Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Гората, след 2 месеца I_vote_lcapГората, след 2 месеца I_voting_barГората, след 2 месеца I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Гората, след 2 месеца Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Гората, след 2 месеца Banne110

Гората, след 2 месеца Bb18bf10

Гората, след 2 месеца 5084683k

Гората, след 2 месеца Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Гората, след 2 месеца

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 6:35 pm

Гората, след 2 месеца Autumn-forest-wallpapers
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 7:25 pm

Ходех из горите на Миднайт като се опитвах да не мисля за глада който ме обхващаше но отказвах да пия кръв вече 2-ра седмица.Когато минавах покрай хората ми беше прекалено трудно да не им откъсна главите и да източа кръвта им . Крачех и листата шумоляха под краката ми а ръцете ми шареха по листата на храстите и се усмихвах когато мокрите капки се появяваха по пръстите ми . И тогава я усетих кръвта която бушува бързо из вените на някой и тогава очите ми се спряха на някаква момчешка фигура усетих как вените около очите ми се показват и се приготвям да се затичам и го направих не можах да се спра.Момчето се изненада. когато ме видя и се усмихнах палаво и казах тихо по-точно като съблазнителен шепот;
-Няма да боли .-Тогава зъбите ми се показаха и ги забих във врата му усетих как топлата кръв на човек се разлива в тялото ми и се усмихнах доволно не исках да го убивам но трябваше да утоля жаждата си . И тогава усетих как тялото му пада в краката ми .
-О боже мой какво направих .-Усетих как паниката ме обгръща и се сетих на кой мога да разчитам Деемс моята сестричка.Извадих телефона си с треперещи ръце и набрах номера на сестра ми .Тя вдуигна на тертото позвъняване .
-Демс помощ в гората съм ела по най-бързият начин.-Казах и връзката прекъсна .
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 7:49 pm

Уж бе събота, а аз отново бях в студиото. За мен явно просто нямаше почивка или нещо от този сорт. Но пък си заслужаваше, обожавах си работата! Улисана в едни снимки, не забелязах кога някой бе влязъл в студиото. Станах и отидох да посрещна клиента си. Когато го видях обаче, леко се учудих - за пръв път го виждах тук.
- Джош?! Какво правиш тук? - възкликнах учудено, вместо "Здравей! Как си? Как вървят нещата? Не съм те виждала от около седмица-две!". Но това си бях аз, момчето бе свикнало - ее, надявам се. Усмихнах му се широко и прескочих любезностите, главно защото може би и самият той можеше да ги прочете в погледа ми.
- Какво те води тук? - попитах отново, а в отговор получих книжен пакет, който не тежеше особено. - Какво е това? - понечих да го отворя, но тъкмо тогава в стаята се разнесе пронизителен шум, шум от звънене на телефон. Затичах се към чантата си и започнах да си търся телефона из цялата бъркотия. След секунда го намерих и видях, че на дисплея пише "Фееей". Вдигнах и чух притеснения глас на сестра си.
- Чакай, успокой се... какво е станало? - говореше толкова бързо и усетих, че гласа й трепери и ми затвори телефона. Погледнах го учудено, а след което и Джошуа.
- Нещо май е станало с нея. - казах след секунди и го погледнах притеснено - Не знам защо точно си дошъл, но ще трябва да почака. Нещо ми подсказва, че Фей не е добре. - грабнах ключовете си и тръгнах да излизам навън, оставяйки Джо в студиото. Или пък не - той се затича след мен.
Кимнах му в знак на благодарност и за да не губим излишно време, хванах ръката му и се телепортирах в гората. Разтърсих глава, за да се отърся от неприятното чувство и след секунда започнах да се оглеждам. Видях сестра си няколко метра пред нас, обляна в кръв.
- Ооо, Фей - промърморих и се затичах бързо към нея, нехаейки дали Джо ме следва или не. Нямаше смисъл да питам, но все пак го направих - Какво е станало? Добре ли си, мила? - усетих, че и моят глас трепери, но не му обърнах внимание.
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 9:14 pm

Гледах тялото на обезкървеното момче и се чудех какво да правя докато сестра ми дойде.И ето че цух гласа й който леко потрепери .Погледнах я и изтичах до нея и я прегърнах силно като захлипах .Не бях добре започнах да се ядосвам мразех този въпрос когато имаше други хора които не са добре зареди мен моя беше вината че той е мъртъв.
-Не той умря зареди мен.-Отговорих първо на втория въпрос и после на първия тогава видях че и Джошуа е тук не го бях забелязала.
-Как да се отърва от тялото Джо?-Попитах и нов изблик на сълзи нахлу в мен и отново заплаках.Погледнах бездвижното тяло и се обърнах към двама им.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 9:22 pm

-Фей, само бъди спокойна и нищо повече... Опитай се да се отпуснеш... Аз ей сега идвам... - хванах безжизненото тяло и се телепортирах. След няколко секунди се върнах при момичетата и казах:
-Тялото е покрито, но Фей.... Ако искаш, пробвай да минеш на синтетична кръв. Лапис ме научи как да я приготвям. Ето опитай... - подканих я аз и й подадох една банка синтетична кръв. Усмихнах се окуражително на момичето и се обърнах към сестра й:
-Зарежи снимките... Сестра ти има нужда от теб в този момент... Подкрепи я... - прошепнах тихо на момичето и с вампирската си скорост се стрелнах нанякъде. След около секунда се появих с кошница с лакомства и одеяло. Отидох при момичетата и казах:
-Е... така и така сме тук, можем да похапнем... - засмях се и извадих едно пакетче чипс като започнах да ям отново.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 9:42 pm

