Midnight city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight city


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Demsss Green Goddess (1873)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Селена Уилямс (1543)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Alexandra Belikov (1135)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Итън Стронг (755)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Màrtin Davis (691)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Dillon Devón (433)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Vanessa Green Goddess. (371)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Ясмин Смит (367)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Питър Паркър (215)
Имение "Евънс" I_vote_lcapИмение "Евънс" I_voting_barИмение "Евънс" I_vote_rcap 
Latest topics
» В плейслиста искам да чуя...
Имение "Евънс" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 11:22 am by Alaska Young

» Koй иска да бъде предизвикан?
Имение "Евънс" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:39 am by Alaska Young

» Записване за Ордените на Светлината и Мрака
Имение "Евънс" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:26 am by Alaska Young

» Пич, не бях толкова пиян...
Имение "Евънс" Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 10:21 am by Alaska Young

» Размяна на банери
Имение "Евънс" Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 4:59 pm by Katherine Gilbert

» ℒost Ŧime
Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 8:38 am by Ясмин Смит

» Остров Закинтос ( след 4 месеца)
Имение "Евънс" Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:57 pm by Ясмин Смит

» Разврат, разврат и пак разврат
Имение "Евънс" Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm by Ясмин Смит

» Момче или момиче е следващият?
Имение "Евънс" Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 1:33 pm by Ясмин Смит

Партньори
Имение "Евънс" Banne110

Имение "Евънс" Bb18bf10

Имение "Евънс" 5084683k

Имение "Евънс" Anigif10


££

Работохолиците ни











What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share
 

 Имение "Евънс"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Claire Evans
Claire Evans
Vampire
Vampire

Брой мнения : 134

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeПон Дек 26, 2011 8:57 pm

Къщата отвън:
Имение "Евънс" Luxury-Homes-4

Кухнята:
Имение "Евънс" Luxury-kitchen-design-2010

Трапезария:
Имение "Евънс" 012832

Хол:
Имение "Евънс" Luxury-Interior-Design-Living-Room

Местенцето на Клеър:
Имение "Евънс" Luxurious-Living-Room-Interior-Design

************************************************************************************************
На втория етаж
************************************************************************************************
Спалнята на Клеър:
Имение "Евънс" 91491

Банята на Клеър:
Имение "Евънс" Luxury-bathroom-design-axor-6

Спалнята за гости:
Имение "Евънс" Luxury-bedroom-design-2

Банята за гости:
Имение "Евънс" Bathroom-Luxury-Bathroom-Bathroom-ideas-Luxury-Bathroom-Fittings
Върнете се в началото Go down
Claire Evans
Claire Evans
Vampire
Vampire

Брой мнения : 134

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 11:03 am

Клеър и Джош вървяха из заснежените улички и си говореха.Снегът под краката им скърцаше.След около половин час те бяха вече пред къщата.Момичето извади ключа си и отключи.Покани момчето да влезе.
-Заповядай.-Усмихнато каза русокосото момиче.-Влез в хола.Какво искаш за пиене между другото.-Попита Клеър.Двамата с Джошуа отидоха и се настаниха на дивана.Момичето си сипа бяло вино в една чаша.Тя се настани по-удобно.Сините й очи следяха любопитно всяко движение на момчето.Нямаше как да отрече,че беше симпатичен.
-Сега май е време аз да те поразпитам малко.-Каза Клеър и се усмихна.-На колко си години?-Попита любопитното момиче и зачака Джош да отговори.Беше някъде следобяд.Вече се стъмняваше.
-Искаш ли да преспиш в стаята за гости тази нощ?-Попита учтиво момичето.-Все пак си пил.-Добави момичето и погледна отново момчето.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 11:21 am

