се в началото Go down
Коди Мартин
Коди Мартин
Angel
Angel

Брой мнения : 10

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 8:58 pm

1.Име: Коди Мартин
2.Раса: Ангел
3.Защо искам да съм в дадения орден: Искам да съм от ордена на Светлината,все пак съм ангел,нека се държим към доброто Wink
Върнете се в началото Go down
Алина Блекууд
Алина Блекууд
Goddess
Goddess

Брой мнения : 95

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 5:30 pm

Алина Блекууд! Расата ми е-Богиня, и искам да участвам, защото аз и героинята ми подкрепяме доброто и искаме то да бъде поравно със Злото,защото знаете, че доброто не може да съществува без злото..Но ние сме от страната на Доброто и искаме да му служим!
Върнете се в началото Go down
Джейс Купър
Джейс Купър
Vampire
Vampire

Брой мнения : 108

Game status
Inteligence:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue0/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (0/50)

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeПет Юни 29, 2012 5:55 pm

1.Име:
Джейс Купър
2.Раса:
Вампир
Искам да съм от Ордена на Светлината :
Защото
съм твърдо против подчинението на хората като раса. Искам да има
равенство между расите и да съжителстваме заедно на територията на
града.
Върнете се в началото Go down
Лидия Мартин
Лидия Мартин
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 8

Game status
Inteligence:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue50/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (50/50)
Power:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue50/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (50/50)
Stamina:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue50/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (50/50)

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 1:08 am

Име:
Лидия Мартин
Раса:
върколак
Искам да съм в ордена на Мрака защото:
Лидия е голяма егоистка и това допълва визията и на кучка а и определено самип орден може само да спечели от силите и.
Върнете се в началото Go down
Alaska Young
Alaska Young


Брой мнения : 4

Game status
Inteligence:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue50/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (50/50)
Power:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue50/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (50/50)
Stamina:
Записване за Ордените на Светлината и Мрака Left_bar_bleue50/50Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty_bar_bleue  (50/50)

Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am

1. Аляска Йонг
2. Сирена-Богиня
3.Орденът на свтлината (добротата), понеже доброто винаги побеждава злото Wink
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Записване за Ордените на Светлината и Мрака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за Ордените на Светлината и Мрака   Записване за Ордените на Светлината и Мрака Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Записване за Ордените на Светлината и Мрака

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Записване
» Записване
» Записване за мисии и задачи!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Let's begin our adventures from here... :: Правила!-