- Спокойно, спокойно!... Ще се заучиш да се владееш, ще ти помогнем. - започнах да я утешавам, галейки косата й. - Всичко ще е наред, чу ли? - хванах й лицето и го завъртях така, че да може да ме гледа в очите - Не е заради теб! Не си виновна ти, разбра ли?
Направих бегъл опит за усмивка и погледнах първо Фей, а след това и Джош, който отиде някъде.
- Благодаря ти - усмихнах се благодарствено на Джо и след това отново завъртях поглед към сестра си. - Опитай с тази кръв.
Гледах я миличко и се чудех защо точно ние, всъщност, точно Фей? Но не сега бе времето за тези отговори. Джо се появи с кошница храна и поклатих глава, смеейки се леко.
- Защо винаги ядеш?... И за какво бяха снимките? - взех обаче едно пакетче солети и го отворих, предлагайки на Фей - Ее, как е кръвта?
Върнете се в началото Go down
Vanessa Green Goddess.
Vanessa Green Goddess.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 371

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 9:50 pm

Сестра ми винаг успяваше да ме развесели дори в най-гадния за мен момент но това момче няма повече да може да види родителите си семейството си нито дори любимата си аз отнех живота му и всички негови шансове да продължи да живее или поне да бъде щастлив току що отнех невинен живот.Поех кръвта която Джо ми даде беше гадна на вкус но тази кръв отново отлюжхи глада ми и пресуших банката за секунди седнах до тях и се усмихнах тъжно.
-Благодаря ви .-Не се сдържах меоциите в мен забучуваха като йормоните на някой който влиза в пубертета . Прегърнах ги силно и взех една минерална вода от кошницата която Джо бе донесъл.Въздъхнах и ги погледнах тези хора бяха единственото ми семейство обичах ги всъщност имах майка и баща но те отдавна бяха загубили моето доверие .

-Обичам ви .-Казах и отпих от водата .
Върнете се в началото Go down
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 6:34 pm

- И ние те обичаме - прошепнах след секунди и се усмихнах на сестра си. - Аауч... разхлаби хватката - казах след малко, опитвайки да си поема дъх - Не си знаеш силата, сестричке - оправдах се след малко и се засмях, грабвайки отвореното пакетче със солети с подправки.
Уу, обожавай солети с подправки. Половината пакет изчезна буквално за секунди.
- Искате ли? - попитах след малко, поглеждайки към Фей, а после към Джош - скоро няма да има.
Засмях се, но след малко погледнах сестра си притеснено - такава си бях, какво да се прави. Но, не знам защо, може би така исках или не знам, но ми се струваше по-добре, май. Все пак усмихваше се, но не бях сигурна дали наистина е добре. Все тая, нямаше пак да я питам как е, щеше да е клиширано и банално вече.
- Ее, Джо, за какво бяха снимките? - попитах любопитно, смачквайки пакета на топка.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 6:10 pm

-Снимките бяха за мен и Селена, но както и да е, може да почакат... - засмях се и се обърнах към Фей и й обещах да й направя още синтетична кръв. Все пак аз от много време преживявах с нея. Засмях се и продължих да ям, без да броя до една калориите, защото вече бях мъртъв и нищо не губех. Усмихнах се окуражително на момичетата и продължих приятното си занимание - а именно да се тъпча като прасе. Когато приключих се изправих и се огледах наоколо. Искаше ми се да потичам, но вместо това се качих на дървото и увиснах с главата надолу. Засмях се и казах на момичетата:
-Не знаете какво изпускате в момента. - засмях се и се концентрирах, като накарах няколко цветчета да разцъфтят и да направят дървото още по-красиво от преди. Засмях се и се отпуснах като започнах да се оглеждам наоколо:
-Колко е красиво тук! - възкликнах аз преди да падна на главата си, която за щастие бе празна и добре защитена от загуба на информация.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Demsss Green Goddess
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Гората, след 2 месеца Left_bar_bleue0/50Гората, след 2 месеца Empty_bar_bleue  (0/50)

Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitimeНед Апр 08, 2012 12:15 am

- Ти си луд! - не знам за кой път си го мислех, или за кой път му го бях казвала, но наистина беше луд. Засмях се от сърце и се пресегнах, за да помириша новосъздалото се цветенце. Не ме биваше с ароматите, не ги познавах. Ама знаех, че това мирише много хубаво и изглеждаше така.
- Еми и аз не знам, ама за разлика от вас, хора, имам един живот, така че няма да опитвам... - казах през смях и се пресегнах за една бутилка с вода. След като отпих, погледнах Джо, вече на земята, и поклатих леко глава.
- Иии сега как се чувстваш? Има ли кръв в мозъка? - не че ако имаше, щеше да му стане нещо, все пак беше безсмъртен, но все пак бях длъжна да попитам. Отпих още една глътка вода и оставих бутилката на земята. Тя пък обаче взе, че се хлъзна и удари Ванеса.
- Оопс, извинявай - казах през смях и усетих лек удар по рамото - Ееей, не беше честно! - запротестирах на глас, ама и аз си я ударих лекичко все пак.
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



Гората, след 2 месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората, след 2 месеца   Гората, след 2 месеца Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Гората, след 2 месеца

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
»  Гората
» На плажа преди 6 месеца
» Преди няколко месеца, Рим
» Париж, преди 10 месеца
» Дворът на Гимназията, преди два месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Memories :: Archive :: RP Posts-