След броени мигове вече бяхме у тях. Момичето ме почерпи и започна да задава въпросите си един след друг.
-Ако за теб не е проблем да преспя тук, ще остана. - засмях се и отпих от бялото вино. Облегнах се назад и започнах с отговорите на въпросите, с които бях обстрелян:
-На двадесет години съм, Клеър. Ако ти кажа истинските си години, надали ще повярваш. Най-много да ме сметнеш за откачен или да не ми повярваш. - засмях се аз и погледнах през прозореца. Стъмняваше се невероятно бързо и макар, че беше следобед, изглеждаше, че е вечер. Усмихнах се галантно на момичето и казах:
-На 1500 години съм, което ме прави почти фосил. - засмях се и отпих поредна глътка вино, но за нещастие нещо се случи и изпуснах чашата си. Залях се, но лошото бе, че съсипах килима на Клеър:
-Съжалявам Клеър, аз... - не можах да довърша и сведох виновно глава... Приличах на провинил се ученик, който чакаше да получи наказанието си.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Claire Evans
Claire Evans
Vampire
Vampire

Брой мнения : 134

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 12:37 pm

-1500 години?!А аз мислех,че аз съм стара с моите скромни 200 години.-Каза Клеър и се усмихна.Както си седяха изведнъж Джош изпусна чашата си.Момчето започна да се извинява.
-Няма проблем...не остават петна.-На Клеър дори не й пукаше какво стана.Тя почувства някаква тежина в гърдите си.Никога не бе чувствала такова нещо.Нещо започна да бушува в нея.Тя дишаше напрегнато и едва-едва държеше сините си очи отворени.Както си седеше на дивана русокоската се приближи до Джошуа и го целуна страстно.Какво по дяволите й ставаше?!След няколко минути,Клеър отдръпна устните си от тези на Джош.Като осъзна какво е станало тя се почувства неловко.
-О,мили боже!Съжалявам.-Изрече момичето и цялото се изчерви.-Аз...просто...много те харесвам.Понякога не мога да се контролирам.-Момичето едва говореше.Целите й очи се напълниха със сълзи.Тя стана,облече си палтото и излезе навън.Отиде в двора.Седна на един заснежен шезлонг.Разплака се още повече.Хълцаше и не можеше да си поеме въздух.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 12:47 pm

Целувката ми дойде като гръм от ясно небе и когато всичко приключи, Клеър каза, че много ме харесва и започна да плаче. Изтича навън и ме остави сам в къщата, смутен и леко объркан. Добре, това определено ме накара да се стъписам, но излязох навън и седнах до нея. Тя все още хълцаше и хлипаше. Прегърнах я нежно, като прокарах ръка през косата й и започнах да я утешавам:
-Не си направила нищо непоправимо. Не се безпокой напразно. Хайде... изправи се и нека влезем вътре... Не искам да настинеш и после да тежи на съвестта ми. - усмихнах се окуражително на момичето и й помогнах да се изправи. Заличих и последната сълза от лицето й и казах:
-Така... Нека влезем да се стоплим... Нищо не е станало. - уверих Клеър и докато влизахме навътре, телефонът ми звънна... "О, брат ми!" помислих трескаво аз като му затворих. Извиних се на момичето за прекъсването и казах:
-Ако искаш, няма да оставам тук за през нощта. Не искам да те карам да се чувстваш неловко... - усмихнах се и въведох момичето обратно в стаята, където се случи всичко това.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Claire Evans
Claire Evans
Vampire
Vampire

