Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
"Prada" I_vote_lcap"Prada" I_voting_bar"Prada" I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
"Prada" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
"Prada" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
"Prada" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
"Prada" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
"Prada" Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
"Prada" Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
"Prada" Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
"Prada" Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
"Prada" Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
"Prada" Banne110

"Prada" Bb18bf10

"Prada" 5084683k

"Prada" Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 "Prada"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 3:55 pm

"Prada" Milan_prada
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeПет Авг 31, 2012 7:33 am

След като обиколихме и почти не изкупихме спортният магазин, нещо което май често ми се случваше, се запътихме към касата. Габриел ме попита накъде сега и след кратък размисъл реших, че е време за нещо по - елегантно
- Какво ще кажеш за "Прада"? - попитах повдигайки вежда. Обичах елегантните дрехи, както и марковите, което не се отразяваше кой знае колко добре на джоба ми, добре че имах достатъчно пари в наличност... Взех чантите си и след това заедно с момичето тръгнахме към следващият магазин
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 9:59 am

„Прада?!... Чакай малко.. ПРАДА!”
Едва не започнах да викам и подскачам в едно, чувайки името на един от любимите ми магазини. Обичах „Прада”, всъщност не – обожавах я! Имаше толкова хубави дрехи, толкова изискани и елегантни, ами аксесоарите... Божичко...
„Добре, спокойно!... Стягам се!” повтарях си постоянно наум, но изобщо не беше толкова лесно. Всъщност беше ми много по-трудно, отколкото бях очаквала. Не че и преди не съм се държала по този детски начин, но сега просто... не знам, наистина бях много въодушевена. И от тази обхванала ме радост, тотално забравих, че трябва да отговоря на момичето до мен, която със сигурност вече ме бе сметнала за умопобъркана. Но какво да се прави с хилядите свръхестествени същества, които гоня, а отгоре на всичко и характера ми... Не беше особено добра комбинация.
Кимнах бързо няколко пъти и след няма и пет минути двете с Габриела бяхме в магазина. Започнах да се оглеждам развълнувано във всички посоки, като на всеки пет секунди си намирах по нещо, за което да писна, твърдо убедена, че трябва да го прибавя в гардероба си. Жалкото бе, че нямаше как да си позволя всичко, което си намислях, защото тук дрехите не бяха от най-евтините, но пък аз и не бях от най-бедните. И точно затова днес щях да пазарувам каквото си искам, без значение каква е цената.
- Аз може по някое време да си викам... не ми обръщай внимание – казах тихо на момичето и като и’ се усмихнах, поех към рафтовете и закачалките, търсейки идеалното нещо, което все още не знаех как изглежда.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 11:24 am

Когато споменах "Прада" ми стана ясно, че съм уцелила точно в десетката. Усмивката която се изписа на лицето ѝ и блясъкът в очите ѝ я издаваха много добре. Знаех какво е чувството и аз имах неща които ме караха да се чувствам така, обикновено ставаше дума за магазините за техника и автомобилните салони, но всеки с вкусът си. Тръгнах бавно да разглеждам не напълно сигурна какво точно искам
- Иде ти да изкупиш магазина... познато - казах простичко и свих рамене с широка усмивка на лицето си, докато оглеждах една рокля, която ми беше грабнала окото
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 1:31 pm

Явно дори и да се опитвах да скрия вълнението си, Габриела все пак го усети. Не я винях, не винях и себе си. Защо да се виня? Нима можеше да се променя? Не, в никакъв случай.
- Точно... всичко в него, дори и закачалките – засмях се аз, отвръщайки на следствието, което беше изкарала и се постарах да не закрещя, когато видях едни умопомрачителни къси панталонки. Веднага ги взех и тръгнахкъм пробните – трябваше да видя как ми стоят. Изхлузих моите дънки и нетърпелива обух панталонките, които направо заспаха върху мен. Излязох от пробните и отидохдо Габриела.
- Какво ще кажеш? – попитах радостно като се завъртях пред нея.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 11:39 pm

Дам, това беше нещо наистина много забавно и на мен често ми се искаше да изкупя всичко, просто някой хора наистина си разбираха от работата. Продължих да разглеждам и трупах всичко което си харесвах, а след това щях да пробвам. Габриел бе изпревари и първа се мушна в пробната, а когато излезе широка усмивка се изписа на лицето ми
- Сякаш са правени за теб, всеки мъж който те види ще му изтекат лигите - казах одобрително и кимнах за по - голям ефект.
- Опитай с тази блуза, мисля че ще стои страхотно - казах подавайки ѝ една закачалка и ѝ намигнах, след което се запътих към другата пробна за да започна своята проверка
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 1:11 pm