Брой мнения : 134

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 1:00 pm

-Напротив!-Настояваше Клеър.-Случи се нещо ужасно.Не исках да става така...моля те не си тръгвай.-Каза момичето като се разплака още повече.-Сега аз ще съм виновна за всичко,ако приятелката ти научи!-Добави момичето като хълцаше и подсмърчаше.След около час двамата си легнаха.Клеър се въртеше неспокойно цяла нощ и размишляваше какво да направи.Нито за миг не спря да плаче.Беше някъде около три-четири през нощта.Русокоската чак тогава се отпусна и заспа.
*****************************На сутринта***************************************
Беше ранна сутрин.Клеър се събуди.Стана от мекото си легло и отиде в банята.Погледна се в огледалото.Цялата бе червена и подута от вчерашната драма.Също така и главата я болеше.Ясно беше,че е пийнала повече и е започнала да говори безмислени неща,за които дори не би си помислила,когато е трезва.Тя си взе топла и отпускаща вана.Изми зъбите си и среса мократа си коса.Облече си къси панталонки и потник.Какво пък?Тя нито чувстваше студ,нито имаше намерения да излиза днес.Изсуши косата си и я изправи с преса.Мразеше да я гледа чуплива.Обу си кецове и слезе в кухнята.Джош още не бе станал.Клеър отиде в кухнята и реши да приготви закуска.Направи смес за палачинки и бързо-бързо ги опържи.Сервира ги на масата и сложи всякакви видове конфитюри,течни шоколади.Направи също така и фреш в една кана,а в друга-мляко с какао.Не знаеше какъв е точно вкуса на Джош.Седна на дивана и зачака момчето да се събуди.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 1:16 pm

Носех се в страната на сънищата, когато един приятен аромат ме събуди и ме изтръгна от унеса ми. Отворих очите си и видях Клеър, както и купчина палачинки и всевъзможни заливки. Надигнах се лениво и видях Клеър и примамливата закуска. Засмях се и казах:
-Май трябва да оставам по-често да преспивам тук. - усмихнах се окуражително, бегло спомняйки си снощната случка и започнах да закусвам.
-Палачинки и сок. - отбелязах аз доволен от гения си - ... Със сигурност са най-добрата комбинация за сутрешен махморлук. - засмях се и си налях сок в чашата.
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net
Claire Evans
Claire Evans
Vampire
Vampire

Брой мнения : 134

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 4:24 pm

Скоро след като Клеър направи закуска,Джош се събуди.
-Добро утро.-Каза момичето и се усмихна.-Аз отново се извинявам за снощи...като се напия не трябва да има хора около мен.-Добави русокоската и се засмя.-Плюс това...не те харесвам...смешно е да си влюбен в някой от прекарани няколко часа...-Клеър седна на масата и започна да яде бавно една палачинка.Сипа си топло мляко с какао в една бяла порцеланова чаша.
-Е,винаги си добре дошъл.-Каза момичето и се усмихна гостоприемно.
Върнете се в началото Go down
Joshua Riley
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)
Power:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)
Stamina:
Имение "Евънс" Left_bar_bleue0/50Имение "Евънс" Empty_bar_bleue  (0/50)

Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 4:52 pm

-Аз... Ъм... Еми благодаря! - усмихнах се все още сънен и разтрих очите си в опит да се събудя. Усмихнах се галантно на момичето и казах:
-Е, Клеър... Нека забравим за всичко и да приемем нещата каквито са. - засмях се и си взех палачинка. Сложих си малко шоколад на палачинката и след като закусих обилно, надрасках телефонния си номер на едно листче и го украсих с всевъзможни драскулки и декоративни орнаменти. Подадох го на русокосото момиче и след като се усмихнах галантно, казах:
-Ако решиш, някой път можеш да ми звъннеш и да си поговорим. - засмях се и станах, като се приближих до прозореца:
-Днес ще бъде прекрасен ден! - казах си аз и се усмихнах. Обърнах се към момичето, което бе толкова любезно и му казах:
-Ти си вампир... Но можеш ли да познаеш какво съм аз? - засмях се и точно в този момент телефона ми звънна. Поредния гаден заплетен случай, който се нуждаеше от моята намеса. Казах на Клеър:
-Беше ми страшно приятно, но трябва да отида в центъра и да спася едно отвлечено дете... Ако искаш - можеш да се присъединиш по-късно. - скочих от мястото си, целунах Клеър по бузата и изхвърчах по най-бързия начин през вратата.
П.С: Съжалявам, че толкова бързо го приключвам - просто е заради задачите Wink


Последната промяна е направена от Joshua Riley на Пет Яну 20, 2012 6:21 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://livethemagic.bulgarianforum.net

Sponsored content



Имение "Евънс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение "Евънс"   Имение "Евънс" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Имение "Евънс"

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Midnight city :: Midnight city :: My home is my fort... Leave it!-