Стоях пред момичето, все още оглеждайки се, когато чувайки думите и’, широка и сияйна усмивка се изписа на лицето ми, като в очите ми се зароди онзи небичаен плам.
- Merci! – казах с някакво мило и лигаво гласче, като „р”-то почти не се чу... толкова се бях разлигавила, че да говоря на френски пред човек, за който не съм запозната дали рабзира езика. Не приличах на себе си. За пореден път се огледах и с широка усмивка поех закачалката от ръката и’. Очите ми се разшириха от вълнение, виждайки блузата. Не намирах думи, с които да я опита. Тя беше... беше... беше направо ВЪРХОВНА! Едва се сдържах да не се разкрещя и да не започна да ръкомахам и подскачам като петгодишна, както и да не прегърна радостно Габриела. След като вече малко от малко се успокоих, издишах дълбоко и също като нея влязох в пробната. След няколко секунди излязох, сияйна и щастлива. Габриела беше права – стоеше страхотно. Нямах търпение да излезе и да я обсипя с благодарности, а пък може и прегръдки.
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 7:53 pm

Момичето засия след думите ми и моята усмивка също стана по - широка. Трябва да призная, че роклята която си бях харесала ми стоеше добре или поне така мисля. Беше елегантна и черна с по - тъмен колан под бюста и дължина до коляното. Излязох от пробната за да се огледам в огледалата отвън които ми позволяваха да се видя от всеки ъгъл и определено харесвах това което виждах. Погледнах придружителката си и се усмихнах широко
- Знаех си, че ще ти стои добре - казах по - скоро на себе си отколкото на нея, но не можах да сдържа коментара си, той просто се изплъзна от устните ми.
- Изглеждаш страхотно и може би с правилните обувки ще е още по - добре - казах замислено и погледнах към сектора с обувки.
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 2:40 pm

Усмихнах се широко, като чух думите и'. Дарих я с голяма благодарствена усмивка и се запътих едва ли не тичешком към обувките, търсейки подходящите, защото определено моите кецове не бяха. Когато видях хилядите стилни обувки на висок ток, направо се влюбих в тях, но ми бе непосилно да избера някой. Те всички бяха толкова хубави, а аз не бях от най-решителните, особено относно дрехи. Реших да избера някакви розовеникави или черни (черното подхожда на всичко!), затова се усмихнах на себе си и след няма и десет минути(което за мен си беше рекорд), вече мерех едни уникални (то всичко беше уникално) сандали с каишки на глезените. Не бяха нито много официални, нито пък прекалено ежедневни - ставаха за всичко. Такива обувки обичах най-много. след като се оправих, огледах се, завъртaйки се няколко пъти и отидох при Габриела.
- Ее, аз май съм готова...
Върнете се в началото Go down
Clara Blackwell
Clara Blackwell
Defender
Defender

Брой мнения : 132
Местожителство : London

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 7:24 pm

Габриел послуша съветът ми и след като тя си избра и обувки, а аз пробвах всичко което си бях харесала и реших кое ще си взема бяхме готови с този магазин. Е не беше зле отне ни само около два часа.... можеше да е и по - зле.
- Мисля, че това беше много добро решение - коментирах тоалетът който си беше избрала, както и другите неща и се отправихме към касата
- Какво мислиш сега? Още ли ще обикаляме или имаш други планове? - попитах поглеждайки я докато касиерката опаковаше, подреждаше и маркираше покупките ми. Подадох ѝ картата си и закачах момичето да ми отговори
Върнете се в началото Go down
Gabrielle de Channelle
Gabrielle de Channelle
Hunter
Hunter

Брой мнения : 83

Game status
Inteligence:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
"Prada" Left_bar_bleue0/50"Prada" Empty_bar_bleue  (0/50)

"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 8:03 pm

Засмях се, подавайки и своите покупки към момичето на касата.
- Оо, аз мога да обикалям много, но какво ще кажеш да седнем в някое кафе? Ако нямаш работа, естествено...
Усмихнах се аз и поех подаденото от касиерката ресто. Прибрах парите по джобовете и поех чантите в ръка, а когато излязохме от магазина, се обърнах към момичето с усмивка.
- Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down

Sponsored content



"Prada" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Prada"   "Prada" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

"Prada"

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Prada
» Prada

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Midnight city :: Let's go for shopping-